"Ole tänulik selle eest, mis Sul on ja Sa märkad, et seda on palju."

Kristallihaldjad

KRISTALLIHALDJATE KRISTALLIPOOD

Uued tooted

Kõik uued tooted

« Tagasi

Seleniit laadmisalus heksagon

Seleniidist laadimisalusena olen väga hea teiste kristallide ja ehete energiate puhastaja. Pane alusele laadima uue energiaga oma kristallid või veeklaas, et korrastada vee molekulaarset kristallstruktuuri. Seleniidina vahendan kõrgeid valgusvibratsioone, toon helgust ja puhastan õrnalt energiavälja.

Pildil: mõõt 8,8 x 8,8 cm, kõrgus 1,3 cm

Loe veel...

22,00 €

Seleniit on vett sisaldav kaltsuimsulfaat. Läbipaistev või värvitu kips. Leidub valget ja roosat seleniiti. Tugevus Mohs’i skaala järgi on 2.

Levinumad leiukohad: Mehhiko, Maroko, Ameerika Ühendriigid

Seleniit on väga hea energiablokeeringute eemaldaja. Aseta seleniidid oma kehale 20-30 minutiks, valides koha intuiitvselt ja esita taotlus blokeeringute eemaldamiseks ja kahjulike energeetiliste ühenduste läbilõikamiseks.

Kandes seleniiti oma keha lähedal ehtena või taskus, aitab see ümbritseda sind kristallivalgusega, täites su aurakeha puhta seleniidivalgusega ja luues loomuliku kaitse läbi kõrge energiavibratsiooni.

Seleniidiga saab väga mugavalt puhastada ja laadida teisi kristalle. Näiteks võid asetada oma kristallehted seleniidi peale või ümber.

Seleniidist pulgad, sauad ja vardad on kristalliteraapias head eeterkeha puhastajad. Võta seleniidist pulk või sau, hoia seda u 5 cm kaugusel kehast ning liigu mööda keha ülevalt alla ja alt üles, justkui "kammides energianiidikesi". Jõustab ja paneb energiad liikuma. Samuti saab terava tipuga seleniidiga suunata energiaid.

Samuti on seleniidist lapikut kivi või kuuli hea kasutada meditatsioonil või kristallitervendusel, hoides teda peos. Lapik kivi on suurepärane ka tervendusseansil, asetades kivi energiakeskusele, kuna lapiku kuju tõttu katab ta suurema kehapinna ega kuku kehalt maha.

Asetades seleniidi tükid või pulgad kristallvõresse või mandalasse, aitab see puhastada energiavälja kõigest negatiivsest, suurendada elujõudu ja liikuda kõrgematesse valgussagedustesse. Ära unusta kristallvõre aktiveerida ja anda talle ülesanne.

Tee oma kodule kaitsev valgusvõre asetades maja või ruumi igasse nurka ühe seleniidi lihvitud või lihvimata kivina. Samuti võid asetada ruumi keskele suurema seleniiditüki, milleks sobib väga hästi ka seleniidist küünlajalg või torn. 

Kuidas teha kaitsvat valgusvõre? 
Aseta seleniiditükid ühe toa või kogu korteri/maja välisnurkadesse. Ühenda need kujutluses omavahel, tee päripäeva kolm ringi aktiveerimaks kristallvõre ja lausu taotlus: "Ma aktiveerin seleniidist kristallvõre oma kodu kõrgeimaks hüveks. Vaid puhtad valgusenergiad liiguvad läbi selle valgusvõre. Mu kodu on hoitud ja kaitstud. Ma tänan."

Täpselt samasuguse kristallvõre ehk maatriksi võid teha ka voodi ümber (4 seleniiti igasse nurka), ümber enda (vähemalt 4 seleniiti 20-40 minutiks) ja kohandada eelpool kirjutatud taotluse nii nagu tunned ja vajad. Võid ka lisada juurde: "Täidan end puhta valgusenergiaga maast taevani. Kõik toimugu minu kõrgemaks hüveks armastuses ja valguses."

Seleniidist torn, püramiid, kuul või küünlaalus on väga hea ruumi energiate puhastaja ja energiasageduse tõstja.

Seleniidist torn, püramiid või kuul sobib kristallimandala generaatorkristalliks luues justkui seleniidist ülikõrgete vibratsioonidega valgusesamba ja lainetuse. Kuulina liiguvad energiad ringikujuliste lainetena, tipuna kasutades koonduvad energiad ühtlaseks valguskiireks tipu otsa ja liiguvad vorteksikujuliselt. Nii näiteks annab spiraalikujuline seleniidist torn energiate liikumisele omakorda väga võimsa hoo.

Õnnistust!

Seleniit on saanud oma nime Kreeka kuujumalannalt Selene, kuna seleniidi välimus meenutab kuukuma ja ta resoneerub naiselike energiatega.

Lisage oma kommentaar

Seleniit laadmisalus heksagon

Seleniit laadmisalus heksagon

Seleniidist laadimisalusena olen väga hea teiste kristallide ja ehete energiate puhastaja. Pane alusele laadima uue energiaga oma kristallid või veeklaas, et korrastada vee molekulaarset kristallstruktuuri. Seleniidina vahendan kõrgeid valgusvibratsioone, toon helgust ja puhastan õrnalt energiavälja.

Pildil: mõõt 8,8 x 8,8 cm, kõrgus 1,3 cm

Lisage oma kommentaar

Heksagon on tuntud püha geomeetria sümbolina, toimides energiate korrastajana. Sümboliseerides 2D-kujundina ka Merkaba'd ehk inimese valguskeha.

Seleniidi omadused: vaimsus, puhastus, eluenergia, teadvus, kaitse, meditatsioon

Seleniidina olen ääretult puhastava toimega ja kõrge võnkesagedusega kristall. Toon sinusse sügava rahu ja helguse, lõõgastan ja tasakaalustan emotsioone. Aitan lahustada su hirme tuleviku ees. Armastajatel aitan jõuda omavahelisele leppimisele.

Avan sinu kõrgemad energiakeskused ja lasen valgusel voolata peenkehadesse. Puhastan tõhusalt nii füüsilist kui aurakeha, eemaldan vanad stagneerunud energiad ja tõstan seeläbi eluenergia taset. Loon silla alateadvusesse, et paremini aru saada endast ja näha sügavamat pilti.

Minu peened energiavood soodustavad meeleselgust ja avavad juurdepääsu kõrgema teadvuse juurde. Loon ühenduse kõrgema mina ja mateeria vahel, et sujuvalt ankurdada sinusse uus puhtaid energiavooge. Juhendan sind, kuidas integreerida oma ellu universaalseid vaimseid seadusi ja põhimõtteid. Sa tunned need ära.

Olen ka väga tugev kaitsekivi sulle endale ja su kodule, eemaldades negatiivsed energiad läbi valguse. Puhastan ja laen tõhusalt teisi kristalle. Oma rahustavate omaduste tõttu sobin väga hästi meditatsiooniks ja spirituaalseks tööks.

Pehmed seleniidenergiad sobivad suurepäraselt lastele, suurendades neist hoituse- ja turvatunnet. Samuti toetan emasid raseduse ajal, imetamisel ja lapse eest hoolitsemisel.

Minu ülesandeks on vahendada Maale uusi kõrgemaid valgusvibratsioone. See on aeglane ja õrn protsess, sest meie keha ja teadvus ei pruugi kuigi kiiresti kohaneda uute sagedustega. Olen sulle abiks suhtlemisel inglitemaailmaga. 

Füüsiline toetus: aitab kehal omastada kaltsiumi, kroonilised valud, nahaprobleemid, rakkude uuenemine, hüperaktiivsus ja rahutus, energiablokeeringud, langetõbi, krambid, epilepsia, menstruaalsed ja menopausi vaevused.

Energiakeskused: kroontšakra, hingetäht, tähevärav

Näärmed: ajuripats

Sodiaagimärk: Jäär

Planeet: Kuu

Element: vesi

Värv: sädelev valge, valgust õrnalt läbikumav

Hea teada! Kui sul pole sama sodiaagimärk, siis vali sobiv kivi tema omaduste või meeldimise järgi. Siin ei ole vastunäidustusi, sest kristallienergiad resoneeruvad iga inimesega personaalselt, aidates tasakaalustuda just sellel, mida inimene parasjagu vajab.

.

.

* Kristallide kirjeldustes ei ole tegemist meditsiinilise teabega. Kristallid toetavad tervenemisel, kuid ei ravi üksinda. Kindlasti konsulteeri oma vaevustest arstiga ja püüa muuta eluviis tervislikumaks. Kristallide kirjelduste info aitab vaadata elule ja olukordadele avardava ja teistmoodi pilguga läbi holistilise maailmavaate, kus kõik on tervik ja omavahel seotud: meie keha, meel ja vaim. Igalühel meist on omad uskumused, teadmised ja samuti vastutus oma isikliku elu ees. Kristalle saab ja võib julgelt kasutada isikliku arengu toetuseks ja energeetiliseks tasakaalustamiseks. 

16 Sama kategooria toodet: