« Tagasi

Ahhaat ja kvarts geood

Kristallikogumitega geoodina annan kristallile erilise tervendava ja puhastava väe. Geoodi ehk kristallipesana olen väga hea tervendamisel, energiate puhastamiseks ja võimendamiseks, samuti ruumide ja ehete puhastamiseks vanast energiast ja uue energiaga laadimisel.

Geoodis ehk kristallipesas võib leiduda mäekristalli ja ahhaati.

Saadetud geood 60-80 gr võib erineda pildil olevast.

Loe veel...

9,00 €

Vabandame, toode on otsas

Lisage oma kommentaar

Ahhaat ja kvarts geood

Ahhaat ja kvarts geood

Kristallikogumitega geoodina annan kristallile erilise tervendava ja puhastava väe. Geoodi ehk kristallipesana olen väga hea tervendamisel, energiate puhastamiseks ja võimendamiseks, samuti ruumide ja ehete puhastamiseks vanast energiast ja uue energiaga laadimisel.

Geoodis ehk kristallipesas võib leiduda mäekristalli ja ahhaati.

Saadetud geood 60-80 gr võib erineda pildil olevast.

Lisage oma kommentaar

Ahhaat suurendab sisemist stabiilsust ja meelerahu. Tema kaitsvates energiates tunned end turvaliselt, kaitstuna ja kindlalt.

Mäekristall ehk puhas kvarts on võimas energiate puhastaja ja kiirendaja. Mäekristall loob harmooniat, selgust ja head tervist.

Geoodina olen väga hea energiate transformeerija, muundades negatiivsed energiad taas puhtaks.

Kasuta geoodi teiste kristallide ja ehete energiate puhastamiseks, asetades kristallid geoodi peale või sisse üheks või kaheks päevaks.

MÄEKRISTALLINA puhastan ja tasakaalustan energiavälja täiuslikku seisundisse. Olen väga hea energiate võimendaja ja kaitsen elektromagnetkiirguse eest.

Omadused: aurapuhastus, tervendus, vägi, vaimsus, energia, tasakaal, kaitse, el.magnetkiirgus, selgus, keskendumine

Puhta kvartsi ehk mäekristallina olen peene, puhta ja selge vibratsiooniga häälestaja. Sümboliseerin ühtsust ja puhtust. Mind peetakse meisterkristalliks ja mu harmoonilised energiad on inimese sagedustega kõige lähedasemad. Tänu oma unikaalsele aatomvõrele peetakse mind planeedi kõige võimsamaks tervendajaks ja energiate tasakaalustajaks. Minus on olemas kõikide värvitoonide lainepikkused. Kõik need omadused teevad minust sulle suurepärase abilise kõikide elujuhtumite ja probleemide korral.

Suurendan keskendumisvõimet ja parandan mälu, mistõttu olen eriti hea kaaslane tööl ja õppimisel. Mäekristallina õpetan su kehal ennast ise tervendama. Oma elektriliste omaduste tõttu olen võimas energiate võimendaja, puhastaja ja tasakaalustaja, viies sinu ja sinu ümbruse energia nii täiuslikku seisundisse kui hetkel võimalik.

Olen väga hea energiajuht, toimides nii energia kogujana kui saatjana, pannes kogu kehas energia kiirelt ja vabalt liikuma. Puhastan ja joondan kõik sinu energiakeskused ja energiakehad läbi kõikide kehatasandite. Häälestan su energia kõige täiuslikumasse olekusse, et sinu enda sisemine tarkus saaks teha ülejäänud vajalikud kohandused. Vahendan sinusse universaalset valgusenergiat, täidan su rakud valgusega, avan uusi DNA-kihte ja tasakaalustan karmat.

Ühendan keha, vaimu ja meele. Toetan teadvuse avardumist, ühendades sind kõrgemate teadvustasanditega ja meenutades sulle, kes sa oled - sinu algolemust. Seepärast kutsutakse mind ka hingetervendajaks. Olen sulle teekaaslaseks ühinemisel valguse ja jumaliku alglättega. Need omadused teevad mind ka heaks mõtluskiviks mediteerimisel. Kasuta mind ka meelerännakutel ja kehavälistel astraalrännakutel, sest loon sulle vajaliku kaitse.

Kvartsina on minu energiatel võime kaitsta negatiivsete kiirguste eest (elektromagnet- ja maakiirgus, veesooned jms) ja tõsta ruumi vibratsioonitaset. Tervendajate asendamatu abiline.

Füüsiline toetus: võib kasutada kõikide haigusseisundite puhul, hea mälu parandaja, immuunsussüsteem, põletushaavad

Energiakeskused: kroontšakra, samuti kõik energiakeskused Näärmed: käbinääre, samuti kõik näärmed

Tähemärk: Kalad, Lõvi, Kaljukits

Planeet: Maa, Päike, Veenus

Element: tuli, vesi

AHHAADINA suurendan sisemist stabiilsust ja meelerahu. Minu soojades ja kaitsvates energiates tunned end turvaliselt, kaitstuna ja kindlalt. Toon ellu pehmust, headust ja rahulikkust. Aitan üle saada rasketest olukordadest.

Omadused: taskaal, kaitse, rahu, kindlus, stabiilsus, julgus, pinged, emadus, vastupidavus

Ahhaadina olen toetav ja kindlustunnet loov kristall. Minu energiad on aeglased, aga tugevad ning puhastavad keha ja energiavälja sinna kogunenud blokeeringutest nii emotsionaalsel kui mentaalsel tasandil.

Toon su ellu pehmust, headust ja rahulikkust. Aitan üle saada rasketest olukordadest elus. Suurendan sinus julgust, headust ja rahuseisundit. Aitan mõista ja aksepteerida emotsioone ning annan jõudu ja vastupidavust, et julgelt vaadata tulevikku. Olen väga hea stabiilsuse looja, stressi leevendaja ja pingete maandaja, tõkestades energia väljavoolu.

Olen suurepärane emotsionaalsete traumade tervendaja, viha transformeerija ja vabastan südamesse kogunenud kibestumist ja viha. Soodustan eneseusalduse taastumist ja tugevdan südant. Aitan omaks võtta enda tõelist olemust ja annan julgust väljendada oma tõde. Tähtsate otsuste tegemisel ja eesmärkide saavutamisel võta mind endale abiliseks.

Juba iidsetest aegadest tuntakse mind võimsa kaitsekivina, kuna hoian eemal negatiivse energia nii inimesest kui kodust. Seepärast kasutatakse mind ka kodu kaitsva kristallina ja reisil olles.

Toetan stabiilset vaimset kasvu ning tasakaalustan yin ja yang energiaid, samuti positiivsete ja negatiivsete energiate tasakaalu.

Minu pehmed energiad on väga sobivad lastele, rasedatele ja imetavatele emadele.

Füüsiline toetus: silmahaigused, kõhuhäired, seedimise ergutaja, tugevdab kopse, magu, maksa ja aju (eriti kõnekeskust), pea- ja seljavalud, krambid, langetõbi, neeru- ja soolehaigused, nahaärritused ning tursed, väga hea rasedatele ja imetavatele emadele

Energiakeskused: erinevad, sõltudes konkreetsest kivimist. Ahhaat resoneerub enamjaolt juurkeskusega.

Sodiaagimärk: Kaksikud, Sõnn, Neitsi, Kaalud, Kaljukits, Skorpion

Planeet: Merkuur, Veenus, Kuu

Element: maa

Hea teada! Kui sul pole sama tähemärk, siis vali sobiv kivi tema omaduste või meeldimise järgi. Siin ei ole vastunäidustusi, sest kristallienergiad resoneeruvad iga inimesega personaalselt, aidates tasakaalustuda just sellel, mida inimene parasjagu vajab.

30 Sama kategooria toodet: