« Tagasi

Kõrberoos seleniit suur kobar

Kõrberoos seleniidina toon selguse ja tasakaalu. Suurendan teadlikkust iseenda ja ümbritseva suhtes, lahustades õrnalt mõtte- ja käitumismustreid, mis pole enam vajalikud. Aitan keskenduda eesmärgile ja soodustan ärialast edu. 

Omadused: vaimsus, rahu, tasakaal, aurapuhastus, teadvus, kaitse, meditatsioon

Mõõt 8-10 cm koosneb ühest kobarast, mõõt 10-12 cm koosneb kahest kokku kasvanud kobarast.

Loe veel...

8-10 cm

12,00 €

1 laos

Seleniit on vett sisaldav kaltsuimsulfaat. Läbipaistev või värvitu kips. Tuntuim seleniidina on valge seleniit.

Levinumad leiukohad: Maroko, Mehhiko, Venemaa, Kreeka, Poola, Saksamaa, Prantsusmaa, Inglismaa, Austraalia ja Ameerika Ühendriigid

Seleniit on saanud oma nime Kreeka kuujumalannalt Selene, kuna seleniidi välimus meenutab kuukuma ja ta resoneerub naiselike energiatega.

Seleniit on väga hea ruumi energiate puhastaja ja energiasageduse tõstja. 

Asetades seleniidi tükid või pulgad mandalasse, aitab see puhastada energiavälja kõigest negatiivsest, suurendada elujõudu ja liikuda kõrgematesse valgussagedustesse. Ära unusta kristallimandalat aktiveerida ja anda talle ülesanne.

Tee oma kodule kaitsev valgusvõre asetades maja või ruumi igasse nurka ühe seleniidi lihvitud või lihvimata kivina. Samuti võid asetada ruumi keskele suurema seleniiditüki, milleks sobib väga hästi ka seleniidist küünlajalg, torn või kõrberoos seleniidi kobar.

Seleniidiga saab väga mugavalt puhastada ja laadida teisi kristalle. Näiteks võid asetada oma kristallehted seleniidi peale.

*Juba kolmandat aastat järjest, iga kuu esimesel pühapäeval toimuvad Rahulolu Keskuses imelised seleniiditervendused koos meelerännakuga grupiseansina Maivi ja Evelini juhendamisel. Oled oodatud osalema - jälgi üritusi meie blogist või www.rahulolukeskus.ee kalendrist.

Lisage oma kommentaar

Kõrberoos seleniit suur kobar

Kõrberoos seleniit suur kobar

Kõrberoos seleniidina toon selguse ja tasakaalu. Suurendan teadlikkust iseenda ja ümbritseva suhtes, lahustades õrnalt mõtte- ja käitumismustreid, mis pole enam vajalikud. Aitan keskenduda eesmärgile ja soodustan ärialast edu. 

Omadused: vaimsus, rahu, tasakaal, aurapuhastus, teadvus, kaitse, meditatsioon

Mõõt 8-10 cm koosneb ühest kobarast, mõõt 10-12 cm koosneb kahest kokku kasvanud kobarast.

Lisage oma kommentaar

Kõrberoos seleniidina olen väga hea kristall meditatsiooniks ja minu kõrge vibratsiooniga energiad aitavad ligi pääseda eelmiste elude infole. Suure kobarana sobin väga hästi ka ruumi energeetika tõstmiseks.

Seleniidina olen ääretult puhastava toimega ja kõrge võnkesagedusega kristall. Toon sinusse sügava rahu ja helguse, lõõgastan ja tasakaalustan emotsioone. Aitan lahustada su hirme tuleviku ees. Armastajatel aitan jõuda omavahelisele leppimisele.

Toon hinge helgust ja pakun lõõgastust. Õrnalt ja pehmelt puhastan sinu energiavälja, tasakaalustan emotsioone ja suurendan eluenergiat. Oma väga kõrge võnkesagedusega soodustan meeleselgust ja ligipääsu kõrgema teadvuse juurde.

Avan sinu kõrgemad energiakeskused ja lasen valgusel voolata peenkehadesse. Puhastan tõhusalt nii füüsilist kui aurakeha, eemaldan vanad stagneerunud energiad ja tõstan seeläbi eluenergia taset. Loon silla alateadvusesse, et paremini aru saada endast ja näha sügavamat pilti.

Minu peened energiavood soodustavad meeleselgust ja avavad juurdepääsu kõrgema teadvuse juurde. Loon ühenduse Kõrgema Mina ja mateeria vahel, et sujuvalt ankurdada sinusse kõrgeimaid energiavooge. Juhendan sind, kuidas integreerida oma ellu universaalseid jumalikke seadusi ja põhimõtteid. Sa tunned need ära. 

Olen väga tugev kaitsekivi sulle endale ja su kodule, eemaldades negatiivsed energiad läbi valguse. Puhastan ja laen tõhusalt teisi kristalle. Oma rahustavate omaduste tõttu sobin väga hästi meditatsiooniks ja spirituaalseks tööks.

Pehmed seleniidenergiad sobivad suurepäraselt lastele, suurendades neist hoituse- ja turvatunnet. Samuti toetan emasid raseduse ajal, imetamisel ja lapse eest hoolitsemisel.

Minu ülesandeks on vahendada Maale uusi kõrgemaid valgusvibratsioone. See on aeglane ja õrn protsess, sest meie keha ja teadvus ei pruugi kuigi kiiresti kohaneda uute sagedustega. Olen sulle abiks suhtlemisel inglitemaailmaga. 

Füüsilised vaevused: aitab kehal omastada kaltsiumi, luustik, kroonilised valud, nahaprobleemid, rakkude uuenemine, hüperaktiivsus ja rahutus, energiablokeeringud, langetõbi, krambid, epilepsia, menstruaalsed ja menopausi vaevused.

Energiakeskused: kroontšakra, hingetäht, tähevärav, kolmas silm

Näärmed: ajuripats, käbinääre

Sodiaagimärk: Jäär

Planeet: Kuu

Element: vesi

Värv: pruun, valgete triibukestega

Hea teada! Kui sul pole sama sodiaagimärk, siis vali sobiv kivi tema omaduste või meeldimise järgi. Siin ei ole vastunäidustusi, sest kristallienergiad resoneeruvad iga inimesega personaalselt, aidates tasakaalustuda just sellel, mida inimene parasjagu vajab.

21 Sama kategooria toodet: