« Tagasi

Ametüst mala-kaelakee 108 palvehelmega, Buddhaga

Ametüstina on mul väga rahustav ja harmoniseeriv mõju. Puhastan meele ja auravälja. Toon selgust ja rahuliku une. Kaitsen ja toetan pingelistel aegadel. Mind tuntakse kui meistertervendajat ja violetse kiire kandjat.

Omadused:  tervendus, vaimsus, kaitse, rahu, harmoonia, tajud, sõltuvused, sõltuvused, uni, peavalu

Mala 108 palvehelmega 6 mm, pikkus 68 cm + kaunistused 9 cm. Guruks on Buddha

Loe veel...

49,00 €

1 laos

Ametüst on violetse värvusega kvartsi erim. Lilla-violetse värvuse on ta saanud raualt, mangaanilt ja titaanilt.

Levinumad leiukohad: Brasiilia, Euroopa, India, Venemaa, Ida-Aafrika, Mehhiko, Uruguai, USA, Kanada.

Ametüst tuleneb kreeka keelest ja tähendab “mitte-purjus". Vanas Kreekas joodi veini ametüstpokaalidest või pandi ametüst veini sisse, kui sooviti end kaitsta purjujäämise eest.

Vanas Kreekas ja Roomas kanti ametüsti koos pronksiga, et kaitsta end kurjuse vastu ja usuti, et kui juua ametüstist tassist, siis aitab see leevendada kurbust ja kurjust.

Ametüsti on kasutatud juba iidsetest aegadest erinevate maagiliste rituaalide läbiviimiseks ja loitsude tegemiseks. Kivi hoiti ennustusvahendite, kaartide, taimede või ruunikivide juures, et suurendada läbiviija sisemist energiat ja selgeltnägemise võimet. Samuti kasutati ametüsti jõukusega seotud maagias, kuna üks kivi valitsejatest on Jupiter, kes soodustab ärile edu toomist.

Arvati, et kui märja ametüstiga hõõruda nägu, siis aitab see vabaneda vistrikest ja nahahaigustest.

Ametüst on väga hea kristall peavalude ja kurnatuse korral. Aseta ametüst laubale ja puhka vähemalt 15 minutit.

Unehäirete ja halbade unenägude korral pane ametüst ööseks padja alla. Ühe ametüsti padja all poetamine ja kristallile palve esitamine, võiks kuuluda sinu iga õhtuse magamaminemise rituaali juurde.

Kui soovid vabaneda argimuredest ja pingetest, siis hoia ametüsti vasakus käes, hinga rahulikult ja sügavalt. Palu ametüstil aidata endast välja voolata kõikidel muredel ja pingetel, asendades need rahu ja lõõgastust toovate energiatega. Tee seda nii kaua kuni tunned, et vajad. Kindlasti puhasta kristall pärast iga sellist tegevust.

Ametüst kobar on väga hea ruumi energiate puhastaja, rahustades samas meelt ja emotsioone. Võid kasutada geoodi või küünlaalust. Samuti võid kasutada ruumi ja enda auravälja puhastamiseks, pingete leevendamiseks ametüsti koos valge küünlaga, asetades kivi küünla lähedale, ja sandlipuu või salvei viirukit.

Kui oled mees ja tunned puudust naiste tähelepanust või naise armastusest, siis kanna ametüsti kivikesena kaasas või ripatsina, et meelitada enda ellu heade naiste armastust. Hoia meeles öelda kivikesele oma soov.

Oma armastuse kinnitamiseks parnerile soovitame kinkida ametüst südame, mis on seatud hõbedasse, et võimendada mehe ja naise pühendumist teineteisele ja omavahelist armastust.

Minnes reisile, võta ametüst endale kaitsetalismaniks, sest ta kaitseb ohtude, varguse ja vigastuse eest.

Ametüstist kristallvarras või tipp on suurepärane tööriist kristallitervendusel saavutamaks kiiret tasakaalustumist ja haiguskolde tervendamist. Teadaolevalt on ametüst violetse tervenduskiire vahendaja.

Ametüst kristallvõre (koosneb 6 tipust) mandalana või kristalliteraapias on võimsamaid rahustajaid ja toob sügava lõõgastuse.

Lisage oma kommentaar

Ametüst mala-kaelakee 108 palvehelmega, Buddhaga

Ametüst mala-kaelakee 108 palvehelmega, Buddhaga

Ametüstina on mul väga rahustav ja harmoniseeriv mõju. Puhastan meele ja auravälja. Toon selgust ja rahuliku une. Kaitsen ja toetan pingelistel aegadel. Mind tuntakse kui meistertervendajat ja violetse kiire kandjat.

Omadused:  tervendus, vaimsus, kaitse, rahu, harmoonia, tajud, sõltuvused, sõltuvused, uni, peavalu

Mala 108 palvehelmega 6 mm, pikkus 68 cm + kaunistused 9 cm. Guruks on Buddha

Lisage oma kommentaar

Mala tähendab sanskriti keeles “palvehelmeid” ja koosneb pühast arvukombinatsioonist 27, 54 või 108 helmest. Malat kasutatakse erinevates kultuurides meditatsioonis ja palvete lugemisel. Mala on väekas abiline, kui soovid endas luua selgust, ennast tundma õppida, tuua ellu harmooniat, rahu, teadlikkust või just seda, mida sina hetkel vajad.

Ametüstina on mul väga rahustav ja harmoniseeriv mõju. Aitan tuua selgust, rahuliku une, kaitsen ja toetan rasketel aegadel. Vahendan tervendavat violetset valgussagedust, mistõttu on mind läbi aegade kasutatud ka tervendusel. Võimendan intuitsiooni ja tajusid. Mind tuntakse kui meistertervendajat.

Olen jumaliku ühenduse looja - vaimne kasvamine, ülemeeleliste võimete ja intuitsiooni suurendamine on minu ülesanneteks. Resoneerun kolmanda silmaga ehk laubakeskusega ja aktiveerin käbinääret, võimendades selgeltnägemise ja -tajumise võimet. Aitan avada ukse vaimse maailma universaalsetele tarkustele, toetades turvaliselt hingena kasvamist.

Minu energiatel on aurat puhastav mõju, mis aitavad vaigistada meelt, tasakaalustada emotsioone ja leevendada valu. Kui sul on halbasid harjumusi või sõltuvusi (alkohol, suitsetamine jm), millest soovid vabaneda, siis võta mind endale appi. Minu energiad on väga head peavalude leevendamiseks ja kurnava mõttetegevuse vaigistamiseks. 

Kaitsen halbade energiate ja keskkonnast tulenevate negatiivsete energiate eest. Lisaks olen väga hea kivi kristallivee tegemiseks.

Sobin suurepäraselt meditatsiooniks ja keskendumiseks. Hea unekivina aitan viia tundeelu tasakaalu ja olen hea abiline uute ideede elluviimisel. 

Füüsiline toetus: peavalud, närvilisus, depressioon, unehäired, sõltuvused; hormonaalsüsteemi ja organismi üldise seisukorra tugevdamine, parandab mälu, aktiveerib ainevahetust; madal vererõhk, kehvveresus, menopausi- ja menstruatsioonivaevused.

Energiakeskused: kolmas silm ehk laubatšakra, kroon, hingetäht, tähevärav

Näärmed: käbinääre

Sodiaagimärk: Veevalaja, Kalad, Jäär, Ambur

Planeet: Saturn

Element: vesi

Värv: lilla, violetne

Hea teada! Kui sul pole sama sodiaagimärk, siis vali sobiv kivi tema omaduste või meeldimise järgi. Siin ei ole vastunäidustusi, sest kristallienergiad resoneeruvad iga inimesega personaalselt, aidates tasakaalustuda just sellel, mida inimene parasjagu vajab.

Seotud tooted

30 Sama kategooria toodet: