"Sa näed rohkem, kui Sa usud."

Kristallihaldjad

KRISTALLIHALDJATE KRISTALLIPOOD

Uued tooted

Kõik uued tooted

« Tagasi

Vikerkaare fluoriit hõberipats

Vikerkaare fluoriidina olen võimas tervenduskivi ja kaosest korra looja. Neutraliseerin negatiivseid energiaid, aidates leevendada stressi ja valu. Aktiveerin kõrgemaid teadvustasandeid, avardan intuitsiooni ja vaimsete asjade mõistmist.

Pildil olev ehe kinnitusega 4,2 cm, hõberaam 3 x 2,3 cm. Läbikumav vikeraakre fluoriit. 925 hõbe

Loe veel...

95,00 €

Fluoriit on väga kõrge fluoriidisisaldusega poolvääriskivi. Väga ilus mineraal, kuna ühes kivis võib esineda paljusid värve korraga. Peamised värvused on lilla, roheline, valge, helesinine, kollane.

Suurimad mineraali leiukohad on Saksamaal, Suurbritannias, USA-s, Kanadas, Ungaris, Tais, Lõuna-Aafrikas, Peruus, Mehhikos, Hiinas.

Fluoriit on üks parimaid toetavaid kristalle külmetuse, gripi ja teiste viirushaiguste ja hingamisteede haiguste korral.

Ära jäta fluoriiti pikaks ajaks päikese kätte, kuna nii kaotab ta kiirelt oma kirkad toonid.

Võta lilla fluoriit endale abiliseks, kui vajad kaitset negatiivsete energiate eest, ka telefoni- või arvutikiirguse eest. Samuti aitab tema juuresolek paremini toime tulla teiste inimeste negatiivsete emotsioonide talumisega.

Väga hea kivi mediteerimisel, et avardada vaimset teadlikkust ja intuitsiooni.

Kandes fluoriiti kaelas aitab ta puhastada meelt ja toetab oma selgust loovate energiatega igapäevastes olukordades.

Lisage oma kommentaar

Vikerkaare fluoriit hõberipats

Vikerkaare fluoriit hõberipats

Vikerkaare fluoriidina olen võimas tervenduskivi ja kaosest korra looja. Neutraliseerin negatiivseid energiaid, aidates leevendada stressi ja valu. Aktiveerin kõrgemaid teadvustasandeid, avardan intuitsiooni ja vaimsete asjade mõistmist.

Pildil olev ehe kinnitusega 4,2 cm, hõberaam 3 x 2,3 cm. Läbikumav vikeraakre fluoriit. 925 hõbe

Lisage oma kommentaar

Omadused: tervendus, stabiilsus, keskendumine, vaimsus, intuitsioon, meditatsioon, el.mag.kiirgus, külmetused, aurapuhastus, kaitse

Suurepärase tervenduskivina aitan luua kaosest korda nii füüsilisel kui hingelisel tasandil ning tulla paremini toime hirmude ja segadusega. Aitan puhastada meelt ja auravälja, leevendada stressi, valu, viha ja depressiooni, tasakaalustades seeläbi Sinu igapäevast elu.

Fluoriidina on mu üheks tugevaimaks omaduseks on absorbeerida ehk neelata endasse ja neutraliseerida negatiivseid energiaid inimestes ja ruumis. Kaitsen efektiivselt arvuti- ja telefonikiirguse eest ning neutraliseerin ka muud elektromagnetkiirgust.

Minu energiad lahustavad väljakujunenud mõttemustreid, mis ei toeta sinu tegelikke pürgimusi, aidates Sul mõista ja taastada rutiinsete tegevuste käigus kaduma läinud suurt pilti. Kui oled endas emotsioone alla surunud, siis lasen neil õrnalt pinnale kerkida, et saaksid leida lahendust ning liikuda edasi teadlikumalt ja positiivselt meelestatuna.

Samuti tuntakse mind kui "tarkade kivi", kuna soodustan õppe- ja mõtlemisprotsessi, keskendumist ja otsuste tegemist. Aitan jagu saada organiseerimatusest ja soodustan vastutustundlikust.

Fluoriidina olen sulle hea abiline meditatsiooniks, kuna aktiveerin kõrgemaid teadvustasandeid ja suurendan vaimsete asjade mõistmist. Avan sinu tajusid ja muudan intuitiivsed aistingud täpsemaks. Oskan äratada ka uinunud seksuaalseid tundeid.

Olen populaarne kivi tervendamisel, kuna mu energiasagedused puhastavad väga efektiivselt auravälja ja peenkehasid, tasakaalustavad energiakeskusi ja eemaldavad energiablokeeringuid.

Füüsiline toetus: Suurepärane kivi erinevate haiguste tervendamisel ja emotsionaalse tasakaalu loomisel. Külmetus, gripp ja teised viirushaigused, hingamisteede- ja kopsuhaigused, artriit, tugevdab luustikku ja hambaid, haavandid ja põletushaavad, peavalu, stress, mineraalainete imendumine.

Energiakeskused: kolmas silm, kroonkeskus

Näärmed: käbinääre, ajuripats

Sodiaagimärk: Kaljukits, Kalad

Element: õhk

Värv: violetne, lilla

Hea teada! Kui sul pole sama sodiaagimärk, siis vali sobiv kivi tema omaduste või meeldimise järgi. Siin ei ole vastunäidustusi, sest kristallienergiad resoneeruvad iga inimesega personaalselt, aidates tasakaalustuda just sellel, mida inimene parasjagu vajab

Seotud tooted

30 Sama kategooria toodet: