"Sinu unistused täituvad vastavalt tellimusele. Hoia usku ja ära kahtle."

Kristallihaldjad

KRISTALLIHALDJATE KRISTALLIPOOD

Uued tooted

Kõik uued tooted

« Tagasi

Smaragd toorkivi maatriksis

Smaragdina olen lootuse, usu ja armastuse sümbol. Tarkuse- ja harmooniakivina ühendan mõistuse ja südame. Loon silla kahe armastava inimese vahel, hoides armastust ja truudust. Aitan su soovidel saada reaalsuseks.

Omadused: armastus, tervendus, heaolu, küllus, raha, usk, lootus, harmoonia, manifesteerimine, julgus

Päritolu: Brasiilia

Loe veel...

3,75 €

Vabandame, toode on otsas

Smaragd on alumiinium-berülliumsilikaat. Ta kuulub berüllide perekonda ja on selle rühma hinnaliseim kivi. Roheline smaragd sisaldab väikestes kogustes kroomi ja vanaadiumi. Tumeroheline värv tuleneb kroomisisaldusest.

Väga puhas ja kõrge kvaliteediga smaragd kuulub vääriskivide hulka. Õige rohelise värvusega smaragd võib olla hinnalisem kui teemant.

Levinumad leiukohad: Kolumbia, Brasiilia, India, Austraalia, Lõuna-Aafrika, Pakistan, Venemaa, Zimbabwe, Egiptus.

Kõige hinnatum on Kolumbias kaevandatud smaragd, sest sealt tuleb kõige puhtam, smaragdrohelisem ja kvaliteetsem kivi.

Smaragdi nimi tuleneb kreekakeelsest sõnast “smaragdus”, mis tähendab rohelist. Vanad egiptlased pidasid smaragdi viljakuse ja elu sümboliks, asteegid taassünni sümboliks. Kristlaste jaoks on smaragd tähistanud usku ja lootust.

Egiptuses ja Lõuna-Ameerikas kaevandati smaragde juba tuhandeid aastaid tagasi. Inkade varakambrites olevat leitud jaanalinnumuna suuruseid smaragde ja smaragdid aitasid inkadel suhelda kosmoseolenditega. Peruus usuti, et kivi pärineb Veenuselt. Legend räägib ka, et Esmeralda nimeline jumalanna pidanud kivi oma koduks.

Maailmas hetkel kõige suurem smaragd leiti 1967. a Kolumbiast Gachala kaevadusest, mis kaalus 171,6 grammi. Hetkel asub see Washingtonis Riiklikus ajaloomuuseumis.

Kinkides kivi oma armsamale, sümboliseerib see ustavust ja puhast armastust. Täiskuu võimendab smaragdi energiaid.

Aseta smaragd oma kodu küllusenurka, et suurendada külluse ja raha juurdevoolu. Küllusenurk asub kodu välisuksest sisse minnes kõige vasakpoolsemas nurgas. 

Armastuse ligitõmbamiseks pane smaragdi tükike oma kodu armastusenurka, mis asub kodu välisuksest sisse minnes kõige parempoolsemas nurgas.

Silmahaiguste korral ja nägemise parandamiseks hoia lihvitud smaragdi veeklaasis üle öö ja puhasta hommikul selle veega silmi.

Lisage oma kommentaar

Smaragd toorkivi maatriksis

Smaragd toorkivi maatriksis

Smaragdina olen lootuse, usu ja armastuse sümbol. Tarkuse- ja harmooniakivina ühendan mõistuse ja südame. Loon silla kahe armastava inimese vahel, hoides armastust ja truudust. Aitan su soovidel saada reaalsuseks.

Omadused: armastus, tervendus, heaolu, küllus, raha, usk, lootus, harmoonia, manifesteerimine, julgus

Päritolu: Brasiilia

Lisage oma kommentaar

Olen võimas heaolu, tervise ja harmoonia looja. Rahustan emotsioone ja tasakaalustan meele. Minu armastavad energiad annavad julgust ja jõudu, et ületada mistahes probleem ja teha elus vajalikud muudatused optimistlikult ja rõõmuga. Puhastan sinu aura ebavajalikust energiast, aidates sul lahti lasta kõigest mittevajalikust.

Küllusekivina aitan sooovidel reaalsuseks saada, tõmban ligi soovitut ja võimendan rahavooge. Kingin sulle loovuse, vestlemisoskuse ja organiseerimisvõimed.

Jumalanna Veenuse püha kivina tõmban su ellu imelist armastuseenergiat, avan ja tervendan sinu südamekeskuse. Olen armastusesillaks kahe inimese vahel, aidates hoida armastust ja truudust. Õpetan kaastunnet, lojaalsust ning toetan koostöö tegemist harmoonias ja avatud suhtlemises. 

Kannan edas rohelise tervenduskiire energiaid, mis õpetavad sind austama iseennast, kogu elu ja jumalikku loomingut. Julgustan sind elama oma elu veelgi armastavamal moel ja läbi avatud südame. Ühendan sind kõige puhtama jumaliku armastusenergiaga.

Mediteerides koos minuga toon sulle armastust, selgust ja rahu. Aitan mõista, kuidas elada oma elu veelgi paremal moel, õnnelikult ja harmoonias.

Füüsiline toetus: Kopsu-, südame-, aju- ja seljaprobleemid, tugevdab juukseid ja hambaid, alandab vererõhku, aitab unetuse korral, parandab mälu, malaaria, nakkushaigused, langetõbi, silmahaigused ja nägemine.

Energiakeskused: südamekeskus

Näärmed: harknääre

Sodiaagimärk: Kaksikud, Vähk, Sõnn, Neitsi

Planeet: Veenus, Jupiter, Merkuur, Kuu

Element: maa

Värv: läbipaistev või läbipaistmatu säravroheline, tumeroheline või smaragdroheline

Hea teada! Kui sul pole sama sodiaagimärk, siis vali sobiv kivi tema omaduste või meeldimise järgi. Siin ei ole vastunäidustusi, sest kristallienergiad resoneeruvad iga inimesega personaalselt, aidates tasakaalustuda just sellel, mida inimene parasjagu vajab.

18 Sama kategooria toodet: