Keskus

TERE TULEMAST KRISTALLIHALDJATE KESKUSESSE JA KRISTALLIPOODI!

KristallihaldjadKristallihaldjate kodu ja võlumaa asub Nõmme südames, Jaama 1a, kohe Nõmme keskuse parkla kõrval. 

Rõõmustame väga, kui tuled meile külla - imelisse ja erilise energiaga Kristallihaldjate keskusesse. See on koht, kus saad end täita valguse ja rahuga - istuda ka mõnusalt meie väeka Kristallipuu all ja nautida siinset rahulikku olemist ja kulgu.

Kristallihaldjate keskuses ootavad Sind: 

KRISTALLIPOOD, kus on võrratu valik mineraale kõikjalt maailmast: lihvitud ja lihvimata kivid, kristallikomplektid, tuhanded ehted, hõbeehted, kristallimandalad, teraapiavahendid, viirukid ja muudki põnevat.

Kristallipood on avatud:

E-R kell 10-18.30

L kell 10-16

P ja riiklikel pühadel suletud

Ava Google Maps kaardijuhised >

ÜRITUSED KRISTALLISAALIS: kristalliseansid gruppidele, kristallikooli õpitoad ja joogatunnid. 

Vaata Ürituste kalendrit >

ERASEANSID KRISTALLITOAS kristallienergias või muus toetavas keha-meele teraapias.

Loe lähemalt seanssidest >

KRISTALLIHALDJAD jagavad rõõmuga oma armastust kristallide imelisest võlumaailmast ja aitavad tunnetuslikult leida just Sulle sobivad kristallid. Tutvu Kristallihaldjatega >

Kui aga soovid läbi viia oma üritust või tahaksid, et meie seda teeksime (temaatilised sünnipäevad, firmaüritused, tüdrukuteõhtud vmt), siis kirjuta info@kristallihaldjad.ee või helista keskuse infotelefonil 5277 988.

Kristallihaldjas Maivi

Ürituse tegijale! Kristallisaalis on olemas audio- ja videotehnika, madratsid ja pleedid. Kristallisaal mahutab istumisel kuni 20 inimest, lamamisega 12-14 inimest.

Teraapiatoas on olemas teraapialaud, pleedid, tugitoolid, muusikasüsteem. Tuba sobib nö kuivteraapiateks, kus ei kasutada õlisid.

.

Oled armastusega oodatud meile külla!

Sinu Kristallihaldjad

« Tagasi