« Tagasi

Vikerkaare kuukivi lihvitud

Vikerkaare kuukivina võimendan ühendust intuitsiooniga, Kõrgema Minaga ja vaimsete teejuhtidega. Olen kroonkeskuse avaja, vahendades aurasse jumalikke valgusenergiaid ja võimendades elus sünkroonsusi. Suurendan naiselikkust ja romatilist armastust.

Päritolu: India. Vikerkaare kuukivi on pärlmutter valge, väikeste mustade täppidega, kristallist võib leida sinist või vikerkaare kuma.

Loe veel...

3-4 cm

7,50 €

Vikeraakre kuukivi võib leida ka nimetustena valge labradoriit ja vikeraakre labradoriit. Põldplagu pereliikmena on vikerkaare kuukivi struktuur sageli praguline või kihiline tulenevalt tekkeprotsessit. Vikerkaare kuukivi on värvuselt valge või hallikasvalge ja tunned ta ära pärlmutter kuma ja mustade täpikeste järgi. Vahel võib leida kivimist ka sinist või vikerkaare värvides kuma.

Kuukivi ehk adulaar on ortoklassi erim, millele on iseloomulik kuuvalgust meenutav pärlmutter-kuma. Kuukivi kuulub põldpagude perekonda, kaalium-naatrium-alumiiniumsilikaat. Kuukivi lleidub paljudes toonides: valget, punast, rohelist, pruuni, kassisilma, suletistega ja vikerkaarevärvi. Sinine vikerkaare kuukivi on oma siniselt helkleva värviga on üks harulasemaid ja hinnatuimaid, mida leidub Sri Lankal Hikkaduwas ja mida käime kohapeal välja valimas Kristallihaldjate ehtekollektsiooni.

Peamised leiukohad on Sri Lanka, India, Madagaskar, Kanada, Austraalia.

Tuhandeid aastaid on teda kasutatud hinnatud ehtekivimina ning tema pärlmutrina helklev kuma on kaunistanud kuujumalannasid, näiteks vanade kreeklaste Selenet ja roomlaste Dianat.

Indias peetakse kuukivi jumalate pühaks kiviks, samuti armastajate sümboliks. Läbi aegade on kuukivi sümboliseerunud lootust, usku ja südamesoovide täitumist.

Kaitsev talisman reisijatele ja ränduritele.

Kuukivil on tugev ühendus kuuga ja kuutsüklitega - ta aitab kehal häälestuda looduse rütmidele ja tugevdab kehas biorütmide loomupärast tsüklilisust. Seepärast on tal tugev mõju naiste viljakusele, emadusele, leevendades ka menstruaaltsükli probleeme. Naiste väekivina on kuukivi olnud populaarne ka naiste müsteeriumite ja rituaale toetava kivina.

Kuukivi on väga isiklik kivi, see tähendab, et kivi hoitakse personaalses kasutuses ja ei jagata teistega.

Oma väe, intuitsiooni ja tarkuse meenutamiseks ja võimendamiseks soovitame kivi kanda endaga pidevalt kaasas või ehtena.

Armastuse märgiks võid kinkida kuukivi oma kallimale, et võimendada omavahelist armastust, mõistmist ja erootilisi tundeid. Kuukivi sobib väga hästi magamistuppa, sest lisaks armutunnetele toob ta ka hea une.

Kui vajate värskust ja kirge oma suhtesse, siis tooge kuukivi omale magamistuppa või kandke ehtena. Võite ka kinkida teise kuukivi oma partnerile ja laadida see heade armastavate soovidega teie mõlema kõrgeimaks hüveks.

Kuukivi mõju tugevneb täiskuu ajal. Kui tunned sel ajal kuuviga end ebamugavalt või peapööritusi, siis soovitame sel perioodil kivi mitte kanda või tee seda kombinatsioonis mõne maanduskiviga, näiteks hematiidiga.

Reisile minnes võta kuukivi kaasa kaitsetalismaniks. Võid lisada juurde ka malahhiidi.

Kombinatsioonid teiste kristallidega:

Kuukivi koos roosa kvartsiga on suurepärane suhete tervendaja ja armastuse looja suhetesse.

Kuukivi koos lapis lazuliga aktiveerib jõudsalt kolmandat silma ja selgeltnägemist. Väga kuninglik kombinatsioon ja ühendus.

Kuukivi koos lepidoliidiga sobib suurepäraselt emotsioonide rahustajaks ja ärrituse vähendajaks. Mõjuvad koos justkui närvirahustid.

Kuukivi energiaid ja mõju saad kiirendada koos mäekristallidega.

Lisage oma kommentaar

Vikerkaare kuukivi lihvitud

Vikerkaare kuukivi lihvitud

Vikerkaare kuukivina võimendan ühendust intuitsiooniga, Kõrgema Minaga ja vaimsete teejuhtidega. Olen kroonkeskuse avaja, vahendades aurasse jumalikke valgusenergiaid ja võimendades elus sünkroonsusi. Suurendan naiselikkust ja romatilist armastust.

Päritolu: India. Vikerkaare kuukivi on pärlmutter valge, väikeste mustade täppidega, kristallist võib leida sinist või vikerkaare kuma.

Lisage oma kommentaar

Omadused: naiselikkus, intuitsioon, spirituaalsus, armastus, selgeltnägemine

Vikeraakre kuukivina olen naisenergiate tasakaalustaja, nii nagu ka kuukivina üldiselt. Soodustan sisekaemust ja otsuste tegemist sisetunde põhjal. Resoneerun tugevalt emotsionaalkehaga ja seepärast on emotsioonide tunnetamine minuga koos olles tugevam.

Kuukivina olen rahulikkuse, õnne ja emotsioonide tasakaalu looja. Suurendan intuitsiooni, selgeltnägemise võimeid ja ühendust oma väega. Toetan armastavat suhtlemist ja abistan naisi oma naiseliku veetluse suurendamises.

Kuukivina on mu energiad väga rahustavad, õrnad ja vastuvõtlikud. Toon lõõgastust, aidates olla sul hetkes ja lubades minna vooluga kaasa. Kuna olen tihedalt seotud tundekehaga, siis luban sul paremini oma tundeid teadvustada ja seeläbi ka tasakaalustada emotsioone. Aitan leida endast üles varjatud tõe ja tuua valgusesse tagasi need osakesed meie seest, mille oleme unustanud, kuid mis kaunistavad meie olemust. Suurendan intuitsiooni, vaimset kasvu ja avardan võimeid, ka neid mis on seotud selgeltnägemisega. 

Kuukivina peetakse mind naiselikkuse ja õnne sümboliks - aitan sul olla kontaktis oma naiseliku poolega. Abistan sind oma naiseliku tarkuse ja veetluse suurendamises. Eriti tugevalt võimenduvad minu energiad täiskuu ajal, mistõttu omistatakse mulle müstilisust ja salapära. Täiskuu ajal tugevdan ka sinu intuitsiooni ja sisekaemuslikku tunnetust. Minu energiad toetavad ühenduses olemist oma väega, sügava naiseliku tarkusega - see on teadvelolek, et armastuse allikaks oleme me ise. 

Olen tuntud ka kui armastajate kivi, aidates avada südame armastuse vastuvõtmiseks ja võimendada armastustunnet. Kui vajad värskust ja kirge oma suhtesse, siis too mind omale magamistuppa või kanna ehtena. Toon edu armastuses ja toetan inimestevahelist armastavat suhtlemist. Vajadusel lepitan armunute tülid, suurendades naiste veetlust ja kutsudes seeläbi armastajaid üksteisele lähemale. Samuti abistan ka mehi oma emotsioonide väljendamisel, rahustan hüperaktiivseid lapsi ja aitan unetuse korral.

Olen uute alguste kivi ja väga hea abiline meditatsioonis selguse loomiseks endas, intuitsiooni ja selgeltnägemise võimete-tajude suurendamiseks. Aitan sul paremini mõista asjade tegelikku olemust. Samuti vabastan alateadvusse salvestunud emotsionaalseid mustreid ja negatiivseid mälestusi. Olen suurepärane kundalini energia ehk eluenergia võimendaja ja meis olevate mees- ja naisenergiate tasakaalustaja. 

Kõige enam resoneeruvad mu energiad pealael asuva kroonkeskusega, mis on väravaks meie kõrgema mina tarkuse juurde, aidates saada ühendust universaalse allikaenergiaga. Kuid iga minu värvitoon annab juurde oma nüansi

Füüsiline toetus: viljakus, emadus, rasedus, menstruatsioonivalud, suguelunditega seotud haigused, hüperaktiivsus, närvilisus, hormoonide ja hormonaalsüsteemi tasakaalustamine, unetus, ergutab seedimist, väljutab toksiine, keharakkude uuendajana aitab taastada nooruslikkust ja tervist.

Energiakeskused: kolmas silm, kroonkeskus

Näärmed: käbinääre

Sodiaagimärk: Vähk, Kaalud, Skorpion, Kaksikud

Planeedid: Kuu

Element: vesi

Hea teada! Kui sul pole sama sodiaagimärk, siis vali sobiv kivi tema omaduste või meeldimise järgi. Siin ei ole vastunäidustusi, sest kristallienergiad resoneeruvad iga inimesega personaalselt, aidates tasakaalustuda just sellel, mida inimene parasjagu vajab.

* Tegemist ei ole meditsiinilise teabega, see info aitab vaadata elule ja olukordadele avardava ja teistmoodi pilguga. Igalühel meist on vaba tahe, omad uskumused ja vastutus oma isikliku elu ees. Kristalle saab ja võib julgelt kasutada isikliku arengu toetuseks ja energeetiliseks tasakaalustamiseks.

Seotud tooted

30 Sama kategooria toodet: