« Tagasi

Peridoot bonsai küllusepuu orgon alusel

Olen küllusekivi, tuues ellu jõukust, õnne ja armastust. Julgustan väljendama armastust ja rõõmu ning aitan näha ilu enda ümber. Vabastan rõhuvatest tunnetest. Toon mõtteselgust ja kaitsen negatiivsete energiate eest.

Omadused: küllus, rõõm, armastus, vaimsus, kaitse, raha, eluenergia, soovid

Bonsai küllusepuu kõrgus orgon alusel 20 cm, kuldse potiga 25 cm, võra laius u 15 cm, 250 gr

Loe veel...

85,00 €

1 laos

Oliviini nimetatakse ka krüsoliit. Vääriskivi kvaliteedis oliviin kannab nime peridoot, mis on haruldasem. Oliviin on klaasja läikega magneesium- ja raudsilikaadi segu. Peamiselt oliivroheline, kuid leidub ka kollase, punakaspruuni ja tumerohelise värvusega mineraale. Oliviini erkroheline värvus tuleneb raua sisaldusest.

Levinumad leiukohad: Egiptus, Mehhiko, Austraalia, Brasiilia, Hiina, Keenia, Norra, Pakistan, Saudi-Araabia, Lõuna-Aafrika, Sri Lanka.

Oliviini on nimetatud “küllust kinkivaks kiviks" ja kasutati juba iidsetel aegadel. Teadaolevalt on teda kaevandatud juba üle 5500 aasta tagasi ehk 3500 aastal eKr Punases meres asuvalt St. Johni vulkaanisaarelt. Samast ajaperioodist pärinevad esimesed oliviinist ehted Vanas-Egiptuses. Vanad egiptlased kasutasid oliviini ka tervendusel ja tegid oliviini veevanne naha noorendamiseks.

Kreeklased kutsusid oliviini krüsoliidiks, mis kreeka keeles tähendab "päikesekivi" (crysos+lithos), kuna kivile omistati päikese tervendavad omadused.

Euroopasse tuli kivi koos ristisõdijatega ja teda kasutati kirikute kaunistamisel. Keskajal oli oliviin päikese sümboliks, mis kaitses kurjade vaimude eest, suurendas tarkust ja tugevdas sõprussuhteid. Keskajal söödi peridoodi jahvatatud pulbrit ka silmanägemise parandamiseks.

Aseta oliviin oma kodu küllusenurka kaunistama, et suurendada armastuse, külluse ja raha juurdevoolu. Küllusenurk asub kodu välisuksest sisse minnes kõige vasakpoolsemas nurgas. 

Oliivini kaunis välimus, positiivsed ja kaitsvad omadused teevad temast hinnatud ehtekivi.

Lisage oma kommentaar

Peridoot bonsai küllusepuu orgon alusel

Peridoot bonsai küllusepuu orgon alusel

Olen küllusekivi, tuues ellu jõukust, õnne ja armastust. Julgustan väljendama armastust ja rõõmu ning aitan näha ilu enda ümber. Vabastan rõhuvatest tunnetest. Toon mõtteselgust ja kaitsen negatiivsete energiate eest.

Omadused: küllus, rõõm, armastus, vaimsus, kaitse, raha, eluenergia, soovid

Bonsai küllusepuu kõrgus orgon alusel 20 cm, kuldse potiga 25 cm, võra laius u 15 cm, 250 gr

Lisage oma kommentaar

Peridoot bonsai puu kasvab orgon alusel, mis on valmistatud poolvääriskivide ja vaigu segust. Orgonid tasakaalustavad ja puhastavad energiaid, harmoniseerides chi'd (elujõuenergiat) meie kehas, energiaväljades ja ruumides. Selleks, et aktiveerida peridooti ja orgoni energiaid, häälestades nad näiteks külluse vastuvõtmisele, hoia puud vähemalt 30 sekundit oma käes ja esita oma taotlused.

Peridoot ehk oliviinina olen sooja energiaga kivi, tuues su päevadesse päikesevalgust, õnne ja ilu. Tervendan nii füüsiliselt kui emotsionaalselt. Isegi väike tükike minust tõstab su meeleolu ja enesehinnangut, suurendab meeleselgust ja kindlustunnet. Olen hea emotsioonide tasakaalustaja ja rahutunde looja. Aitan lahti lasta süütunnetest ja minevikuvaludest.

Olen üks parimaid kristalle manifesteerimiseks ja soovidele jõu andmiseks. Suurendan su elus küllust, heaolu, armastust ja rõõmu. Kui vajad, et rahaenergia voolaks paremini, siis võta mind endale appi.

Armastusekivina ühendan sind oma südamega. Avan südamekeskuse, et kuuleksid oma südamehäält ja julgeksid teha otsuseid läbi südame. Õpetan õrnalt armastama iseennast, armastust jagama ja ka vastu võtma.

Sobin hästi ka neile inimestele, kes tunnevad end “läbipõlenuna”, sest minu värskendav roheline jõud taastab keha ja kiirendab eluenergia liikumist. Minuga koos on kergem üle saada elumuutustest, kohaneda uute olukordadega ja avaneda soovitud tulevikusihtidele.

Noorusekivina toetan rakkude kiiremat uuenemist ja lahustan hirme, mis on seotud vananemisega. Hoian su meeleolu optimistlikuna ja rõõmsana.

Suurendan teadlikkust oma täiuslikust kehast ja kehastumisest Maal, et oskaksid märgata enese ümber kogu elava looduse ilu. Aktiveerin juba sündimisel kaasa saadud andeid ja oskusi ning tugevdan erinevaid tajusid nagu selgelttundmine, -nägemine, -kuulmine ja -tajumine.

Kaitsekivina toetan ja kaitsen ebavajalike energiate eest. Eriti sobiv olen spirituaalse töö tegijatele, kes vahendavad tervendavaid valgusenenergiaid.

Füüsiline toetus: toetab nägemist, noorendab nahka, ergutab naharakkude uuenemist ja nahavigastustest taastumist, immuunsust tugevdav, stimuleerib seedimist, maohaavad ja kaksteistsõrmiksoole põletik, sapipõis, põrn, süda, kopud ja astma, vererõhk, lülisambaprobleemid, külmetushaigused

Energiakeskused: südamekeskus, päikesepõimik

Näärmed: harknääre ehk tüümus, kõhunääre ehk pankreas

Sodiaagimärk: Skorpion, Lõvi, Neitsi, Kaljukits

Planeet: Merkuur, Veenus

Värv: oliivroheline

Nimetused: oliviin, peridoot, krüsoliit.

Hea teada! Kui sul pole sama sodiaagimärk, siis vali sobiv kivi tema omaduste või meeldimise järgi. Siin ei ole vastunäidustusi, sest kristallienergiad resoneeruvad iga inimesega personaalselt, aidates tasakaalustuda just sellel, mida inimene parasjagu vajab.

Seotud tooted

5 Sama kategooria toodet: