"Sinu unistused täituvad vastavalt tellimusele. Hoia usku ja ära kahtle."

Kristallihaldjad

KRISTALLIHALDJATE KRISTALLIPOOD

Uued tooted

Kõik uued tooted

« Tagasi

Kuukivi kristallimandala seinapilt

MINA OLEN KUUKIVIST KRISTALLIMANDALA

"Ma elan täiuslikus kooskõlas iseendaga, oma intuitsiooni ja sisemise tarkusega. Mu ühendus oma naiselikkuse väega, jumaliku olemusega ja Maaema energiatega suurendavad minus mõistmist ja tasakaalu. Olen armastuse allikas ja kiirgan armastust kõikjale enese ümber. Olen oma imelise elu Looja."

Mandala valmimisaeg on u 7 päeva

Loe veel...

30x35 cm
50x60 cm
60x70 cm

35,83 €

Loodud kristallimandalad aitavad inimeses korrastada energiaid tasakaaluseisundisse, et tekiks ruumi selguseks, rahuks ja tervenduseks. Kristallimandala on puhtaid valgusenergiaid vahendav väepilt inimesele, kodule, perekonnale või töökohale - ta avab ukse harmooniasse, häälestab armastusele ja rahule. Kõik kristallimandalad on pühitsetud.

Kristallimandalates ühendan:

* Valgusmustrid ja püha geomeetria tasakaaluseisundi loomiseks
* Kristallide ehk poolvääriskivide harmoonilised ja tervendavad energiad
* Afirmatsioonid ehk positiivsed enesesisendused muutmaks meeleseisundit ja mõttemustreid

 

Mandala püha geomeetria

Igas kristallimandalas on aktiveeritud valgusmustrid. Tähelepanelikul vaatlusel võid märgata mandalas ka jumalikke olendeid. Juba iidsetest aegadest on mandalaid loodud kui ülima täiuslikkuse ja igaviku sümboleid, mis loob tunneli selle ja tulevase maailma vahel. Kristallimandala on valguskanaliks Algallikasse. Kõige põhilisem osa mandalas on ring - eluratas - mis on pöörleva maailma liikumatuse kese, kus leiame vaikuse ja meelerahu, kogedes ühtsust oma hinge ja Kõiksusega.

 

Kristallide tervendav vägi

Meie emake Maa on kasvatanud endas miljoneid aastaid kauneid mineraale ehk vääriskive. Maa on olnud väga tark ja meisterdanud igale kristallile erineva aatomvõre, mis kiirgab endast välja korrapärast harmoonilist energiavibratsiooni. Need sagedused resoneeruvad inimeses olevate energiatega ja tunnetega, korrastavad meie kehas sisalduva vee molekulaarset struktuuri ja seeläbi häälestavad soovitud meeleseisundile. Selle tulemusena tunneme, et meil on rohkem energiat, hea on olla, meel muutub rahulikuks ja rõõmsaks.

 

Elu tervendavad jaatused

Kristallimandalate afirmatsioonid aitavad luua positiivseid seisundeid iseendas. Nad on sinu abilised igaks päevaks. Afirmatsioonid on lihtsalt sõnastatud, olevikus ja kindlas kõneviisis esitatud taotlused ja enesesisendused, mis loovad uusi, tasakaalustavaid energiamustreid, häälestades meeleseisundi positiivseks ja aidates ümber programmeerida alateadvust. Kristallimandalid tehes tulevad iga mandala juurde oma afirmatsioonid. Olen nad loonud samas energias, mida kannab edasi mandalal olev poolvääriskivi. Kuna mõtetel, emotsioonidel ja sõnadel on oma energiasagedus, siis afirmeerides hakkame looma soovitud seisundit oma tähelepanu ja energia teadliku suunamisega. See muudab inimese võnkesageduse külgetõmbavaks seisunditele, mille saavutamist taotleme. See on kiirtee sinna, kuhu soovime jõuda ja kuidas soovime end tunda.

Kuidas kasutada?

Kristallimandala võib olla kodus seinal, kapil, töölaual või mujal toetamas sind või su pere. Mandalat võib kasutada ka meditatsiooniks enda vaimseks arenguks ja selguse saamiseks.

Lisage oma kommentaar

Kuukivi kristallimandala seinapilt

Kuukivi kristallimandala seinapilt

MINA OLEN KUUKIVIST KRISTALLIMANDALA

"Ma elan täiuslikus kooskõlas iseendaga, oma intuitsiooni ja sisemise tarkusega. Mu ühendus oma naiselikkuse väega, jumaliku olemusega ja Maaema energiatega suurendavad minus mõistmist ja tasakaalu. Olen armastuse allikas ja kiirgan armastust kõikjale enese ümber. Olen oma imelise elu Looja."

Mandala valmimisaeg on u 7 päeva

Lisage oma kommentaar

Kristallimandala saab personaalse pühitsuse.

Kristallimandala pilt on koos nime ja tekstiga, nagu on näidisel. Trükitud paksemale valgele 0,5 cm kapa-plaadile, et saaksid teibi või klambritega seinale kinnitada. Valmimisaeg on u 7 päeva.

E-poest saab tellida tervendava mandalapildi mõõtudes 30x35 cm, 50x60 cm, 60x70 cm. 

Suuremas mõõdus 80-150 cm tellimiseks kirjuta info@kristallihaldjad.ee. Võimalik on kristallimandalat tellida ka eritellimusena paberile (raamimiseks) või kangale või teistsuguse taustavärviga.

Võluväega Maivi Kristallimandalate valgusmustrid, kristallide harmoonilised energiad ja positiivsed taotlused häälestavad suuremale selgusele, armastusele ja meelerahule. Loe kristallimandalate mõjust ja kasutamisest >

SINISEST KUUKIVIST KRISTALLIMANDALA

Sinise kuukivi kristallimandala sündis tema kodumaal Sri Lankal, Hikkaduwas. Seal leidub suursugune valik maailma kaunemaid siniseid kuukivisid, mille hulgast sain valida sobivad värvikillud, et sättida nad kristallimandala piltideks. Nii ilmutas end üks maagiline ja lummav kristallimandala. Kristallimandalal olevad taotlused annavad aimu, milliseid imelisi energiaid ta vahendab ja kuidas ta mõjub.

Kuukivile on omistatud müstilisi ja salapäraseid omadusi ning kui kristalli lähemalt vaadata, siis viib see rännakule kivi sisemuses peituvasse imekaunilt kiirgavasse maailma, mis omakorda muutub rännakuks enda sisse. Seepärast öeldaksegi, et kuukivi aitab leida endast varjatud tõe ja tuua valgusesse tagasi need osakesed meie seest, mille oleme unustanud, kuid mis me olemust kaunistavad. Kivi suurendab intuitsiooni, aitab vaimselt kasvada ning avardab meie võimeid, ka neid, mis on seotud selgeltnägemisega. Samuti toetab naisi, suurendades naiselikku väge, tarkust ja veetlust.

Kuukivi kristallimandalal on väga rahustav mõju, sest ta tasakaalustab meisterlikult emotsioone, tuues meelerahu ja hea une. Samuti aitab kuukivi energia vabastada alateadvusse salvestunud emotsionaalseid mustreid ja negatiivseid mälestusi. See on suurepärane kundalini energia ehk eluenergia võimendaja ning meis olevate mees- ja naisenergiate tasakaalustaja. Kuukivi tuntakse ka kui armastajate kivi, mis aitab avada üdame armastusele ja võimendada seda. Kui vajate oma suhtesse värskust ja kirge, siis tooge kuukivi kristallimandala magamistuppa.

Kuukivil on tugev ühendus kuu ja kuutsüklitega: ta aitab kehal häälestuda looduse rütmidele ja tugevdab biorütmide loomupärast tsüklilisust. Seepärast on tal tugev mõju naiste viljakusele ja emadusele. Samuti aitab kuukivi taastada nooruslikkust ja tervist.

Kõige enam resoneerub kuukivi pealael asuva kroonkeskusega, mis on värav meie kõrgema mina tarkuse juurde, aidates saada ühendust universaalse allikaenergiaga.

Kuukivi artikkel ilmus mu kolumnis ajakirjas Tervisetark. Loe siit >

Armastusega,

Maivi & Kristallimandalad

Jälgi kristallimandalaid Facebooki lehel >

30 Sama kategooria toodet: