"Sinu unistused täituvad vastavalt tellimusele. Hoia usku ja ära kahtle."

Kristallihaldjad

KRISTALLIHALDJATE KRISTALLIPOOD

Uued tooted

Kõik uued tooted

« Tagasi

Hematiit kristallsüda 4 cm

Hematiidina olen tugev maanduskivi ja energiate tasakaalustaja. Loon energeetilise kaitse, peegeldades tagasi ümbruskonnast tuleva negatiivse energia. Ergutan mõtlemist, mälu ja loogiliste seoste loomist. Suurendan enesekindlust ja tahtejõudu.

Omadused: kaitse, maandus, tasakaal, enesekindlus, suhted, mõtteselgus, mälu, närvilisus, unetus, sõltuvused

Mõõdud 4x4x2 cm

Loe veel...

9,17 €

Vabandame, toode on otsas

Hematiit on raudoksiid. Ta on metalse läikega tumehalli värvi läbipaistmatu mineraal, kuid temaga tõmmatud kriips on iseloomulikult kirsipunane. Ta on magnetiidi kõrval peamine rauamaak. Hõbedase metalse läike saab ta poleerimisel.

Levinumad leiukohad: Brasiilia, Hiina, Kanada, Saksamaa, Inglismaa

Hematiit on saanud oma nime kreekakeelsest sõnast, mis tähendab tõlkes "verekivi". Tõenäoliselt tuleneb see sellest, et hematiidi lihvimisel värvub lihvimisvesi punaseks. Kõrge raua sisalduse tõttu on teda kasutatud veritsuse vastu ja vereloomega seotud füüsiliste vaeguste korral.

Vanad kreeklased seostasid teda sõjajumal Aresega ja teadaolevalt hõõruti end enne lahingusse minekut hematiidieliksiiriga. See pidavat andama haavamatuse ja kaitse.

Kui vaevled rahutute mõtete ja unetuse käes, pane hematiit ööseks padja alla.

Kaitseks negatiivsete energiate eest ja suurendamaks enesekindlust, kasuta hematiiti talismanina, kandes teda kaasas, ehtena kaelas või käes.

Lisage oma kommentaar

Hematiit kristallsüda 4 cm

Hematiit kristallsüda 4 cm

Hematiidina olen tugev maanduskivi ja energiate tasakaalustaja. Loon energeetilise kaitse, peegeldades tagasi ümbruskonnast tuleva negatiivse energia. Ergutan mõtlemist, mälu ja loogiliste seoste loomist. Suurendan enesekindlust ja tahtejõudu.

Omadused: kaitse, maandus, tasakaal, enesekindlus, suhted, mõtteselgus, mälu, närvilisus, unetus, sõltuvused

Mõõdud 4x4x2 cm

Lisage oma kommentaar

Minu energiad aitavad luua tugeva maaühenduse ja tasakaalustada sinu energiavälja. Maandus on oluline, et tunneksid end tasakaaluka ja rahulikuna ning saaksid integreerida endasse kõrgema vibratsiooniga sagedusi. Kui puudub maandus, on inimene hajevil ja äraolev.

Aitan vabaneda negatiivsetest emotsioonidest ja rahustada mõtteid. Toetan stressist ja närvilisusest ülesaamisel. Eriti kasulik olen sulle siis, kui sul on kombeks muretseda. Tõstan enesehinnangut, suurendan tahtejõudu ja vastupidavust. Toetan ülesaamist häbelikkusest, erinevatest sundmõtetest ja sõltuvustest (liigsöömine, suitsetamine). Samuti lahustan mõtetest tingitud piirangute loomist iseendale. Minu valdusalas ongi mõtlemine, mälu parandamine ja loogiliste seoste loomine - eriti hästi mõjun matemaatikas ja tehnilistel aladel.

Olen võimas kaitsekivi - negatiivsete energiate absorbeerija ja tumedate jõudude eest kaitsja. Takistan mittekasulike energiate sisenemist auravälja, taastades rahu ja harmoonia sinus.

Minu energiad on toeks ka suhete parandamisel, seda ka siis kui oled pahuksis iseendaga ja ei tea mida teha. Suurendan sinu isiklikku külgetõmbejõudu ja positiivsete otsuste tegemist. Kui oled tundlik teiste inimeste emotsioonide suhtes, siis abistan nende eraldamisel sinu omadest.

Olen tuntud ka kõrgemate sageduste integreerijana, harmoniseerides keha, hinge ja vaimu ühendust. Võimaldan Kõrgema Mina ehk meie kõrgema teadvuse sõnumitel saada iga raku geneetilise koodi osaks, tekitades niiviisi iga inimese kehas puhtama ja elujõulisema energiamudeli, aidates kaasa vanade mustrite asendamisele uutega. Mind peetakse maagide kiviks, sümboliseerides vaimu ja mateeria liikumist. Samuti kaitsen kehavälistel astraalrännakutel.

Füüsilised vaevused: mineraali kõrge raua sisaldus aitab aktiveerida vere- ja rakuloomet, ergutab vereringet ja südant, verejooksude vaigistamine ja haavade kinnikasvamine, vereringehäired, veenilaiendid, verevalumid, mälu, unetus, häbelikkus, haigustest taastumine.

Energiakeskused: juurkeskus

Näärmed: neerupealised

Sodiaagimärk: Jäär, Veevalaja

Planeet: Saturn, Marss

Element: tuli, maa

Värv: tumehall metalse läikega

Hea teada! Kui sul pole sama sodiaagimärk, siis vali sobiv kivi tema omaduste või meeldimise järgi. Siin ei ole vastunäidustusi, sest kristallienergiad resoneeruvad iga inimesega personaalselt, aidates tasakaalustuda just sellel, mida inimene parasjagu vajab.

17 Sama kategooria toodet: