« Tagasi

Kõrberoos seleniit toorkivi

Kõrberoos seleniidina toon sinusse selguse ja tasakaalu. Suurendan teadlikkust iseenda ja ümbritseva suhtes, sest lahustan õrnalt mõtte- ja käitumismustreid, mis pole sulle enam vajalikud. Aitan keskenduda eesmärgile ja soodustan ka edu ärialaselt. 

Põhiomadused: vaimsus, rahu, tasakaal, aurapuhastus, eelmised elud, teadvus, kaitse, meditatsioon, lapsele

Loe veel...

2-3 cm

2,00 €

1 laos

Seleniit on vett sisaldav kaltsuimsulfaat. Läbipaistev või värvitu kips. Tuntuim seleniidina on valge seleniit.

Levinumad leiukohad: Maroko, Mehhiko, Venemaa, Kreeka, Poola, Saksamaa, Prantsusmaa, Inglismaa, Austraalia ja Ameerika Ühendriigid

Seleniit on saanud oma nime Kreeka kuujumalannalt Selene, kuna seleniidi välimus meenutab kuukuma ja ta resoneerub naiselike energiatega.

Tee oma kodule kaitsev valgusvõre asetades maja või ruumi igasse nurka ühe seleniidi. Samuti võid asetada ruumi keskele suurema seleniiditüki, milleks sobib väga hästi ka seleniidist küünlajalg. Seleniit aitab puhastada ja tõsta ka ruumienergiat.

Seleniidiga saab väga mugavalt puhastada ja laadida teisi kristalle. Näiteks võid asetada oma ehted seleniidi peale.

*Juba teist aastat, iga kuu esimesel pühapäeval toimuvad Rahulolu Keskuses seleniiditervendused koos meelerännakuga gruppidele Maivi ja Evelini juhendamisel. Oled oodatud osalema - jälgi üritusi meie blogist.

Lisage oma kommentaar

Kõrberoos seleniit toorkivi

Kõrberoos seleniit toorkivi

Kõrberoos seleniidina toon sinusse selguse ja tasakaalu. Suurendan teadlikkust iseenda ja ümbritseva suhtes, sest lahustan õrnalt mõtte- ja käitumismustreid, mis pole sulle enam vajalikud. Aitan keskenduda eesmärgile ja soodustan ka edu ärialaselt. 

Põhiomadused: vaimsus, rahu, tasakaal, aurapuhastus, eelmised elud, teadvus, kaitse, meditatsioon, lapsele

Lisage oma kommentaar

Kõrberoos seleniidina olen väga hea kristall meditatsiooniks ja minu kõrge vibratsiooniga energiad aitavad ligi pääseda eelmiste elude infole. 

Seleniidina olen ääretult puhastava toimega ja kõrge võnkesagedusega kristall. Toon sinusse sügava rahu ja helguse, lõõgastan ja tasakaalustan emotsioone. Aitan lahustada su hirme tuleviku ees. Armastajatel aitan jõuda omavahelisele leppimisele.

Toon hinge helgust ja pakun lõõgastust. Õrnalt ja pehmelt puhastan sinu energiavälja, tasakaalustan emotsioone ja suurendan eluenergiat. Oma väga kõrge võnkesagedusega soodustan meeleselgust ja ligipääsu kõrgema teadvuse juurde.

Avan sinu kõrgemad energiakeskused ja lasen valgusel voolata peenkehadesse. Puhastan tõhusalt nii füüsilist kui aurakeha, eemaldan vanad stagneerunud energiad ja tõstan seeläbi eluenergia taset. Loon silla alateadvusesse, et paremini aru saada endast ja näha sügavamat pilti.

Minu peened energiavood soodustavad meeleselgust ja avavad juurdepääsu kõrgema teadvuse juurde. Loon ühenduse Kõrgema Mina ja mateeria vahel, et sujuvalt ankurdada sinusse kõrgeimaid energiavooge. Juhendan sind, kuidas integreerida oma ellu universaalseid jumalikke seadusi ja põhimõtteid. Sa tunned need ära. 

Olen väga tugev kaitsekivi sulle endale ja su kodule, eemaldades negatiivsed energiad läbi valguse. Puhastan ja laen tõhusalt teisi kristalle. Oma rahustavate omaduste tõttu sobin väga hästi meditatsiooniks ja spirituaalseks tööks.

Pehmed seleniidenergiad sobivad suurepäraselt lastele, suurendades neist hoituse- ja turvatunnet. Samuti toetan emasid raseduse ajal, imetamisel ja lapse eest hoolitsemisel.

Minu ülesandeks on vahendada Maale uusi kõrgemaid valgusvibratsioone. See on aeglane ja õrn protsess, sest meie keha ja teadvus ei pruugi kuigi kiiresti kohaneda uute sagedustega. Olen sulle abiks suhtlemisel inglitemaailmaga. 

Füüsilised vaevused: aitab kehal omastada kaltsiumi, luustik, kroonilised valud, nahaprobleemid, rakkude uuenemine, hüperaktiivsus ja rahutus, energiablokeeringud, langetõbi, krambid, epilepsia, menstruaalsed ja menopausi vaevused.

Energiakeskused: kroontšakra, hingetäht, tähevärav, kolmas silm

Näärmed: ajuripats, käbinääre

Sodiaagimärk: Jäär

Planeet: Kuu

Element: vesi

Värv: pruun, valgete triibukestega

Hea teada! Kui sul pole sama sodiaagimärk, siis vali sobiv kivi tema omaduste või meeldimise järgi. Siin ei ole vastunäidustusi, sest kristallienergiad resoneeruvad iga inimesega personaalselt, aidates tasakaalustuda just sellel, mida inimene parasjagu vajab.

Seotud tooted

30 Sama kategooria toodet: