« Tagasi

Bretšastunud jaspis kuul

Bretšastunud jaspisena olen võimas tervendaja, tervise ja elujõu taastaja, Kundalini energia aktiveerija. Puhastan auravälja kõigest negatiivsest ja annan kaitset. Olen abiks seksuaalsusega seotud teemades. Minuga tunned end hoituna ja stabiilselt. 

Omadused: tervendus, eluenergia, kaitse, maandus, stabiilsus, seksuaalsus, vastupidavus, loomingulisus, viljakus

Loe veel...

3 cm

9,50 €

1 laos

Jaspis (inglise 'jasper', kreeka 'jaspis', pärsia 'ysam') on läbipaistmatu peitkristalne kivim, peenkristalse kvartsi ja kaltsedoni tsementeerunud segu, mis koosneb mineraalpigmentidest ja saviosakestest. Tavaliselt kujunevad jaspised opaali sisaldavate settekivimite moondel. (allikas wikipedia)

Jaspis on läbipaistmatu mineraal, laiguline või triibuline. Jaspist esineb kõikides värvitoonides, kuid levinumad värvid on punane, kollane ja roheline, aga ka kollane, pruun, valge jt. Enamasti on jaspis mitmevärviline mineraal. Sinine jaspis on ainus, mida ei esine. Punase värvi annavad jaspisele raua lisandid. Roheline jaspis on tuntud kui heliotroop ehk verekivi.

Jaspist leidub paljudes kohtades üle maailma. Jaspise suurimad leiukohad on India, Venemaa, Brasiilia, Saksamaa, Prantsusmaa, Hiina, Austraalia, Ameerika Ühendriigid jm.

Soovides taastada elujõudu ja vabaneda kurnatusest on hea hoida bretsastunud jaspist pidevalt enda läheduses või veel parem, paigutada ta 20 minutiks juurkeskusele või alaseljale. Palu kristallil taastada elujõud ja lisa juurde omad soovid. Kristalliseanssi võid korrata iga päev nii kaua kui vajad. Soovitame paigutada seansi ajaks pea kohale kroonkeskusele teisena mäekristalli.

Kundalini energia aktiveerijana aitab saavutada imelisi avarduvaid vaimseid ja ka energeetilisi seksuaalseid kogemusi, selleks kanna bretsastunud jaspist enda läheduses või ehtena.

Kaitsekivina võid kasutada bretsastunud jaspist amuletina kaelas või hoida taskus, kuna ta peegeldab tagasi negatiivsed energiad selle saatjale. Lisaks on ta hea elektromagnetkiirguse eest kaitsja.

Lisage oma kommentaar

Bretšastunud jaspis kuul

Bretšastunud jaspis kuul

Bretšastunud jaspisena olen võimas tervendaja, tervise ja elujõu taastaja, Kundalini energia aktiveerija. Puhastan auravälja kõigest negatiivsest ja annan kaitset. Olen abiks seksuaalsusega seotud teemades. Minuga tunned end hoituna ja stabiilselt. 

Omadused: tervendus, eluenergia, kaitse, maandus, stabiilsus, seksuaalsus, vastupidavus, loomingulisus, viljakus

Lisage oma kommentaar

Bretšastunud jaspisena on mu energiad väga tugevad, kuid jaspisele omaselt töötavad aeglasemas voos ja rütmis. Võimsa tervenduskivina aitan sul üle saada väsimusest, stressist, kurnatusest ja haigusest. Taastan elujõu, annan tugevust ja vastupidavust. Mul on tugev ühendus Maaga ja läbi maaenergiate aitangi sul saada tagasi oma väge. Tuletan sulle meelde, et ühtsuses peitub jõud ja et me ei unustaks inimestena üksteist aidata.

Kui tunned, et vajad abi oma seksuaalenergiate aktiveerimisel, misiganes seksiga seotud teemade tervendamisel, siis hoia mind enda läheduses, et saaksin sind tõhusamalt aidata. Olen abiks häbi- ja süütunnete lahustamisel, mida koged läbi oma seksuaalsuse. Samuti aitan viljakusega seotud probleemide korral või kui sul on mure lapseootele jäämisega.

Olen väga hea auravälja puhastaja, saates negatiivse energia tagasi sinna kust see pärineb. Kanna mind endaga kaasas, kui tunned end misiganes põhjustel ohustatuna - kaitsen sind ja aitan hoida su tunded tasakaalus ja kontrolli all.

Kui oled vahepeal kaotanud usu oma unistuste täitumisse, siis aitan meenutada su unistusi ja julgustan neid ellu viima. Olen ka hea abiline kujutlusvõime ja loomingulisuse suurendamisel, toetades ideede transformatsiooni füüsilise tasandi tegevusteks.

Tervenduskivina olen hea aurapuhastaja ja energiakeskuste joondaja. Puhastan eriti hästi seksuaalkeskusest maatäheni toimivaid energiaid ja teemasid, aktiveerin kundalinit. Tasakaalustan yin ja yang energiaid, joondan tervikuks füüsilise-, emotsionaal- ja mentaalkeha ning tervendan eeterkeha.

Meele- ja šamaanirännakutel abistan sind oma väe ja unistuste tagasivõtmisel, samuti ligipääsemisel eelmiste elude infole. Olen suurepärane maandaja erinevate spirituaalsete praktikate korral.

Kaitsen ka elekromagnetkiirguse eest, samuti keskkonnast tuleva kiirguse eest.

Füüsilised vaevused: tervise tugevdaja ja stimulaator, taastab kiiresti pikaajalisest haigusest, viljakus, rasestumine, väga hea erinevate allergiate korral, vereringehäired, maksa ja sapiteede ummistused, vere- ja maksapuhastus, suguorganitega seotud haigused, sünnitusvalude kergendamine, impotentsus, seksuaalsuse suurendaja.

Energiakeskused: juurkeskus, maatäht, sakraalkeskus

Näärmed: neerupealised, sugunäärmed

Sodiaagimärk: Jäär, Skorpion

Planeet: Marss

Element: tuli

Värv: punane, mis on hallide, pruunikate ja kreemikate triipude ja laikudega

Hea teada! Kui sul pole sama sodiaagimärk, siis vali sobiv kivi tema omaduste või meeldimise järgi. Siin ei ole vastunäidustusi, sest kristallienergiad resoneeruvad iga inimesega personaalselt, aidates tasakaalustuda just sellel, mida inimene parasjagu vajab.

9 Sama kategooria toodet: