« Tagasi

Kollane kaltsiit lapik kivi

Kollase kaltsiidina toon positiivset sooja energiat. Ergutan energiate liikumist kõikidel kehatasanditel, soodustades tervenemist ja blokeeringute vabastamist. Tõstan meeleolu ja vabastan muremõtetest. Toon rõõmu ja uusi arusaamu.

Omadused: loovus, kindlus, positiivsus, keskendumine, võimed, tervendus

Päritolu: Mehhiko. Hea kasutada kristalliteraapias, loe lisa Nippidest!

Loe veel...

3-4 cm

4,00 €

3 laos

Kaltsiit on kaltsiumkarbonaat, mille järgi ta on saanud ka oma nime. Kaltsiit on üks levinumaid kive maailmas, mida leidub väga paljudes värvitoonides. Levinuimad värvid on roheline, värvitu, valge, roosa, kollane ja sinine. Katsiiti leidub kõikjal maailmas, ka Eestis.

Kaltsiidi kasulike omaduste tõttu kasutatakse teda paljudes erinevates töötusvaldkondades, näiteks ehituses ja tehnoloogias, läbipaistvat kaltsiiti kasutatakse optikaseadmetes energiajuhina. 

Peaaegu kõik "alabaster" esemed iidses Egiptuses on tehtud kaltsiidist. Kaltsiidist on isegi valminud Egiptuse vaarao Tutanhamon hauakaunistused, mis pärinevad umbes 1340 eKr.

Lapikut kivi või kuuli on hea kasutada meditatsioonil või kristallitervendusel, hoides teda peos. Lapik kivi on suurepärane ka tervendusseansil, asetades kivi energiakeskusele, kuna lapiku kuju tõttu katab ta suurema kehapinna ega kuku kehalt maha. Lapikukujulist kivi nimetatakse ka harmooniakiviks.

Kaltsiit on Mohsi astmiku järgi kõvadusastmega 3, mis tähendab, et ta on küllalt pehme kivim. Kui soovite oma kristalli hoida kaua kena välimusega, siis hoidke teda kõvade esemetega kokkupuutumisest ja puhastamisel eelistage pehmet riidelappi.

Kollane kaltsiit, karneool ja tsitriin mõjuvad üheskoos võimsa loodusliku antidepressandina. Kristallikomplekti "Antidepressant" leiad menüüst Kristallid>Komplektid. Komplektina ostes on hind soodsam.

Lisage oma kommentaar

Kollane kaltsiit lapik kivi

Kollane kaltsiit lapik kivi

Kollase kaltsiidina toon positiivset sooja energiat. Ergutan energiate liikumist kõikidel kehatasanditel, soodustades tervenemist ja blokeeringute vabastamist. Tõstan meeleolu ja vabastan muremõtetest. Toon rõõmu ja uusi arusaamu.

Omadused: loovus, kindlus, positiivsus, keskendumine, võimed, tervendus

Päritolu: Mehhiko. Hea kasutada kristalliteraapias, loe lisa Nippidest!

Lisage oma kommentaar

Minu energiatel on elektrilised omadused, mistõttu olen erakordselt puhastava, tervendava, lõdvestava ja tasakaalustava toimega. Tõstan energiasagedust ning toon sinusse rõõmu, soojust ja positiivsust. Misiganes värvides kaltsiidina olen suurepärane energiate võimendaja ja juhtija. Võta mind kätte ja tunned kuidas energiavoog läbib kogu su keha.

Aitan kaitsta ja puhastada ümbritsevat keskkonda - kodus, tööl ja muudes kohtades. Puhastan nii füüsilist kui ka peenkehasid, tõstes energiasagedust ja tasakaalustades mees- ja naisenergiaid. Minu energiad aitavad rahustuda ja tasakaalustuda.

Rõõmukivina toon ellu kergust ja positiivsust ning aitan lõdvestuda. Olen hea abiline masenduse ja emotsionaalsete traumade korral. Tugevate elamuste ajal hoian meele ja mõtted selgena, aitan säilitada sisemist rahu. 

Minu energiatel on omadus võimendada protsesse, kiirendada vaimset kasvu ja arengut. Seega olen hea kivi neile, kes liiguvad vaimsete muutuste poole, sest aitan ka ühendust saada kõrgema teadvusega. Abistan kõrgema teadlikkuse, ülemeeleliste võimete, kanaldamiseoskuse ja kehaväliste kogemuste omandamisel. Aitan mõista elu olukordi kui vaimseid õppetunde, meenutada minevikku ja ette aimata tulevikus toimuvat.

Energeetilisel tasandil võimendan energiate liikumist kõikide energiakeskuste vahel, emmaldades vanad mustrid ja energiablokeeringud. Kollase kaltsiidi peamiseks omaduseks on ühendada eeter-, emotsionaal- ja mentaalkeha.

Olen väga hea abiline õppuritele ja sobin imehästi ka lastele. Toetan õppimisprotsessi ning aitan ideid ellu viia. Mulle meeldib nihutada mõistuse poolt seatud piire.

Tervendavad omadused: Kollane katsiit aitab soolevaevuste ja kõhukinnisuse korral, kiirendab ainevahetust. Kaltsiidina puhastab erituselundeid, soodustab kaltsiumi omastamist luudes, tugevdab skeletti ja lihaseid, kergendab soolestiku tööd, soodustab vere hüübimist ja kudede paranemist, tugevdab immuunsussüsteemi.

Energiakeskused: päikesepõimik, sakraalkeskus, juurkeskus

Näärmed: sugunäärmed, pankreas ehk kõhunääre

Sodiaagimärk: Lõvi, Vähk, Kalad

Planeet: Päike

Element: tuli

Värv: kollane ja oranž

Tugevus: 3 / 10

Hea teada! Kui sul pole sama sodiaagimärk, siis vali sobiv kivi tema omaduste või meeldimise järgi. Siin ei ole vastunäidustusi, sest kristallienergiad resoneeruvad iga inimesega personaalselt, aidates tasakaalustuda just sellel, mida inimene parasjagu vajab.

12 Sama kategooria toodet: