« Tagasi

Labradoriit, magnesiit käevõru kaunistustega

Maagiline kaitsekivi labradoriit ja armastuse kristall magnesiit kaunis käevõrus üheskoos, mis toetab vaimset arengut ja südameteel käimist, aidates olla rahulikum ja usaldavam elu suhtes.

Pikkus u 16 cm, helmed 8 mm

Loe veel...

16,00 €

Vabandame, toode on otsas

Lisage oma kommentaar

Labradoriit, magnesiit käevõru kaunistustega

Labradoriit, magnesiit käevõru kaunistustega

Maagiline kaitsekivi labradoriit ja armastuse kristall magnesiit kaunis käevõrus üheskoos, mis toetab vaimset arengut ja südameteel käimist, aidates olla rahulikum ja usaldavam elu suhtes.

Pikkus u 16 cm, helmed 8 mm

Lisage oma kommentaar

LABRADORIIT

Omadused: kaitse, vaimsus, intuitsioon, vägi, võimed, eelmised elud, meditatsioon, selgeltnägemine

Labradoriidina olen maagiline kaitsekivi, tugevdan aurat ja eemaldan soovimatud energiad. Vaimse kivina tugevdan intuitsiooni, kujutlusvõimet, avan võimed ja aitan vaimselt kasvada. Soodustan ideede, “õnnelike juhuste”, uute võimaluste ja muutuste tekkimist inimese elus.

Minu energiad on kõrge vibratsiooniga ja tõstan seeläbi sinu teadlikkust ning aitan iseendaga ühenduses püsida. Olen kiire energiaga müstiline ja maagiline kivi, aidates sul avada oma andeid. Tugevdan intuitsiooni, pshüühilisi võimeid, telepaatiat ja telepaatilist suhtlemist, selgeltnägemist ja selgeltkuulmist. Olen sügavalt vaimne kivi, aidates inimesel vaimselt avarduda ja areneda. Olen sillaks füüsilise ja vaimse maailma vahel, sillaks sinu alateadvusse. Vajadusel aitan ühendust saada ja mõista eelmiseid elusid. Tugevdan usaldust universumi ja iseenda suhtes. Mediteerimisel aitan näha veelgi selgemalt.

Suurendan tahtejõudu, lahustan illusioone ja võimaldan näha tegelikke eesmärke. Vabastan tekkinud hirmud, ebakindluse ning põimin kokku hingehaavu. Aitan tuua inimese ellu imelisi võimalusi, uusi ideid ja muutusi, mis aitavad edasi liikuda. Minu energiad rahustavad tormlevaid mõtteid, stressi ja leevendavad valu.

Kaitsekivina hoian eemal ja eemaldan inimese energiaväljast ebavajaliku energia, tugevdan aurat ja seetõttu olen tõhus abiline erinevate haiguste korral. Olen ka suurepärane kodu puhastaja - koduuksele riputatuna kaitsen kodu ebavajalike energiate ja konfliktide eest.

Olen tasakaalustaja, viin inimese energiad tasakaalu, laen puhta valgusenergiaga. Vajadusel aitan pikemat aega ilma väsimuseta töötada ja üleväsimuse korral taastan energia. Energiavõimendajana olen heaks abiliseks neile tervendajatele, kes vahendavad energiat läbi oma käte.

Füüsiline tervendus: silmade ja ajuhäired, ajutegevuse stimuleerija, bronhiit, stress, väsimus, parem keskendumine, parandab ainevahetust, selgrooprobleemid, liigesehaigused, viljatus, neerukivid, menstruatsioonivaevused, tasakaalustab hormoonide tööd.

Energiakeskused: laubakeskus ehk kolmas silm, kurgukeskus, kroonkeskus, hingetäht, südamekeskus

Näärmed: rsoneerub hästi kõikide näärmetega

Tähemärk: Ambur, Kaljukits, Veevalaja, Kalad, Lõvi

Planeet: Kuu

Element: vesi

Värv: sügavsinine ja tumehall, sinakas-rohelise ja kollaste varjunditega

MAGNESIIT

Omadused: armastus, vaimsus, tervendus, rahu, rõõm, muutused, suhted, meditatatsioon, stress, kohalolu, selgeltnägemine, muutused

Magnesiidina olen väga rahustava ja armastava energiaga, vabastades pingeid ja tasakaalustades emotsioone. Minus on palju armastust, rõõmu ja mõistmist. Võimsa meditatsioonikivina abistan suhtlemisel oma vaimsete teejuhtidega.

Magnesiidina olen südamekeskuse kristall - aitan sul olla kontaktis oma südamega, et paremini aru saada, mida sinu süda soovib ja tahab öelda. Stimuleerin südame avanemist ja armastamisvõimet. Õpetan armastama iseennast ja olema enda suhtes aus. Samuti õpetan armastust vastu võtma ja seda tingimusteta jagama.

Minu väga rahustavad ja lõõgastavad energiad toovad imelist rõõmu- ja õnnetunnet. Olen väga hea emotsioonide tasakaalustaja. Toetan sind stressist, närvilisusest ja kartlikkusest vabanemisel.

Teen nähtavaks enesepettuse vormid, aidates ära tunda alateadlikke mõttemustreid ja tundeid ning seeläbi viia probleemide algpõhjuste teadvustamiseni. Toon su ellu hämmastavaid ja positiivseid elumuutusi ning abistan nendega kohanemisel.

Toetan probleemsetes ja rasketes olukordades tingimusteta armastuse seisundis püsimist. Olen abiks igasuguste sassiläinud suhete korrastamisel, aidates üksteist paremini mõista. Aitan sul jääda oma keskmesse ja olla vajadusel kõrvalvaatleja, lubades teistel olla just niisugused nagu nad on, nõudmata neilt muutumist või laskmata ennast neist mõjutada.

Olen suurepärane abiline mediteerimisel, kuna soodustan visualiseerimist ja kujutlusvõimet. Aktiveerin kolmandat silma ning äratan kroontšakrat. Seeläbi avan su erinevaid selgeltnägemise tajusid ja võimet suhelda oma teejuhtidega. Mediteerimine minuga aitab sul välja selgitada oma tegelikud südamesoovid ja sünnipärased anded. Häälestan sind paremaks ühenduseks valgusmaailmaga ja info kanaldamiseks kõrgematelt tasanditelt.

Füüsiline tervendus: kuna magnesiit sisaldab palju magneesiumi ja aitab selle imendumist organismis, siis ta neutraliseerib kehalõhnasid, toimib spasmide ja lihaspingete korral, lõdvestab lihaseid, tervendab menstruatsioonivaevusi, soolestikku, magu, sapipõit, neere ja neerukivisid. Peavalu ja migreen, hambad ja hambavalu, epilepsia, südamehaigused, kaalu alandamine - kiirendab rasvade ainevahetust ja hajutab kolesterooli; angiini ennetav, külmavärinate korral, kehatemperatuuri tasakaalustav ja palavikku alandav.

Energiakeskused: südametšakra, kroontšakrakolmas silm  

Näärmed: harknääre ehk tüümus, käbinääre, ajuripats 

Tähemärk: Veevalaja; Jäär

Planeet: Kuu

Element: vesi

Värv: valge, hallikas- või pruunikasvalge

Hea teada! Kui sul pole sama tähemärk või sünnikivi, siis vali sobiv kivi tema omaduste või meeldimise järgi. Siin ei ole vastunäidustusi, sest kristallienergiad resoneeruvad iga inimesega personaalselt, aidates tasakaalustuda just sellel, mida inimene parasjagu vajab.

Seotud tooted

30 Sama kategooria toodet: