"Pole olemas piire. Ainsad piirid on meie enda mõtetes."

Kristallihaldjad

KRISTALLIHALDJATE KRISTALLIPOOD

Uued tooted

Kõik uued tooted

« Tagasi

Mäekristall kuul A-klass

Meister. Nii mind kutsutakse. Jagan austusega oma võimsaid tervendavaid energiaid. Puhastan ja tasakaalustan energiavälja täiuslikku seisundisse - ühendan vaimse füüsilisega. Ennetan haigusi, toimin hingetervendajana ja häälestan kõrgemale juhatusele.

Omadused: aurapuhastus, kaitse, tervendus, vägi, vaimsus, energia, tasakaal, el.magnetkiirgus, kristallivesi

Läbimõõt: 2,2-2,5 cm

Loe veel...

9,00 €

Mäekristall on kirgas puhas kvarts, värvuseta ja läbipaistev mineraal, SiO2 ehk ränidioksiid, tugevus Mohsi skaalal 7. Kvartsi pere koondab mineraale või samade mineraalide erivärvilisi erimeid, mis kõik koosnevad ränioksiidist. Näiteks on ametüst, roosa kvarts, tsitriin ja suitskvarts mäekristalli moonded.

Kvartsi leidub kõikjal maailmas, kuid harvem moodustab kvarts täielikult läbipaistvaid värvituid kristalle, mida kasutatakse vääriskividena.

Kvarts on tänu oma unikaalsele aatomvõrele planeedi kõige võimsam ravitseja, energiaid võimendav ja vahendav mineraal.

Kirliani kaameraga tehtud katsetused on tõestanud, et kui katsealune hoiab käes mäekristalli, suureneb tema auraväli kahekordseks. Akupunktuuri nõelad, milles on kasutatud kvartsi, suurendavad tulemust 10% võrra.

Mäekristall on saksa keeles "quarz" ning inglise keeles "quartz" ja "crystal". Sõna tuleneb kreekakeelsest sõnast "crystallos", mis tähendab jääd ja külmumist.

Kvarts on miljonite aastate vanune. Arvatakse, et kvarts on elav raamat või arvuti, mis sisaldab teavet inimkonna ja meie planeedi mineviku kohta. Müstikud on nimetanud mäekristalli "tarkade kiviks" ja teda on aastatuhandeid kasutatud tervendamisrituaalidel.

Ka tänapäeva teadlased peavad puhta kvartsi füüsikalisi ja keemilisi omadusi märkimisväärseteks, sest kvarts suudab energiat juhtida, talletada ja muundada. Energiajuhina kasutatakse kvartsi näiteks optilistes seadmetes ja elektroonikas.

Mäekristalli võid kasutada misiganes olukordade, seisundite ja haiguste puhul, kus taotluseks vabastada negatiivsed energiad ning laadida end kiirelt uue puhta valgusenergiaga. Selleks, et hoida enda aurakeha tasakaalustatuna ja laadida aurasse puhtaid valgusenergiaid, hoia mäekristall enda läheduses või kanna ehtena.

Valu korral aseta mäekristall valutavale kohale, kuni valu taandub.

Mäekristalli on hea kasutada meditatsioonil või kristallitervendusel, hoides teda peos ja võimalusel asetada üks mäekristall kroonkeksusele pealaele. Nii võimendame valgusenergia liikumist peakohal asuvast kroonkeskusest läbi südame ja käte ning loome parema ühenduse kõrgema teadvuse ja Allika energiatega.

Mäekristalliga saab laadida ja puhastada teisi kristalle, selleks aseta kristallid mäekristalli juurde. Mäekristalli kobarad ja kuulid on selleks ideaalsed kasutada.

Mäekristalli võid kombineerida misiganes kristalliga, tema omaduseks on kiirendada teiste kristallide toimet ja energiaid.

Mäekristall on üks parimaid kristalle kristallivee tegemiseks. Vesi püsib kauem värskena, vee molekulaarne struktuur korrastub ning kohaneb paremini sinu kehaga. Kristallivee tegemisest saad lugeda meie blogist siit >

Erinevate lihvide lisaomadused:

Lapik kivi on suurepärane tervendusseansil, asetades kivi energiakeskusele, kuna lapiku kuju tõttu katab ta suurema kehapinna ega kuku kehalt maha. Lapikukujulist kivi nimetatakse ka harmooniakiviks.

Kuuli või ka muud mäekristalli võib kasutada ka kristallimandala keskse generaatorkristallina, mis aitab mandala energiatel kiiremini liikuda, viia tasakaalu- või soovitud seisundisse. Kuulina liiguvad energiad ringikujuliste lainetena.

Loodusliku või lihvitud tipuna mäekristalli kasutades koonduvad energiad ühtlaseks valguskiireks tipu otsa ja liiguvad vorteksikujuliselt. Tippudest saab kombineerida kristallvõresid ja suunata energiaid soovitud suunas: tipp suunaga välja vabastab negatiivsed energiaid, tipp suunaga sissepoole laeb uue energiaga.

Lisage oma kommentaar

Mäekristall kuul A-klass

Mäekristall kuul A-klass

Meister. Nii mind kutsutakse. Jagan austusega oma võimsaid tervendavaid energiaid. Puhastan ja tasakaalustan energiavälja täiuslikku seisundisse - ühendan vaimse füüsilisega. Ennetan haigusi, toimin hingetervendajana ja häälestan kõrgemale juhatusele.

Omadused: aurapuhastus, kaitse, tervendus, vägi, vaimsus, energia, tasakaal, el.magnetkiirgus, kristallivesi

Läbimõõt: 2,2-2,5 cm

Lisage oma kommentaar

Mäekristallina olen peene, puhta ja selge vibratsiooniga häälestaja. Sümboliseerin ühtsust ja puhtust. Mind peetakse meisterkristalliks ja mu harmoonilised energiad on inimese sagedustega kõige lähedasemad. Tänu oma unikaalsele aatomvõrele peetakse mind planeedi kõige võimsamaks tervendajaks ja energiate tasakaalustajaks. Minus on olemas kõikide värvitoonide lainepikkused.

Kõik need omadused teevad minust sulle suurepärase abilise kõikide elujuhtumite ja probleemide korral. Suurendan keskendumisvõimet ja parandan mälu, mistõttu olen eriti hea kaaslane tööl ja õppimisel.

Mäekristallina õpetan su kehal ennast ise tervendama. Oma elektriliste omaduste tõttu olen võimas energiate võimendaja, puhastaja ja tasakaalustaja, viies sinu ja sinu ümbruse energia nii täiuslikku seisundisse kui hetkel võimalik.

Olen väga hea energiajuht, toimides nii energia kogujana kui saatjana, pannes kogu kehas energia kiirelt ja vabalt liikuma. Puhastan ja joondan kõik sinu energiakeskused ja energiakehad läbi kõikide kehatasandite. Häälestan su energia kõige täiuslikumasse olekusse, et sinu enda sisemine tarkus saaks teha ülejäänud vajalikud kohandused.

Vahendan sinusse universaalset valgusenergiat, täidan su rakud valgusega, avan uusi DNA-kihte ja tasakaalustan karmat. Ühendan keha, vaimu ja meele. Toetan teadvuse avardumist, ühendades sind kõrgemate teadvustasanditega ja meenutades sulle, kes sa oled - sinu algolemust. Olen sulle teekaaslaseks ühinemisel valguse ja jumaliku alglättega.

Need omadused teevad mind ka heaks mõtluskiviks mediteerimisel. Kasuta mind ka meelerännakutel ja kehavälistel astraalrännakutel, sest loon sulle vajaliku kaitse.

Kvartsina on minu energiatel võime kaitsta negatiivsete kiirguste eest (elektromagnet- ja maakiirgus, veesooned jms) ja tõsta ruumi vibratsioonitaset.

Tervendajate asendamatu abiline.

Füüsilised vaevused: võib kasutada kõikide haigusseisundite puhul, hea mälu parandaja, immuunsussüsteem, põletushaavad

Energiakeskused: kroontśakra, samuti kõik energiakeskused

Näärmed: käbinääre, samuti kõik näärmed

Tähemärk: Kalad, Lõvi, Kaljukits

Planeet: Maa, Päike, Veenus

Element: tuli, vesi

Värv: läbipaistev

Hea teada! Kui sul pole sama tähemärk või sünnikivi, siis vali sobiv kivi tema omaduste või meeldimise järgi. Siin ei ole vastunäidustusi, sest kristallienergiad resoneeruvad iga inimesega personaalselt, aidates tasakaalustuda just sellel, mida inimene parasjagu vajab. 

8 Sama kategooria toodet: