« Tagasi

Sammalahhaat käevõru fassetitud kividega

Sammalahhaadina loon tugeva ühenduse Maaga ja avardan teadlikkust rahalistes teemades. Mu rahustavad energiad tasakaalustavad emotsionaalselt, intellektuaalselt ja füüsiliselt. Võimendan enesekindlust ja positiivseid omadusi. Aitan taastuda pikaajalisest kurnatusest.

Omadused: tasakaal, maandus, emotsioonid, stabiilsus, kaitse, kurnatus, keskendumine, raha, loovus, aiandus

Pikkus 16-17 cm

Loe veel...

6 mm

11,00 €

3 laos

Ahhaat on kihiline ja vöödiline krüptokristalse kvartsi erim, mida tuntakse ka kaltsedonina. Ahhaat moodustub tavaliselt vulkaanilistes kivimites olevatesse tühemikesse, mida nimetatakse vesiikuliteks. Kivimites liikuvast hüdrotermaalsest veest sadestub välja ränidioksiid, mis moodustab vesiikulite seintele mikrodruuse. Kui sadestuvate mineraalide koostis pisut muutub, siis muutub ka uue kihi värvus, mis annabki ahhaadile vöödilise välimuse. Kui tühemikud pole lõpuni ahhaadiga täitunud, siis võib selle sisemuses olla silmaga nähtavatest kristallidest kvartsidruus. (allikas: wikipedia)

Ahhaat on läbikumav või läbipaistmatu ja teda leidub paljudes erivärvides: hall, sinine, valge, roosa, roheline, pruun, kollane, oranž, hallikasmust jne. Lähtuvalt värvusest ja välimusest on ahhaadil ja kaltsedonil palju erinimesid.

Dendriitahhaat ehk puuahhaat on üks ahhaadi eriliikidest, mis on väga sarnane sammalaahhidele, kuna mõlemas võib leida samblamoodi moodustusi. Erinevus on selles, et dendriit on heledam ja valgem, sammaalahhaat rohelisem.

Levinumad leiukohad Saksamaa, Uruguai, Brasiilia, Ameerika Ühendriigid, Mehhiko, Madagaskar, Itaalia, Egiptus, India, Hiina.

Ahhaat on üks vanimaid ajaloos ülestähendatud kive. Esimesed leiud ahhaadi kasutamisest pärinevad juba neoliitikumi ajast, kus teda kasutati amulettidena. Babülonist on leitud ahhaadist ornamente. Antiikajal oli ta hinnatud ehtekivim. Vanas Egiptuses ja Vana-Kreekas kasutati ahhaati tema tervendavate omaduste tõttu ja kaitseamuletina.

Sammalahhaat aseta kodu küllusenurka, et toetada külluseenergiaid ja kanna kaasas, et anda soovide täitumisele suurem jõud.

Halbade unenägude ärahoidmiseks, stressi ja pingete korral aseta ahhaat öökapile või pane padja alla. Lisaks rikastab ja mitmekesistab ahhaat sinu unistusi.

Kui soovid kaitsta kodu negatiivsete energiate eest, kasuta ahhaati kodukaitseks, asetades kivid sissepääsu juurde.

Silmade väsimuse või ülepinge korral aseta kivi iga päev umbes 30 minutiks kummalegi silmalaule.

Lisage oma kommentaar

Sammalahhaat käevõru fassetitud kividega

Sammalahhaat käevõru fassetitud kividega

Sammalahhaadina loon tugeva ühenduse Maaga ja avardan teadlikkust rahalistes teemades. Mu rahustavad energiad tasakaalustavad emotsionaalselt, intellektuaalselt ja füüsiliselt. Võimendan enesekindlust ja positiivseid omadusi. Aitan taastuda pikaajalisest kurnatusest.

Omadused: tasakaal, maandus, emotsioonid, stabiilsus, kaitse, kurnatus, keskendumine, raha, loovus, aiandus

Pikkus 16-17 cm

Lisage oma kommentaar

Olen võimas tasakaalustaja, nii emotsionaalselt, vaimselt kui füüsiliselt. Rahustan emotsioone ja toon su tagasi enda keskmesse. Lahustan viha, kibestumist ja kurbust südames. Olen kasulik igasuguste emotsionaalsete traumade korral. Hoia mind enda läheduses ja pea mind ainult oma isikliku talismanina, sest nii töötavad mu energiad paremini ja kiiremini.

Õrnalt õpetan sind ennast aksepteerima, suurendama enesekindlust, tugevdan su positiivseid omadusi ja enesehinnangut. See aitab sul vabaneda oma sügavatest hirmudest ja vähendada stressi. Kindlasti kasuta mind kiiremaks taastumiseks pikaajalisest kurnatusest ja haigusest. Julgustan sind olema optimistlikum, usaldavam ja lootusrikkam.

Suurendan su vaimset võimekust, tajusid, analüütilisi võimeid ja keskendumisvõimet. Külluse ja heaolu kivina toon tervist, sõprust, rikkust ja suurendan loovust. Samuti aitan sul paremini näha suuremat pilti oma rahaasjades ja avardada oma vaadet rahale - rahaenergia peab olema ringluses ja selleks et saada, tuleb ka anda.

Vaimsekivina ühendan individuaalse teadlikkuse kollektiivse teadvusega. See soodustab vaikset mõtisklemist ja oma kogemustest tarkuse võtmist, mis viib su sisemise stabiilsuseni ja aitab vaimselt kasvada. Mul on väga tugev side loodusega, ka sinul aitan märgata looduse ilu ja suhelda loodusvaimudega. Vähendan su tundlikkust keskkonnast tulenevate mürkide ja ilmastiku suhtes, seepärast olen hea abiline põllumajanduses ja aianduses.

Korrastan auravälja kõrvaldades negatiivsed energiad. Mul on väga tugev mõju nii emotsionaasel kui füüsilisel tasandil. Paigutades mind südamekeskusele, tervendan emotsioone ja traumasid. Ühtlustan yin ja yang energiaid, samuti ajupoolkerade aktiivsust. Võib isegi öelda, et energeetiliselt olen võimeline hoidma paigas universumi negatiivseid ja positiivseid jõude.

Füüsiline tervendus: tugevdab immunsüsteemi, puhastab lümfe ja pankreast, taastab pikaajalisest haigusest ja depressioonist, põletikuvastane, nohu, gripp, palaviku alandamine, silmahaigused, valuvaigisti, veresooned, naha kahjustused ja infektsioonid, naha seenhaigused, gastriit, stimuleerib seedimist, sünnitust ja paranemist toetav.

Energiakeskused: südametšakra, juurtšakra, maatäht

Näärmed: kilpnääre, neerupealised

Tähemärk: Neitsi, Veevalaja, Vähk

Planeet: Maa

Element: maa

Värv: roheline valgete laikudega

Hea teada! Kui sul pole sama sodiaagimärk, siis vali sobiv kivi tema omaduste või meeldimise järgi. Siin ei ole vastunäidustusi, sest kristallienergiad resoneeruvad iga inimesega personaalselt, aidates tasakaalustuda just sellel, mida inimene parasjagu vajab.

Seotud tooted

30 Sama kategooria toodet: