"Tähista elu! Iga jumala päev."

Kristallihaldjad

KRISTALLIHALDJATE KRISTALLIPOOD

Uued tooted

Kõik uued tooted

« Tagasi

Ametriin kristallimandala seinapilt

MINA OLEN AMETRIINIST KRISTALLIMANDALA

"Ma olen puhas oma meeles ja südames. Mu mõtted on rahulikud ja selged. Mu teod tulenevad austusest enda ja teiste vastu. Märkan ilu ja väljendan seda positiivselt elades iga päev. Olen ühenduses oma Kõrgema Minaga, jumaliku algolemusega, et hingena meenutada, kes ma tegelikult olen. Mu elu kulgeb usalduses, rõõmus ja harmoonias."

Valmimisaeg on u 7 päeva

Loe veel...

30x35 cm
50x60 cm
60x70 cm

35,83 €

Loodud kristallimandalad aitavad inimeses korrastada energiaid tasakaaluseisundisse, et tekiks ruumi selguseks, rahuks ja tervenduseks. Kristallimandala on puhtaid valgusenergiaid vahendav väepilt inimesele, kodule, perekonnale või töökohale - ta avab ukse harmooniasse, häälestab armastusele ja rahule. Kõik kristallimandalad on pühitsetud.

Kristallimandalates ühendan:

* Valgusmustrid ja püha geomeetria tasakaaluseisundi loomiseks
* Kristallide ehk poolvääriskivide harmoonilised ja tervendavad energiad
* Afirmatsioonid ehk positiivsed enesesisendused muutmaks meeleseisundit ja mõttemustreid

 

Mandala püha geomeetria 

Igas kristallimandalas on aktiveeritud valgusmustrid. Tähelepanelikul vaatlusel võid märgata mandalas ka jumalikke olendeid. Juba iidsetest aegadest on mandalaid loodud kui ülima täiuslikkuse ja igaviku sümboleid, mis loob tunneli selle ja tulevase maailma vahel. Kristallimandala on valguskanaliks Algallikasse. Kõige põhilisem osa mandalas on ring - eluratas - mis on pöörleva maailma liikumatuse kese, kus leiame vaikuse ja meelerahu, kogedes ühtsust oma hinge ja Kõiksusega.

 

Kristallide tervendav vägi

Meie emake Maa on kasvatanud endas miljoneid aastaid kauneid mineraale ehk vääriskive. Maa on olnud väga tark ja meisterdanud igale kristallile erineva aatomvõre, mis kiirgab endast välja korrapärast harmoonilist energiavibratsiooni. Need sagedused resoneeruvad inimeses olevate energiatega ja tunnetega, korrastavad meie kehas sisalduva vee molekulaarset struktuuri ja seeläbi häälestavad soovitud meeleseisundile. Selle tulemusena tunneme, et meil on rohkem energiat, hea on olla, meel muutub rahulikuks ja rõõmsaks.

 

Elu tervendavad jaatused

Kristallimandalate afirmatsioonid aitavad luua positiivseid seisundeid iseendas. Nad on sinu abilised igaks päevaks. Afirmatsioonid on lihtsalt sõnastatud, olevikus ja kindlas kõneviisis esitatud taotlused ja enesesisendused, mis loovad uusi, tasakaalustavaid energiamustreid, häälestades meeleseisundi positiivseks ja aidates ümber programmeerida alateadvust. Kristallimandalid tehes tulevad iga mandala juurde oma afirmatsioonid. Olen nad loonud samas energias, mida kannab edasi mandalal olev poolvääriskivi. Kuna mõtetel, emotsioonidel ja sõnadel on oma energiasagedus, siis afirmeerides hakkame looma soovitud seisundit oma tähelepanu ja energia teadliku suunamisega. See muudab inimese võnkesageduse külgetõmbavaks seisunditele, mille saavutamist taotleme. See on kiirtee sinna, kuhu soovime jõuda ja kuidas soovime end tunda.

Kuidas kasutada?

Kristallimandala võib olla kodus seinal, kapil, töölaual või mujal toetamas sind või su pere. Mandalat võib kasutada ka meditatsiooniks enda vaimseks arenguks ja selguse saamiseks.

Lisalugemist: www.holetta.ee

Lisage oma kommentaar

Ametriin kristallimandala seinapilt

Ametriin kristallimandala seinapilt

MINA OLEN AMETRIINIST KRISTALLIMANDALA

"Ma olen puhas oma meeles ja südames. Mu mõtted on rahulikud ja selged. Mu teod tulenevad austusest enda ja teiste vastu. Märkan ilu ja väljendan seda positiivselt elades iga päev. Olen ühenduses oma Kõrgema Minaga, jumaliku algolemusega, et hingena meenutada, kes ma tegelikult olen. Mu elu kulgeb usalduses, rõõmus ja harmoonias."

Valmimisaeg on u 7 päeva

Lisage oma kommentaar

Kristallimandala saab personaalse pühitsuse.

Kristallimandala pilt on koos nime ja tekstiga, nagu on näidisel. Trükitud paksemale valgele 0,5 cm kapa-plaadile, et saaksid teibi või klambritega seinale kinnitada. Valmimisaeg on u 7 päeva.

E-poest saab tellida tervendava mandalapildi mõõtudes 30x35 cm, 50x60 cm, 60x70 cm. 

Suuremas mõõdus 80-150 cm tellimiseks kirjuta info@kristallihaldjad.ee. Võimalik on kristallimandalat tellida ka eritellimusena paberile (raamimiseks) või kangale või teistsuguse taustavärviga.

Võluväega Maivi Kristallimandalate valgusmustrid, kristallide harmoonilised energiad ja positiivsed taotlused häälestavad suuremale selgusele, armastusele ja meelerahule. Loe kristallimandalate mõjust ja kasutamisest >

AMETRIIN KRISTALLIMANDALA

See kristallimandala vahendab kahe võimsa kvartsi - ametüsti ja tsitriini - tervendavaid ja puhastavaid energiaid. Kristallimandalal olevad taotlused annavad aimu, milliseid imelisi energiaid ta vahendab ja kuidas ta mõjub.

Ametüstina suurendab inspiratsiooni ja tasakaalu, tsitriinina aitab hoida fookust ja keskenduda. Vahendab rõõmu, küllust ja positiivsust, nii et su elu saaks kulgeda usalduses ja harmoonias.

Ametriinist kristallimandala on väga hea ruumis olevate energiate puhastaja. Samuti inimese energiavälja puhastaja, aidates vabaneda negatiivsusest ja mittetoetavatest uskumustest. Rahustab mõttetegevust ja toob ellu selgust.

Ametriini energiad kristallimandalas toovad vaimset selgust, mõttepuhtust ja mõistmist - ühendab füüsilise reaalsuse kõrgema teadvusega. On väga hea energiate puhastaja.

Ametriin on vaimse arengu, mõttepuhtuse ja mõistmise kristall, aidates ühendada füüsilise reaalsuse kõrgema teadvusega. Toetab suhtlemist Kõrgema Minaga, oma jumaliku algolemusega, et saaksid hingena meenutada, kes sa tegelikult oled ja mis on su eesmärgid siin elus. Ja et sinu teod tuleneksid autusest iseenda ja teiste vastu.

Armastusega,

Maivi & Kristallimandalad

Jälgi kristallimandalaid Facebooki lehel >

Seotud tooted

30 Sama kategooria toodet: