"Sinu unistused täituvad vastavalt tellimusele. Hoia usku ja ära kahtle."

Kristallihaldjad

KRISTALLIHALDJATE KRISTALLIPOOD

Uued tooted

Kõik uued tooted

« Tagasi

Küaniit roheline kaelakee hõbekinnitusega 2

Rohelise küaniidina olen kõrgsageduslik kristall, aidates olla ühenduses Universumi jõuga ja loodusega. Aitan sul ühenduda oma südametõega, julgustades vastuseid otsima iseendast. Olen väga hea südamekeskuse avaja ja blokeeringute eemaldaja, aidates mõista oma vajadusi ja emotsioone.

Omadused: eluenergia, südametervendus, mõistmine, kooskõla, harmoonias elamine, areng

Loe veel...

108,00 €

Lisage oma kommentaar

Küaniit roheline kaelakee hõbekinnitusega 2

Küaniit roheline kaelakee hõbekinnitusega 2

Rohelise küaniidina olen kõrgsageduslik kristall, aidates olla ühenduses Universumi jõuga ja loodusega. Aitan sul ühenduda oma südametõega, julgustades vastuseid otsima iseendast. Olen väga hea südamekeskuse avaja ja blokeeringute eemaldaja, aidates mõista oma vajadusi ja emotsioone.

Omadused: eluenergia, südametervendus, mõistmine, kooskõla, harmoonias elamine, areng

Lisage oma kommentaar

Kaelakee info: Sädelevad fassetitud rohelisest küaniist 3 mm ehtekivid. Kaelakee pikkus 44 cm, 925 hõbekinnitusegaRoheline küaniit on haruldasem küaniit.

Rohelise küaniidina kutsutakse mind ka Tao-kristalliks. Tao ühendab ja on aluseks kõigile nähtavatele esemetele ja tegevustele; Tao on universumi tee ehk lakkamatu kulg, looduse kord ja tsüklilisus, tõusud ja mõõnad, mis avaldub kahe polaarse jõu (näiteks yin ja yang) vastastikuse mõjuna. Kui me mõistame tsüklilisust ka iseendas ja suhetes, aitab see meil aksepteerida välist ja seeläbi ka iseennast ning vastupidi. Nii saame end paremini mõista ning elada oma südametões, loomulikus lihtsuses ja kooskõlas loodusega, lubades asjadel kulgeda sundimatult.

Rohelise küaniidina resoneerun südamekeskusega, aidates sel avaneda ja eemaldades blokeeringud, mis takistavad elamist rõõmus, armastuses ja avatult. Elades avatud südamega tunneme end turvaliselt suheldes välismaailmaga.

Rohelise küaniidina olen loodusvaimudega ja deevadega suhtlemise kristall. Mind kutsutakse ka kasvamise ja arengu kristalliks, sest annan hoogu kõigele, mis loob - olgu see loomine sinu sees või uute ettevõtmistena. Soodustan vaimset kasvamist ja pühendumist kõrgemale eesmärgile.

Küaniidina kutsutakse mind uue ajastu kristalliks - avardan teadvust, võimendan teadlikkust ja vaimset kasvu. Olen võimas tervendaja, joondades energiakeskused ja peenkehad, taastan eluenergiat. Toon meeleselgust ja rahustan emotsioone, aitan väljendada oma tõde. Kaitsen psüühiliste rünnakute eest.

Küaniidina olen vaimne kivi, väga rahustava mõjuga, aidates inimesel väljendada oma tõde ning tuua oma mõtetesse ja tegemistesse meeleselgust. Uue ajastu kivina vahendan kõrgeid energiavibratsioone, suurendan teadlikkust ja kiirendan vaimset kasvamist, aitan ligi pääseda kosmilisele energiale ja tarkusele. Kui soovid endas arendada intuitsiooni ja selgeltnägemise võimeid, siis olen just selleks väga hea abiline.

Olen võimas tervendaja - minu võimuses on joondades hetkega energiakeskused ja peenkehad, puhastada blokeeringutest energiakanalid ja meridiaanid, et energia liiguks vabalt ja ühtlaselt. Nüüd on sinu osaks hoida oma meel puhtana, et loodud energeetiline potentsiaal püsiks. Aitan taastan füüsilise keha jõu ja elundite eluenergia chi. Samuti võimendan teiste kristallide energiaid.

Olen ka väga hea meditatsioonis - aeglustades ajulaineid viin su sügavamale teadvustasandile, võimendades sinu intuitsiooni ning loon ühenduse sinu vaimsete teejuhtide ja valgusolenditega.

Toetan nö uue ajastu lapsi - indigo- ja kristallilapsi. Tervendajatel aitan nende ümber luua kaitsva energiavälja.

Legendid räägivad, et küaniiti kasutati meisterlikul tasemel Atlantise ajastul, aidates taasmeenutada ja äratada meie iideseid teadmisi ning avada kausaalkeskust kukla tagaküljel, mis on ukseks meie eelmistesse eludesse. Seeläbi aitan sul tasakaalustada karmat siin elus - ei ole halba ega head, on tasakaal ja sellest tulenev tarkus. Võta mind abiks ka psüühiliste rünnakute korral või kui vajad psüühilist kaitset, seda ka näiteks energiatööd tehes.

Füüsiline toetus: abiks lihaspingete, spasmide, kurguhaiguste, kilpnäärme haiguste, langetõve, autismi, rabanduse korral ja väikeajuga seotud häiretes. Väga hea valu vaigistaja ja vabastaja, vererõhu alandaja.

Energiakeskus: südamekeskus, laubakeskus ehk kolmas silm

Näärmed: kilpnääre, ajuripats

Sodiaagimärk: Sõnn

Planeet: Neptun

Element: roheline küaniit on puu, sinine küaniit on vesi

Värv: roheline

Hea teada! Kui sul pole sama sodiaagimärk, siis vali sobiv kivi tema omaduste või meeldimise järgi. Siin ei ole vastunäidustusi, sest kristallienergiad resoneeruvad iga inimesega personaalselt, aidates tasakaalustuda just sellel, mida inimene parasjagu vajab.

30 Sama kategooria toodet: