Hulgimüük

Meil on hea meel, kui kristallid jõuavad veelgi rohkemate inimesteni ja seepärast aitame ka Sul seda teha. Oleme teinud pika ja põhjaliku eeltöö, et valida välja ilusad ja kvaliteetsed kristallid ning usaldusväärsed koostööpartnerid kõikjalt maailmast.

Sul on võimalik tellida Kristallihaldjatelt hulgikogustena ja soodsamalt - seda nii läbi e-poe kui kohapealt kristallipoest. Suuremas koguses tellimiseks ja hulgisoodustuste saamiseks peab olema juriidiline isik.

Hulgisoodustuse saamisel on miinimumostuks 250 eurot + käibemaks. Soodustus saab olema sõltuvalt tellimuse käibemaksuta summast keskmiselt -18-28% tavahindadest.

1) Hulgikliendina kaupa kohe väljaostes lepime maksetähtajas kokku personaalselt. Tehes hulgitellimust läbi e-poe, on vajalik luua ettevõttele eraldi kliendikonto juriidiliste andmetega, mille kõigepealt omaltpoolt kinnitame ja seejärel saab teha ka e-poes tellimust arve alusel. Samuti saad tulla kaupa välja valima kohapeale kristallipoodi või saata tellimus e-kirjana.

2) Teine võimalus Sinu ettevõtet toetada on Kristallihaldjate kristallide ja ehete edasimüük igakuise realisatsioonina, mis tähendab, et anname Sulle kauba edasimüügiks Kristallihaldjate kaubamärki ja sisu edasikandes ja esindades, tehes seda lepingulise partnerluse korras ja ilma et peaksid kauba eest koheselt tasuma. Makse- ja müügitingimustes lepime kokku personaalselt.

Meil on hea meel, kui saame jätkata pikka ja toetavat koostööd. Nii et võta meiega julgelt ühendust, anna teada millised on sinu soovid kristallide ostul ning kirjuta meile julgesti info@kristallihaldjad.ee.

Kõrget lendu!

Sinu Kristallihaldjad

« Tagasi