« Tagasi

Malahhiit lihvitud A-klass

Malahhiidina kaitsen sind ebavajaliku energia eest. Sümboliseerin liikumist, muutumist ja uuestisündi. Olen puhastava toimega, vabastades hirme ja süütunnet. Tervendan südant ja aitan avaneda sinu tõelisel olemusel.

Omadused: kaitse, tervendus, julgus, enesekindlus, loovus, hirmud, süütunne, negatiivsus, valu, reisimine, el.magnetkiirgus, äriõnn

Päritolu: Kongo

Loe veel...

3-4 cm

14,00 €

Malahhiit on leeliseline vaskkarbonaat. Ta on habras kivi, mis allub kergesti hapete, vee ja kuumuse mõjudele. Tihti leitakse teda teiste mineraalidega kokku kasvanult, näiteks on väga tavaline kooslus malahhiit koos asuriidiga.

Levinumad leiukohad: Venemaa, Lõuna-Aafrika, Romaania, Kongo, Saksamaa, Prantsusmaa, Tšiili, Austraalia, Arisoona ja Ameerika Ühendriigid.

Malahhiit on saanud oma nime kreekakeelsest sõnast „malakos“, mis tähendab pehmet. Kivi on läbi aegade kasutatud kaitsekivina, samuti ehetena ja ehitistel kaunistusteks. Näiteks on Iisaku katedraali sambad kaunistatud malahhiidiga.

Ta oli Vene tsaaride üks lemmikkividest. Suured kaevandused olid Uuralites. Tänapäeval on Peterburi Ermitaaźis näha suured malahhiidist karikaid.

Malahhiit on iidne kivi ja teda teadsid juba vanad egiptlased umbes 3000 aastat eKr. Egiptlased, kreeklased ning roomlased kasutasid malahhiiti ehetena, samuti jahvatati kivi pulbriks, et kasutada seda nii ravimina kui ka lauvärvina. Malahhiiti kasutati ka kurja silma kaitseks ning soovitati rasedatele naistele. Keskajal kaitsti malahhiidiga lapsi nõidade ja muude ohtude eest.

Malahhiidi kohta on palju uskumusi. Näiteks arvatakse, et ta aitab täita soove, on hea talisman lastele, kaitseb aurat, loob lojaalsust ja truudust partnerluses.

Kui oled haige, aseta malahhiit haigele või valutavale kohale. Kivi tõmbab valu või põletiku endasse.

Elektromagnetkiirguse eest kaitsimseks hoia mind köögitehnika, teleri, arvuti läheduses või kanna malahhiiti endaga kaasas.

Kombinatsioonid teiste kristallidega:

Malahhiit sobib väga hästi kandmiseks koos tiigrisilmaga, võimendades üksteise kasulikke energiaid. Sellises kombinatsioonis on see väga võmas isikliku väe ja kaitse komplekt.

Kui soovid suurendada oma tahtejõudu, siis kanna malahhiiti koos karneooli või hematiidiga. 

Lisage oma kommentaar

Malahhiit lihvitud A-klass

Malahhiit lihvitud A-klass

Malahhiidina kaitsen sind ebavajaliku energia eest. Sümboliseerin liikumist, muutumist ja uuestisündi. Olen puhastava toimega, vabastades hirme ja süütunnet. Tervendan südant ja aitan avaneda sinu tõelisel olemusel.

Omadused: kaitse, tervendus, julgus, enesekindlus, loovus, hirmud, süütunne, negatiivsus, valu, reisimine, el.magnetkiirgus, äriõnn

Päritolu: Kongo

Lisage oma kommentaar

Olen väga võimas kaitse- ja tervenduskivi, neelates endasse ebavajaliku energia, kahjulikud kiirgused, mürasaaste ja hajutan elektromagnetkiirgust. Olen sinu kaitsetalismaniks, tekitades su ümber energeetilise kaitsebarjääri.

Malahiidina olen sügava puhastava toimega ja aitan vabaneda ebavajalikel energiatel, näiteks süütundel, enesepiirangutest ja valust. Hajutan hirme, pingeid, vanasid mõttemustreid ja piiranguid. Mind kutsutakse „hingepeegliks“, sest peegeldan seda, mis toimub hetkel sinu sees. Samuti puhastan kõik sinu energiakeskused.

Aitan lasta minna kõigel vanal, et tulla saaks uus energia. Annan julgust ja otsustuskindlust ning soodustan loovat eluprobleemide lahendamist ning mõnusat kulgemist eluteel. Kiirendan sisemist arengut, aidates niisviisi sul kohtuda iseenda tõelise olemusega. Kui oled kaotanud eluohjad, siis aitan uuesti nendest kinni võtta ja liikuda kindlalt elus edasi. 

Oma harmoonilise energia tõttu sobin suurepäraselt kirjanikele ja kunstnikele, sest aktiveerin loovust. Olen ka hea reisikaaslane, sest toetan lendamisega seotud hirmude ja õnnetuste eest. Malahiidina soovitatakse mind ka rasedatele naistele. Samuti toetan suhteid ning toon äriõnne ja küllust.

Füüsilised vaevused: reuma, astma, hambavalu ja teised valud, vase sisalduse tõttu annab sooja, palavik, põletikud, venitused, luumurrud, tursed, artriit, reisimisehirm, stress, depressioon, naistehaigused, rasedus ja rinnapiima tootmise ergutamine,  tugevdab immuunsüsteemi, süda ja südamehaigused, kordinatsiooniprobleemid, epilepsia

Energiakeskused: südamekeskus, päikesepõimik, juurkeskus

Näärmed: harknääre, pankreas ehk kõhunääre

Sodiaagimärk: Kaalud, Sõnn, Lõvi

Planeet: Maa

Element: maa

Värv: tumeroheline mustade triipude, vöötide ja spiraalidega

Hea teada! Kui sul pole sama sodiaagimärk, siis vali sobiv kivi tema omaduste või meeldimise järgi. Siin ei ole vastunäidustusi, sest kristallienergiad resoneeruvad iga inimesega personaalselt, aidates tasakaalustuda just sellel, mida inimene parasjagu vajab.

Seotud tooted

30 Sama kategooria toodet: