« Tagasi

Lepidoliit lihvitud A-klass

Lepidoliidina olen looduslik antidepressant, mõjudes tõeliselt rahustavalt. Mu puhastavad energiad hajutavad negatiivsuse, pinged ja mured, tuues õnnetunnet ja rahu. Olen toeks elumuutuste korral, rahustan ärevust ja paanikahooge. 

Omadused: rahu, harmoonia, tasakaal, vaimsus, rõõm, meelerännakud, antidepressant, uni, alkoholism, paanika, ärevus, el.magnetkiirgus

Päritolu: Brasiilia

Loe veel...

2-3 cm

4,00 €

Lepidoliit on kaalium-liitium-alumiinium-flursilikaadist. Läbipaistmatu roosa, violetne ja erinevat lillat tooni vilgukivisisaldusega mineraal. Ta on teraline kivi, mille sees säravad vilgukivikübemed.

Lepidoliiti ei peeta tehniliselt vääriskiviks, vaid väga ilusat värvi vilgukiviks. Vääriskiviks peetav lepidoliit on tavaliselt läbikumav ja värvilt tumelilla. Mõnikord leidub lepidoliidis turmaliinikristalle, mis muudavad ta väga ilusaks ja hinnaliseks.

Levinumad leiukohad: Ameerika Ühendriigid, Brasiilia, Madagaskar, Venemaa

Lepidoliit avastati 18. sajandil ja alguses teati teda kui lilaliiti. Hinduismis tähendab sõna "lila" mängima või mängu. Lepidoliidi nimi tuleneb aga kreekakeelsest sõnast „lepidos“, mis tähendab soomust ja kesta.

Lepidoliiti on kutsutud ravitsejate poolt "rahukiviks".

Kui tunned ärevust või paanikahoogu, siis hoia lepidoliidi tükikest käes ja varsti tunned, kuidas rahuned. Masenduse, stressi ja depressiooni korral kanna kivi igapäevaselt endaga kaasas, soovitatavalt kaelas või taskus.

Kanna lepidoliiti, kui soovid vabaneda alkoholisõltuvustest.

Kaitseks elektormagnetilise kiirguse eest hoia teda enda lähedal, arvuti kõrval või paiguta kaitsva võrgustikuna ruumi erinevatesse nurkadesse.

Unetuse korral pane lepidoliit padja alla.

Kombinatsioonid teiste kristallidega:

Veelgi sügavamaks mediteerimiseks ja kõrgema tasandi ühenduse paremaks saamiseks, võid lepidoliiti kasutada koos angeliidiga.

Negatiivsuse tõhusaks hajutamiseks kasuta lepidoliiti koos musta turmaliiniga.

Allergiatest vabanemiseks võid lepidoliiti kasutada koos fuksiidiga.

Lisage oma kommentaar

Lepidoliit lihvitud A-klass

Lepidoliit lihvitud A-klass

Lepidoliidina olen looduslik antidepressant, mõjudes tõeliselt rahustavalt. Mu puhastavad energiad hajutavad negatiivsuse, pinged ja mured, tuues õnnetunnet ja rahu. Olen toeks elumuutuste korral, rahustan ärevust ja paanikahooge. 

Omadused: rahu, harmoonia, tasakaal, vaimsus, rõõm, meelerännakud, antidepressant, uni, alkoholism, paanika, ärevus, el.magnetkiirgus

Päritolu: Brasiilia

Lisage oma kommentaar

Rahukivina olen hea abiline ja toetaja. Tasakaalustan ja vabastan emotsioone nagu viha, ärevus, mure, ükskõiksus ja pinge. Kuna sisaldan liitiumi, siis loodusliku rahusti ehk antidepressandina leevendan paanikahooge, närvilisust, masendust, unetust või stressi, aidates neist vabaneda ning tuues tagasi rõõmu ja hea une.

Tasakaalustan üliaktiivsust ja ükskõiksust. Kui eluraskused kasvavad suuremaks kui jõuad kanda, hoia mind endaga kaasas, et saaksin sulle vahendada rahuenergiaid ja aidata elukogemusi kergemini vastu võtta. Minuga koos on sul lihtsam leppida minevikuga ja minna edasi. Aitan sul vabaneda vanadest aja ära elanud uskumustest ja mõttemustritest. 

Mind tuntakse kui suurepärast elektromagnetilisest saastest puhastavat ja ka alkoholisõltuvusest vabastavat kivi. 

Südamekeskuse kivina tervendan ja avan sinu südant. Olen sillaks mõtete ja tunnete vahel, aidates teha südamest tulenevaid otsuseid. Universaalse valgusenergia vahendajana häälestan sind hea õnne ligitõmbamisele. 

Vaimse kivina vahendan puhast allikaenergiat, avardades ühendust kosmilise teadvusega. Tugevdan su ühendust iseenda kõrgema olemusega, ühendades sind kõrgema armastuseenergiaga. Aktiveerin kõiki energiakeskusi.

Minust on suur abi sügava meditatsiooni saavutamisel, samuti šamaani-ja vaimurännakutel ning Akašši kroonikatele ligipääsemisel. Aitan kontakti saada erinevate valgusolenditega, inglitega ja vaimsete teejuhtidega.

Olen väga hea elektormagnetilise kiirguse eest kaitsja nii arvuti, teleri kui ka telefoni puhul. Kaitsekivina kanna mind endaga kaasas või paiguta ruumi erinevatesse nurkadesse.

Füüsiline tervendus: stress, masendus, kurnatus, paanikahood, bipolaarsete meeleoluhäired, Alzheimeri tõbi, ishias, lihaspinged, neuralgia, õudusunenäod ja unetus, alkoholisõltuvus, allergiad, leevendab närvivalu, parandab immuunsussüsteemi ja südant, tugevdab nahka, küüsi ja juukseid

Energiakeskused: kroonkeskus, laubakeskus ehk kolmas silm, kõrgem südamekeskus, südamekeskus

Näärmed: käbinääre, harknääre

Sodiaagimärk: Kaalud

Planeet: Jupiter, Neptuun

Kõvadus: 5 / 10

Hea teada! Kui sul pole sama sodiaagimärk, siis vali sobiv kivi tema omaduste või meeldimise järgi. Siin ei ole vastunäidustusi, sest kristallienergiad resoneeruvad iga inimesega personaalselt, aidates tasakaalustuda just sellel, mida inimene parasjagu vajab. 

30 Sama kategooria toodet: