« Tagasi

Punane jaspis, piltjaspis käevõru kaunistustega

Iidsete tarkuste kivi piltjaspis ja elujõu kristall punane jaspis kaunis käevõrus üheskoos, olles sulle jõudu ja kaitset loovaks talismaniks, aidates kaasa stabiilsuse ja kindlustunde tekkimisele.

Pikkus 16-17 cm, helmed 8 mm

Loe veel...

16,00 €

5 laos

Lisage oma kommentaar

Punane jaspis, piltjaspis käevõru kaunistustega

Punane jaspis, piltjaspis käevõru kaunistustega

Iidsete tarkuste kivi piltjaspis ja elujõu kristall punane jaspis kaunis käevõrus üheskoos, olles sulle jõudu ja kaitset loovaks talismaniks, aidates kaasa stabiilsuse ja kindlustunde tekkimisele.

Pikkus 16-17 cm, helmed 8 mm

Lisage oma kommentaar

PUNANE JASPIS

Omadused: eluenergia, maandus, stabiilsus, seksuaalsus, vastupidavus, tahtejõud, edu, usk, loovus, kundalini

Punase jaspisena loon stabiilsust ja tugeva maanduse. Ergutan elu- ja seksuaalenergia liikumist, annan vastupidavust ja jõudu. Võimas kaitsekivi negatiivsete energiate, ohtlike olukordade ning inimeste puhul, kui sa ei tunne end kindlalt ja turvaliselt. Suurendan tahtejõudu ja usku endasse.

Minu energiad on tugevad, kuid töötavad aeglaselt ja järk-järgult. Olen ülim hoolitseja - tugeva maanduskivina hoian ühendust maaga ja võimendan kohaolutunnet, taastan tervist ja toon elujõudu. Ergutan praana, eluenergia liikumist ning pikendan ka seksuaalset naudingut. Kui tunned, et vajad abi oma seksuaalenergiate aktiveerimisel, misiganes seksiga seotud teemade tervendamisel, siis hoia mind enda läheduses, et saaksin sind tõhusamalt aidata. Kundalini energia aktiveerijana aitan saavutada imelisi avarduvaid vaimseid ja ka energeetilisi seksuaalseid kogemusi.

Suurendan sinus julgust, tahtejõudu ja neid häid isikuomadusi, mis toetavad edukas olemist. Kui oled vahepeal kaotanud usu oma unistuste täitumisse, siis aitan meenutada su unistusi ja julgustan neid ellu viima. Olen ka hea abiline kujutlusvõime ja loomingulisuse suurendamisel, toetades ideede transformatsiooni füüsilise tasandi tegevusteks.

Stabiilsust ja kaitset loova kivina on mul võime tasakaalustada agressiivsust ning tuua rahuenergiaid rasketesse ja ohtlikesse olukoradesse. Mul on võime neealata edasse negatiivseid energiaid ja samuti saadan negatiivsed energiad tagasi nende saatjale. Kanna mind endaga kaasas, kui tunned end misiganes põhjustel ohustatuna - kaitsen sind ja aitan hoida su tunded tasakaalus ja kontrolli all.

Üks mu tugevatest külgedest on aidata sul mõista eluraskuste põhjuseid ja märgata ebaõiglust. Aitan sul vajadusel seada piire teiste jaoks, et saaksid rahulikult endasolevasse vaadata ja rahustada oma emotsioone.

Olen väga hea toetav kivi ärilistes ja koostööle orienteeritud tegevustes, kus on tegemist meeskonnatööga, sest toetan üksteise abistamist ja ergutan mõttetegevust. Aitan hoida fookust ja valitud sihti võetud eesmärkidel, toetades meeskonnaliikmeid nende usus ja enesekindluses, samuti hoian ära ummikseisud, kõrvalepõiklemised ja viivitamised ning suurendan organisatoorseid võimeid. Õiglusekivina abistan ka juriste või õigussüsteemis töötavaid inimesi, kuna toetan konfliktide lahendamist rahumeelselt, suurendandes aususe ja õiglustunnet. Samuti sõjaväelastele ja sportlastele, suurendades julgust ja võistlusvaimu samaaegselt kaitstes kandjat.

Tervenduskivina olen hea aurapuhastaja ja energiakeskuste joondaja. Puhastan eriti hästi seksuaalkeskusest maatäheni toimivaid energiaid ja teemasid, aktiveerin kundalinit. Tasakaalustan yin ja yang energiaid, joondan tervikuks füüsilise-, emotsionaal- ja mentaalkeha ning tervendan eeterkeha. Meele- ja šamaanirännakutel abistan sind oma väe ja unistuste tagasivõtmisel, samuti ligipääsemisel eelmiste elude infole. Olen suurepärane maandaja erinevate spirituaalsete praktikate korral.

Kaitsen ka elekromagnetkiirguse eest, samuti keskkonnast tuleva kiirguse eest.

Läbi aegade on mind kasutanud noored naised, et võimendada oma ilu ja sära. 

Füüsiline toetus: tervise tugevdaja ja stimulaator, taastab kiiresti pikaajalisest haigusest, ergutab seedimist, tasakaalustab mineraalainete sisaldust organismis, vereringehäired, maksa ja sapiteede ummistused, vere- ja maksapuhastus, suguorganitega seotud haigused, valuvaigistav, sünnitusvalude kergendamine, impotentsus, seksuaalsuse suurendaja.

Energiakeskused: juurkeskus, maatäht, sakraalkeskus  

Näärmed: neerupealised, sugunäärmed

Sodiaagimärk: Lõvi, Jäär

Planeet: Marss

Element: tuli

Värv: punane, punakas-pruun

PILTJASPIS

Omadused: iidsed tarkused, teadvus, ettevõtlikkus, entusiasm, eneskindlus

Piltjaspisena olen Emakese Maa teadvuse ja iidsete tsivilisatsioonide tarkuse vahendajaks. Mu kandmine aitab meenutada peidus teadmisi ja sõnumeid. Võimendan visioone, initsiatiivi & usaldust. Lahustan hirmu läbikukkumise ees. Olen väga toetav alustavale ettevõtjale. 

Piltjaspisena on mu kristallvõre häälestunud ja joondunud Emakese Maa energiasagedusele, mistõttu olen meie planeedi iidsete teadmiste vahendajaks ja meenutajaks. Kui töötad Maa energiaväljaga, meridiaanidega Ley-liinidega, siis võta mind endale abiliseks. Tugevdan ühendust ka loodusvaimudega kontakteerumisel. Pikaajaline kandmine, meditatsioon või rännak minuga aitab luua ühendust kadunud kõrgtsivilisatsioonidega ja ankurdada tarkust tänapäeva.

Olen väga hea emotsionaalkeha tervendaja. Minu ülesandeks on vabastada sinu aurast, kollektiivsest alateadvusest ja karmast tulenevaid vanasid emotsioone nagu hirm, süütunne, alandus ja kiusamine. Tea, et läbi enda tervenduse, aitad puhastuda ka meie planeedil ja kollektiivsel teadvusel.

Olen väga hea kaitsvaks talismaniks. Minu energiad on innustavad, liikumist soodustavad, enesekindlust loovad - kõik need ja teisedki omadused teevad minust väga hea abilise, kui alustad näiteks uute ettevõtmistega, projektidega või firma loomist.

Japsisena olen juurkeskuse kristall, kuid piltjaspisena aitan ka aktiveerida kolmandat silma - luua nägemusi ja visioone.

Jaspisena üldiselt on mu energiad väga rahustavad, toetavad ja hoolitsevad. Olen sulle abiks, kui vajad lõõgastust, toetust pingelistel perioodidel või rasketes olukordades. Aitan sul tunda ennast taas terviklikuna, koguda kokku kaotsi läinud "tükid" iseendast. Hoolitsen selle eest, et su unistused tuleksid sinu juurde tagasi ja julgeksid unistada. Meenutan sulle, kuidas nautida elu ja iseennast ning aitan leida õige tee.

Olen väga hea loovuse, kujutlusvõime ja ideede võimendaja, sest aitan eemaldada neid takistusi, mis sinu loomingulisust takistavad. Samuti aitan ideedel teostuda, suurendades sinus julgust ja enesedisipliini. Olen ka heaks toetajaks meditatsioonis. Nii et võta mind kindlasti endale kaaslaseks, kui vajad julgustust, lõõgastust ja toetust keerulisematel eluperioodidel või näiteks muutuste korral suhetes - aitan tuua sinusse stabiilsuse ja rahutunde.

Füüsiline toetus: immuunsus, toksiinide väljutamine, neerud, kõhuvalu, mineraalainete tasakaalustamine kehas, lihased

Energiakeskused: juurkeskus, laubakeskus ehk kolmas silm

Sodiaagimärk: Vähk, Kaljukits, Jäär, Skorpion

Element: Maa

Hea teada! Kui sul pole sama sodiaagimärk, siis vali sobiv kivi tema omaduste või meeldimise järgi. Siin ei ole vastunäidustusi, sest kristallienergiad resoneeruvad iga inimesega personaalselt, aidates tasakaalustuda just sellel, mida inimene parasjagu vajab.

Seotud tooted

30 Sama kategooria toodet: