« Tagasi

Sammalahhaat ja unakiit käevõru

Sammalahhaadi ja unakiidina üheskoos olen väga toetav naistele. Sammalahhaadina olen võimas tasakaalustaja, nii emotsionaalselt, vaimselt kui füüsiliselt. Rahustan emotsioone ja toon su tagasi enda keskmesse. Unakiidina loon harmooniat ja armastust suhetes ning sinus endas. Minus on ühendatud südant toetav epidoot ja elujõudu suurendav punane jaspis.

Pikkus 17-18 cm. Helmed 4-6 mm

Loe veel...

11,00 €

Lisage oma kommentaar

Sammalahhaat ja unakiit käevõru

Sammalahhaat ja unakiit käevõru

Sammalahhaadi ja unakiidina üheskoos olen väga toetav naistele. Sammalahhaadina olen võimas tasakaalustaja, nii emotsionaalselt, vaimselt kui füüsiliselt. Rahustan emotsioone ja toon su tagasi enda keskmesse. Unakiidina loon harmooniat ja armastust suhetes ning sinus endas. Minus on ühendatud südant toetav epidoot ja elujõudu suurendav punane jaspis.

Pikkus 17-18 cm. Helmed 4-6 mm

Lisage oma kommentaar

SAMMALAHHAAT

Olen võimas tasakaalustaja, nii emotsionaalselt, vaimselt kui füüsiliselt. Rahustan emotsioone ja toon su tagasi enda keskmesse. Lahustan viha, kibestumist ja kurbust südames. Olen kasulik igasuguste emotsionaalsete traumade korral. Hoia mind enda läheduses ja pea mind ainult oma isikliku talismanina, sest nii töötavad mu energiad paremini ja kiiremini.

Õrnalt õpetan sind ennast aksepteerima, suurendama enesekindlust, tugevdan su positiivseid omadusi ja enesehinnangut. See aitab sul vabaneda oma sügavatest hirmudest ja vähendada stressi. Kindlasti kasuta mind kiiremaks taastumiseks pikaajalisest kurnatusest ja haigusest. Julgustan sind olema optimistlikum, usaldavam ja lootusrikkam.

Suurendan su vaimset võimekust, tajusid, analüütilisi võimeid ja keskendumisvõimet. Külluse ja heaolu kivina toon tervist, sõprust, rikkust ja suurendan loovust. Samuti aitan sul paremini näha suuremat pilti oma rahaasjades ja avardada oma vaadet rahale - rahaenergia peab olema ringluses ja selleks et saada, tuleb ka anda.

Vaimsekivina ühendan individuaalse teadlikkuse kollektiivse teadvusega. See soodustab vaikset mõtisklemist ja oma kogemustest tarkuse võtmist, mis viib su sisemise stabiilsuseni ja aitab vaimselt kasvada. Mul on väga tugev side loodusega, ka sinul aitan märgata looduse ilu ja suhelda loodusvaimudega. Vähendan su tundlikkust keskkonnast tulenevate mürkide ja ilmastiku suhtes, seepärast olen hea abiline põllumajanduses ja aianduses.

Korrastan auravälja kõrvaldades negatiivsed energiad. Mul on väga tugev mõju nii emotsionaasel kui füüsilisel tasandil. Paigutades mind südamekeskusele, tervendan emotsioone ja traumasid. Ühtlustan yin ja yang energiaid, samuti ajupoolkerade aktiivsust. Võib isegi öelda, et energeetiliselt olen võimeline hoidma paigas universumi negatiivseid ja positiivseid jõude.

Füüsiline tervendus: tugevdab immunsüsteemi, puhastab lümfe ja pankreast, taastab pikaajalisest haigusest ja depressioonist, põletikuvastane, nohu, gripp, palaviku alandamine, silmahaigused, valuvaigisti, veresooned, naha kahjustused ja infektsioonid, naha seenhaigused, gastriit, stimuleerib seedimist, sünnitust ja paranemist toetav.

Energiakeskused: südametšakra, juurtšakra, maatäht

Näärmed: kilpnääre, neerupealised

Tähemärk: Neitsi, Veevalaja, Vähk

Planeet: Maa

Element: maa

Värv: tumeroheline valgete ja punaste laikudega

UNAKIIT

Unakiidina on minus ühendatud kaks mineraali: punane jaspis ja epidoot, ühendades nende kahe kristalli mõlemad omadused üheks võimsaks tervikuks. Seepärast olen tõeliselt hea emotsionaalkeha tervendaja, vabastades sind õrnalt südames olevatest valusatest tunnetest, armukadedusest, enesehaletsusest ja alaväärsustundest. Suurendan headust, kaastunnet, armastust teiste ja iseenda vastu. Harmoniseerin suhteid nii partnerite vahel, kui ka sõprade ja kolleegide vahelisi suhteid.

Olen väga rahustava ja maandava toimega ning väga tõhus stressi ja kurnatuse korral. Minu energiad toetavad kõiki neid, kes tunnevad, et on ülekoormatud, ennast kaotanud või ei suuda keskenduda, olla kohal siin ja praegus. Soodustan kannatlikkust ja püsivust, aidates vabaneda halbadest sõltuvustest ja mõttemustritest. Tugevdan ühendust maaenergiatega, mis laseb sul tunda end vitaalsemana ja elujõulisemana.

Aitan näha elu ilusat poolt, tõsta meeleolu ja olla optimistlikum tuleviku osas. Kui sul on halbasid harjumusi ja kinnismõtteid, millest pole suutnud vabaneda, siis annan sulle tahtejõudu, kannatlikkust ja püsivust neist vabanemiseks. Samuti teen seda erinevate sõltuvuste korral, näiteks alkoholism, liigsöömine, suitsetamine või muu mittetervislik sõltuvus.

Aita rahustada laste liigset emotsionaalsust ja rahutust. Kui oled pettunud või leinas, siis võta mind endale abiliseks. Visioonikivina aitan kujustada seda, mida soovid oma ellu luua.

Olen väga hea unetuse korral, aidates rahustada meelt ja mõtteid. 

Aitan naisi raseduse perioodil oma beebiga suhtlemisel ja hoida mõlemaid turvalisuse- ja kaitstuse tundes. Üldse olen kõigile naistele väga toetav kristall.

Füüsiline tervendus: süda, kopsud, südamehaigused, hingamisteede haigused, vereringe, suguelundid, viljakus, rasedus, seksuaalsus, kiiritusravi korral, liigne kehakaal

Energiakeskused: südamekeskus, kõrgem südamekeksus, juurkeskus

Sodiaagimärk: Jäär, Kaljukits, aga ka Skorpion

Element: maa

Värv: roheline (epidoodist) ja punane-roosa (punasest jaspisest)

Hea teada! Kui sul pole sama sodiaagimärk, siis vali sobiv kivi tema omaduste või meeldimise järgi. Siin ei ole vastunäidustusi, sest kristallienergiad resoneeruvad iga inimesega personaalselt, aidates tasakaalustuda just sellel, mida inimene parasjagu vajab.

Seotud tooted

30 Sama kategooria toodet: