« Tagasi

Laavakivi, tiigrisilm käevõru kaunistusega

Puhastava tule energiat kandev laavakivi ning kaitset & enesekindlust loov tiigrisilm kaunis käevõrus üheskoos, olles sulle õnnetoovaks talismaniks lõvikuningaga.

Pikkus 18,7-21 cm, helmed Ø 8 mm. Sobilik meestele.

Loe veel...

18,00 €

2 laos

Lisage oma kommentaar

Laavakivi, tiigrisilm käevõru kaunistusega

Laavakivi, tiigrisilm käevõru kaunistusega

Puhastava tule energiat kandev laavakivi ning kaitset & enesekindlust loov tiigrisilm kaunis käevõrus üheskoos, olles sulle õnnetoovaks talismaniks lõvikuningaga.

Pikkus 18,7-21 cm, helmed Ø 8 mm. Sobilik meestele.

Lisage oma kommentaar

LAAVAKIVI

Omadused: maandus, energiate puhastus, muutused, jõud, stabiilsus, klammerdumisest vabastamine

Olen väga hea energiate puhastaja ja selguse tooja. Loon tugeva ühenduse maaga ja annan jõudu, kui tunned end nõrgana. Rahustan emotsioone, leevendan pingeid ja aitan jõuda soovitud eesmärkideni.

Laavakivina olen vormunud tulisest laavast, kandes endas puhastavat tule energiat, mis aitab vabastada vanad energiad, mõttemustrid ja emotsionaalsed sidemed, millesse oled klammerdunud. Minu energia on kiire ja vahetu, andes jõudu, kui tunned end nõrgana või kui oled muutunud otsustusvõimetuks. Olen väga hea energiate puhastaja ja selguse tooja - seepärast kasutatakse mind sageli palvehelmestena mala'des.

Loon tugeva maaühenduse, mille läbi tunned end rahulikumana. Olen hea tasakaalu looja ka neile inimestele, kes on ise tulised ja kirglikud. Talismanna võiksid mind kanda need, kes on ise sündinud tulemärgi all.

Transformatsioonikivina ehk muutuste kivina toetan sind soovitud eesmärkideni jõudmisel. Minu energiaid võib võrrelda fööniksiga, kes tõuseb tuhast - läbi muutuste iseendas aitan ka sul ennast uuesti "kokku panna" ja luua soovitud elu. 

Teadaolevalt juba üle 5000 aasta tagasi, kasutati mind massaaži- ja teraapiakivina, aidates nahal nooreneda ja rikastada hapnikuga. Aitan kehast väljutada toksiine, leevendan seljavalu ja menstruatsioonivalu, lahustan pingeid, vähendan stressi ja abistan unetuse korral. 

Füüsiline tervendus: pinged, seljavalu, menstruatsioonivalu, unetus, naha probleemid, toksiinide väljutus.

Energiakeskused: juurtšakra, maatäht

Element: tuli

Värv: must

TIIGRISILM

Omadused: julgus, tahtejõud, kaitse, äritegevus, enesekindlus, keskendumine, selgus, küllus

Tiigrisilmana olen tuntud kui õnnetooja. Mu tugevad energiad annavad enesekindlust ja julgust otsustada, suurendavad tahtejõudu, väärikust ja praktilist meelt. Aitan soovidel realiseeruda ja luua rahalist küllust. Kaitsen teiste halbade mõtete eest.

Minu energia on tugev, toetav, soe ja tasakaalustav. Mul on võime transformeerida hirme ja muresid, mille läbi suureneb sinu isiklik vägi ja sisemine jõud, tugevneb eneseusaldus, tahtejõud, julgus ja enda väärtustamise oskus. Toon sulle mõtteselguse, mõistmise, kindlustunde, optimistliku ja positiivse hoiaku. Minu valvsa silma all saad rahulikult lõdvestuda, tunda end kindlalt ja valmistuda edasiseks.

Toetan sind eesmärkide saavutamisel, soovide manifesteerimisel ja äritegevuses. Oskan suurepäraselt luua küllust, eriti aga kõike rahaga seonduvat. Minust on suur abi fintants- ja äriliste otsuste langetamisel või kui ees seisavad keerulisemad läbirääkimised, kus on vaja teisi mõista ning oskust teha vahet egopõhistel soovidel ja tegelikel vajadustel. Samuti aitan asjadele vaadata praktilise ja loogilise pilguga, ilma liigse draamata. Toetan konfliktide lahendamisel, eriti just nendes, mis on tekkinud uhkuse ja kangekaelsuse tõttu. Parandan keskendumist ja toon selgust mõtetesse.

Juba ammustel aegadel on mind kasutatud kaitsva amuletina teiste inimeste halbade mõtete, rünnakute ja needuste eest. Leevendan depressiooni, ängistust, enesekriitilisust ja aitan vabaneda kinnismõtetest.

Tiigrisilmana ühendan Maa ja Päikese energiad, vahendan kuldse tervenduskiire vibratsiooni, mille läbi tunned end maandatuna ja tasakaalus. Nii saavad avaneda sinus peituvaid anded, loovus, tunnetus ja intuitsioon. Näed uusi võimalusi muutusteks ja julged neid ära kasutada.

Olen väga hea tasakaalustaja: mees- ja naisenergiate, yin–yang, vasaku ja parema ajupoolkerade. Aktiveerin tugevalt Kundalini energia tõusu ja avan ka kolmandat silma.

Olen toeks närvilistele, argadele ja heitliku loomusega inimestele, aidates neil koondada mõtteid ja hingejõudu. Mõjun tasakaalustavalt nn pilvedes hõljujatele, et paremini püsida reaalsuses, hoida jalad maas ja mõista elu sotsiaalset poolt. Samuti olen väga sobiv lastele, eriti kooliskäivatele lastele, sest toetan keskendumisel ja tugevdan eneseusku.

Kõige võimsamalt mõjun päikesepõimikule (tahe ja eneseteostus), sakraalkeskusele (loovuse suurendamine) ja juurkeskusele (kundalini, maandus, praktilisus ja keskendumine).

Füüsiline tervendus: luumurrud, nägemishäired, kurguhaigused, õudusunenäod, depressioon, ängistus, närvilisus, liigesed, osteoporoos, suguelundid, põrna- ja soolestikuhaigused, seedetalitushäired ja ainevahetus, tugevdab maksa, sõltuvusprobleemid, haavandid, heinapalavik, hüpohondria, hea keha soojendaja - eriti hingamisteedele, leevendab hingeldus- ja astmahooge, antibakteriaalse toimega

Energiakeskused: päikesepõimik

Näärmed: kõhunääre

Tähemärk: Kaljukits, Sõnn, Kaksikud, Lõvi

Planeet: Päike, Maa

Element: tuli

Värv: kuldpruun, kollakas-pruun, viiruline

Seotud tooted

30 Sama kategooria toodet: