« Tagasi

Kaltsiit orhidee lihvitud

Orhidee kaltsiidina toon energiat, päikeselisust, positiivsust ja rõõmsa tuju. Värskendan vaimu ja kogu keha, et suurendada kindlust ja julgust elus edasi liikuda. Tõstan energiataset ja motivatsiooni ning aitan su ideed ja unistused ellu viia.

Omadused: rõõm, kohalolu, eluenergia, tahtejõud, unistused, positiivsus, ärevus, hirmud, mued, maandus

Päritolu: Brasiilia

Loe veel...

3-4 cm

4,00 €

7 laos

Kaltsiit on kaltsiumkarbonaat (CaCO3), mille järgi on ta saanud ka oma nime. Kaltsiidi kristall on heksagonaalse ehk romboeedrilise sümmeetriaga. Kaltsiit on värvuselt enamasti valge, hallikas, kollakas või sinakas. Puhas kaltsiit on värvitu. 

Kaltsiit on laialt levinud mineraal ja teda leidub kõikjal maailmas, ka Eestis. Kaltsiit on lubjakivi ning marmori põhiline koostismineraal. Kaltsiidist koosneb allikalubi, stalaktiidid koobastes, kriit, travertiin jne. Kaltsiiti leidub ka tardkivimites, mõnedes karbonatiitides on ta peamine mineraal. Samuti esineb kaltsiiti koos maakmineraalidega ning liivakivides tsemendina. Paljud merelised organismid ehitavad oma koja kaltsiidist või selle polümorfsest erimist aragoniidist.

Kaltsiidi kristallid sarnanevad kvartsi kristallidega, kuid kaltsiit on eristatav kvartsist tuhmima läike ning väiksema kõvaduse poolest. Samuti on kaltsiit hapete toimel lahustuv, kvarts aga mitte. Osaline allikas: wikipedia

Kaltsiidi kasulike omaduste tõttu kasutatakse teda paljudes erinevates töötusvaldkondades, näiteks ehituses ja tehnoloogias, läbipaistvat kaltsiiti kasutatakse optikaseadmetes energiajuhina. 

Kaltsiit (inglise keeles calcite) tuleneb ladinakeelsest sõnast calx, mis tähendab "lubi". Kreeka keeles sõnal chalix on sama tähendus. Seos tuleneb, kuna kaltsiit on lubjakivi ning marmori põhiline koostismineraal. 

Kuna kaltsiit on väga hea energiate juhtida ja võimendaja, kasuta kaltsiiti kehaga kontaktis või keha lähedal, et jõuda kiiremini soovitud tulemuseni.

Kaltsiit on Mohsi astmiku järgi kõvadusastmega 3, mis tähendab, et ta on pehme kivim. Kui soovite oma kristalli hoida kaua kena välimusega, siis hoidke teda kõvade esemetega kokkupuutumisest ja puhastamisel eelistage pehmet riidelappi.

Lisage oma kommentaar

Kaltsiit orhidee lihvitud

Kaltsiit orhidee lihvitud

Orhidee kaltsiidina toon energiat, päikeselisust, positiivsust ja rõõmsa tuju. Värskendan vaimu ja kogu keha, et suurendada kindlust ja julgust elus edasi liikuda. Tõstan energiataset ja motivatsiooni ning aitan su ideed ja unistused ellu viia.

Omadused: rõõm, kohalolu, eluenergia, tahtejõud, unistused, positiivsus, ärevus, hirmud, mued, maandus

Päritolu: Brasiilia

Lisage oma kommentaar

Minu päikselised energiad aitavad leevendada hirme ja muresid, lahustavad ärevust ja emotsionaalselt pingelisi olukordi. Aitan luua maandust, suunata fookust olulisele ja tugevdada kohalolutunnet, mis aitavad sul leida positiivseid lahendusi ja teha õigeid otsuseid. Suurendan tahtejõudu ja entusiasmi. Olen "siin ja praegu" kivi.

Kaltsiidina üldiselt on mu energiad erakordselt puhastava, lõdvestava ja tasakaalustava toimega, samuti tõstan energiasagedust ning toon sinusse rõõmu ja positiivsust. Misiganes värvides kaltsiidina olen suurepärane energiate võimendaja ja juhtija. Võta mind kätte ja tunned kuidas energiavoog läbib kogu su keha.

Aitan kaitsta ja puhastada ümbritsevat keskkonda - kodus, tööl ja muudes kohtades. Puhastan nii füüsilist kui ka peenkehasid, tõstes energiasagedust ja tasakaalustades mees- ja naisenergiaid. Minu energiad aitavad rahustuda ja tasakaalustuda.

Rõõmukivina toon ellu kergust ja positiivsust ning aitan lõdvestuda. Olen hea abiline masenduse ja emotsionaalsete traumade korral. Tugevate elamuste ajal hoian meele ja mõtted selgena, aitan säilitada sisemist rahu. 

Minu energiatel on omadus võimendada protsesse, kiirendada vaimset kasvu ja arengut. Seega olen hea kivi neile, kes liiguvad vaimsete muutuste poole, sest aitan ka ühendust saada kõrgema teadvusega. Abistan kõrgema teadlikkuse, ülemeeleliste võimete, kanaldamiseoskuse ja kehaväliste kogemuste omandamisel. Aitan mõista elu olukordi kui vaimseid õppetunde, meenutada minevikku ja ette aimata tulevikus toimuvat.

Füüsilised vaevused: Orhidee kaltsiidi energiad leevendavad pingeid ja depresiooni, samuti menstruaaltsükli häireid, munasarjatsüste, aktiveerivad suguhormoonide tööd, parandab mineraalainete ja vitamiinide imendumist toidust. Kaltsiidina puhastab erituselundeid, soodustab kaltsiumi omastamist luudes, tugevdab skeletti ja lihaseid, kergendab soolestiku tööd, soodustab vere hüübimist ja kudede paranemist, tugevdab immuunsussüsteemi.

Energiakeskused: sakraalkeskus, päikesepõimik

Näärmed: sugunäärmed, kõhunääre ehk pankreas

Sodiaagimärk: Vähk, Kalad

Element: tuli, vesi

Värv: oranž

Hea teada! Kui sul pole sama sodiaagimärk, siis vali sobiv kivi tema omaduste või meeldimise järgi. Siin ei ole vastunäidustusi, sest kristallienergiad resoneeruvad iga inimesega personaalselt, aidates tasakaalustuda just sellel, mida inimene parasjagu vajab.

30 Sama kategooria toodet: