"Pole olemas piire. Ainsad piirid on meie enda mõtetes."

Kristallihaldjad

KRISTALLIHALDJATE KRISTALLIPOOD

Uued tooted

Kõik uued tooted

« Tagasi

Roosa turmaliin ehk rubelliit kaelakee tšipsidest

Rubelliit - olen südamekeskuse kristall ja emotsioonide tervendaja. Minu energia on pehme, soodustades armastust ja kirge elu vastu. Toetan südame avanemist armastusele ja naisenergia tasakaalustumist. Aitan vabaneda kurbusest ja hirmust, mis ei luba elada avatult ja rõõmus.

Omadused: rõõm, armastus, positiivsus, kaitse, tervendus, suhted, el.magnetkiirgus

Tšipsid 0,5-1 cm

Loe veel...

45 cm kinnitusega

24,00 €

Turmaliin on alumiinium-boorsilikaat, läbipaistvast läbipaistmatuni. Teda leidub väga paljudes värvitoonides, värvus sôltub turmaliini keemilisest koostisest. Erimid on: sörl- must (Fe); draviit - pruun (Mg); elbaiit - värvitu (sinakas) (Al, Li); rubeliit - roosa-punane (Li, Mn); indigoliit - sinine (Fe, Li); verdeliit - roheline (Fe, Mn, Li); akroiit - värvitu. Ka ühes kristallis võib olla koos palju erinevaid värve. Kõige ihaldatum värvikombinatsioon on punakasroheline ehk arbuusturmaliin. Ka Eestis leidub musta turmaliini rändrahnudes.

Levinumad leiukohad: Sri Lanka, Brasiilia, Aafrika, Ameerika Ühendriigid, Austraalia, Afganistan, Itaalia, Pakistan, Siber.

Tugevus ehk kõvadus: 7-7,5 / 10

Esimesed pärimused turmaliinist leiduvad 2000 aastat tagasi. Keskajal usuti, et turmaliin ravib terveks tõbised ja hoiab eemal surma.

Laiemat sai turmaliin tuntuks 1700. a paiku, kui Hollandi kaupmehed tõid teda Sri Lankalt suurtes kogustes Euroopasse. Sri Lanka elanikud kutsusid kivi "turamal" ehk mitmevärviline. Hollandlased nimetasid turmaliini "aesthen-trekkeriks" ehk tuhavedajaks, sest kuumaks aetud turmaliiniga puhastati piipusid. Kuuma kivi otstesse tekkisid vastandmärgilised elektrilaengud ja negatiivne laeng tõmbas tolmu enda poole. Vääriskivina kasutati punast turmaliini.

Vana legend räägib, et turmaliinis leidub kõike värve seepärast, et turmaliini vaim rändas mööda vikerkaart ja kogus rännakul endasse kokku kõik värvitoonid.

Punane ja roosa turmaliin kombinatsioonis lepidoliidiga on väga võimas rahustaja.

Peenenergiakehade puhastamiseks, immuunsuse tugevdamiseks või üldise heaolu loomiseks, aseta magamise ajal neli turmaliini igasse voodinurka. Nii moodustub puhastav ja kaitsev kristallvõre, mis aitab sul vabastada tasakaalutust loovad energiad ja emotsioonid.

Ruumi puhastamiseks ja kaitsmiseks võib teha neljast kristallist samasuguse kristallvõre, asetades turmaliinid maja või ruumi nurkadesse.

Kui soovid innustust ja loovust, kasuta turmaliini talismanina. Eriti sobilik kunstnikele ja kirjanikele. Eriti head on selleks punane ja roheline turmaliin.

Kasulik aia ja taimede jaoks, nn loodulik putukamürk, mis hoiab eemale kahjurid. Pinnasesse maetult soodustab kõikide taimede kasvu ja tervist.

Mustast turmaliinist vardad ja sauad on väga head tervendusvahendid. Puhastavad aurat, kõrvaldavad energiablokeeringuid, hajutavad negatiivset energiat ja näitavad probleemidele lahendust. Suuna peenem ots kehast eemale, nii aitad kaasa negtiivsete energiate või valu kiiremale vabastamisele.

Kristallihaldjate kogemused turmaliini energiatega töötades on näidanud, et ta teeb korraga tööd nii maandusega kui ülemiste energiakeskusetega, joondades inimese energiakeskused maast taevani. See on omadus, mida teistel maanduskividel seni täheldanud pole.

Lisage oma kommentaar

Roosa turmaliin ehk rubelliit kaelakee tšipsidest

Roosa turmaliin ehk rubelliit kaelakee tšipsidest

Rubelliit - olen südamekeskuse kristall ja emotsioonide tervendaja. Minu energia on pehme, soodustades armastust ja kirge elu vastu. Toetan südame avanemist armastusele ja naisenergia tasakaalustumist. Aitan vabaneda kurbusest ja hirmust, mis ei luba elada avatult ja rõõmus.

Omadused: rõõm, armastus, positiivsus, kaitse, tervendus, suhted, el.magnetkiirgus

Tšipsid 0,5-1 cm

Lisage oma kommentaar

Punase (roosa) turmaliinina olen suurepärane emotsionaalkeha tervendaja, tasakaalustades energiad südame- ja juurkeskuse vahel - seal võivad peita end hirmud, mis on seotud usaldusega elu vastu, mis ei lase meil tunda end turvaliselt ja stabiilselt. Aitan sul tunda rõõmu, avaneda küllusele ja imelisele armastustundele enda ja kõige oleva suhtes.

Turmaliinina peetakse mind spirituaalseks kiviks. Seda eelkõige minu elektriliste omaduste tõttu energiat üle kanda. See omadus aitab maandada üleliigset energiat, ka vaimset energiat ning tasakaalustada vasakut- ja paremat ajupoolkera, muutes mind ka heaks mentaalseks tervendajaks.

Turmaliinina olen võimas maandaja ja õnnelikkuse kivi - suurendan vitaalsust, rõõmu, positiivset suhtumist ning hajutan pingeid ja stressi. Seeläbi soodustan olukordade rahulikku vaatlemist ja häälestumist positiivsele suhtlusele. Aitan säilitada keerulistes olukordades neutraalse hoiaku, selged ja ratsionaalsed mõtted. Olen väga hea maandaja ja maaühenduse looja. Võimsa kaitsekivina kaitsen sind kahjulike energiate, psüühiliste mõjude, energeetiliste rünnakute, elektromagnetkiirguse ja radioaktiivsuse eest.

Aitan eemaldada kehast energiablokeeringud ja muundada negatiivse energia kõrgemaks sageduseks - suudan minna väga sügavatesse emotsioonikihtidesse ja alateadvuse tasanditele. Nii saavad sinust vabaneda need tunded, mis ei ole sinu jaoks tervislikud. Kui tunned endas ebameeldivaid emotsioone nagu näiteks viha, ärevus, armukadedus või ärrituvus, siis toetan nende transformeerumist positiivseks.

Olen hea abiline iseenda ja teiste mõistmisel. Minu energiad vähendavad hirmutunnet, suurendavad eneseusaldust ja kindlustunnet. See aitab üle saada ohvriseisusest ja teiste süüdistamisest oma olukorade põhjustajana. Soodustan sinus inspiratsiooni, kaastunde ja sallivuse tekkimist.

Ülihea mentaalse tervendajana tasakaalustan paremat ja vasakut ajupoolkera. Lasen sul paremini näha oma negatiivseid mõttemustreid, et saaksid need muuta toetavateks ja positiivseteks. See teebki minust õnnelikkuse kivi.

Ühendan vaimu mateeriaga. Aitan Maale ankurdada kõrgemaid energiasagedusi, et muundada piiratud inimlikud uskumsed ja põhimõtted avardunud teadlikkuseks. Julgustan sind elama kooskõlas kõrgemate vaimsete seadustega ning julgelt kanaldama valgust iseenda ellu kui kogu maailmale.

Olen ka hea mees- ja naisenergiate tasakaalustaja ning suhete toetaja. Meestel aitan tugevdada potentsi ja naisi toetan sünnitusel.

Oma kaitsvate ja maandavate omaduste tõttu olen ka väga hea kristall tervendajatele, abistades neid tervendustöös. Näiteks, negatiivsete energiate transformeerimisel inimese peenenergiakehades, mittetoetavate energeetiliste ühenduste läbilõikamisel ja erinevate joonduste tegemisel. Tugevate elektriliste omaduste tõttu mõjutan inimese närvisüsteemi. Kanaliseerin kehasse elektromagneetilist energiat, mis aitab säilitada kõrgemat võnkesagedust.

*Kristallihaldjate kogemused turmaliini energiatega töötades on näidanud, et ta teeb korraga tööd nii maandusega kui ülemiste energiakeskusetega, joondades inimese energiakeskused maast taevani. See on omadus, mida teistel maanduskividel seni täheldanud pole.

Füüsiline toetus: allergiad, leevendab valu, negatiivsust, viha, ärevust, armukadedust ja stressi, suurendab seksuaalsust, potentsi ja vitaalsust, tugevdab immuunsüsteemi, artriit ja lihasprobleemid, psüühikahäired, nõdrameelsus, düsleksia.

Energiakeskused: südamekeskus

Sodiaagimärk: turmaliinina Kaljukits, Kalad, Kaalud. Punase turmaliinina eelkõige Kaalud

Planeet: Saturn

Element: maa

Värv: roosa, punane

Hea teada! Kui sul pole sama sodiaagimärk, siis vali sobiv kivi tema omaduste või meeldimise järgi. Siin ei ole vastunäidustusi, sest kristallienergiad resoneeruvad iga inimesega personaalselt, aidates tasakaalustuda just sellel, mida inimene parasjagu vajab.

Seotud tooted

30 Sama kategooria toodet: