« Tagasi

Roosa turmaliin lepidoliidis auguga suur

Roosa turmaliin lepidoliidis ja kvartsis. Lepidoliidina mõjun su mõtetele & tunnetele väga rahustavalt. Mu puhastavad energiad hajutavad negatiivsuse, pinged ja mured, tuues õnnetunnet, rahu ja rõõmu. Vahendan jumalikku armastusenergiat, ühendades sind oma kõrgema olemusega.

Loe veel...

3,5 x 4,5 cm

9,00 €

1 laos

Lepidoliit on kaalium-liitium-alumiinium-flursilikaadist. Läbipaistmatu roosa, violetne ja erinevat lillat tooni vilgukivisisaldusega mineraal. Ta on teraline kivi, mille sees on säravad vilgukivikübemed.

Lepidoliiti ei peeta tehniliselt vääriskiviks, vaid väga ilusat värvi vilgukiviks. Vääriskiviks peetav lepidoliit on tavaliselt läbikumav ja värvilt tumelilla. Mõnikord leidub lepidoliidis turmaliinikristalle, mis muudavad ta väga ilusaks ja hinnaliseks.

Levinumad leiukohad: Ameerika Ühendriigid, Brasiilia, Madagaskar, Venemaa

Lepidoliit avastati 18. sajandil ja alguses teati teda kui lilaliiti. Hinduismis tähendab sõna "lila" mängima või mängu. Lepidoliidi nimi tuleneb kreekakeelsest sõnast „lepidos“, mis tähendab soomust ja kesta.

Lepidoliiti on kutsutud ravitsejate poolt "rahukiviks".

Kui tunned ärevust või paanikahoogu, siis hoia lepidoliidi tükikest käes ja varsti tunned, kuidas rahuned. Masenduse, stressi ja depressiooni korral kanna kivi igapäevaselt endaga kaasas, soovitatavalt kaelas või taskus.

Kanna lepidoliiti, kui soovid vabaneda alkoholisõltuvustest.

Kaitseks elektormagnetilise kiirguse eest hoia teda enda lähedal, arvuti kõrval või paiguta kaitsva võrgustikuna ruumi erinevatesse nurkadesse.

Unetuse korral pane lepidoliit padja alla.

Veelgi sügavamaks mediteerimiseks ja kõrgema tasandi ühenduse paremaks saamiseks, võid lepidoliiti kasutada koos angeliidiga.

Negatiivsuse tõhusaks hajutamiseks kasuta lepidoliiti koos musta turmaliiniga.

Allergiatest vabanemiseks võid lepidoliiti kasutada koos fuksiidiga.

Lisage oma kommentaar

Roosa turmaliin lepidoliidis auguga suur

Roosa turmaliin lepidoliidis auguga suur

Roosa turmaliin lepidoliidis ja kvartsis. Lepidoliidina mõjun su mõtetele & tunnetele väga rahustavalt. Mu puhastavad energiad hajutavad negatiivsuse, pinged ja mured, tuues õnnetunnet, rahu ja rõõmu. Vahendan jumalikku armastusenergiat, ühendades sind oma kõrgema olemusega.

Lisage oma kommentaar

Omadused: harmoonia, tasakaal, vaimsus, maandus, rõõm, meelerännakud, antidepressant, uni, alkoholism, paanika, ärevus, el.magnetkiirgus

Rahukivina olen hea abiline ja toetaja. Toon rõõmu ja magusa une. Universaalse valgusenergia vahendajana häälestan sind hea õnne ligitõmbamisele. Aktiveerin kõiki energiakeskusi, avardades ühendust kosmilise teadvusega. Aitan sul vabaneda vanadest uskumustest ja mõttemustritest. Mind tuntakse kui suurepärast elektromagnetilisest saastest puhastavat ja ka alkoholisõltuvusest vabastavat kivi.

Tasakaalustan ja vabastan emotsioone nagu viha, ärevus, mure, ükskõiksus ja pinge. Kuna sisaldan liitiumi, siis olen looduslik antidepressant ja olen sulle toeks, kui sind vaevavad paanikahood, närvilisus, masendus, unetus või stress. Tasakaalustan üliaktiivsust ja ükskõiksust. Kui oled liiga tundlik eluraskustele, siis toon sulle sügava rahu ja aitan sul elukogemusi kergemini vastu võtta. Aitan leppida minevikuga ja sobin toetuseks elumuutuste perioodil.

Vaimse kivina vahendan puhast allikaenergiat. Tugevdan ja aktiveerin su ühendust iseenda kõrgema olemusega, ühendades sind kõrgema armastuseenergiaga. Minust on abi sügava meditatsiooni saavutamisel, samuti šamaani-ja vaimurännakutel ning Akašši kroonikatele ligipääsemisel. Samuti aitan kontakti saada erinevate valgusolenditega, inglitega ja sinu vaimsete teejuhtidega.

Südamekeskuse kivina tervendan, rahustan ja avan sinu südant. Olen sillaks mõtete ja tunnete vahel, aidates teha südamest tulenevaid otsuseid.

Olen väga hea elektormagnetilise kiirguse eest kaitsja nii arvuti, teleri kui ka telefoni puhul. Kaitsekivina kanna mind endaga kaasas või paiguta ruumi erinevatesse nurkadesse.

Füüsilised vaevused: stress, masendus, kurnatus, paanikahood, bipolaarsete meeleoluhäired, Alzheimeri tõbi, ishias, lihaspinged, neuralgia, õudusunenäod ja unetus, alkoholisõltuvus, allegriad, leevendab närvivalu, parandab immuunsussüsteemi ja südant, tugevdab nahka, küüsi ja juukseid.

Energiakeskused: kroonkeskus, kolmas silm, kõrgem südamekeskus, südamekeskus

Näärmed: käbinääre, harknääre

Sodiaagimärk: Kaalud

Planeet: Jupiter, Neptuun

Hea teada! Kui sul pole sama sodiaagimärk, siis vali sobiv kivi tema omaduste või meeldimise järgi. Siin ei ole vastunäidustusi, sest kristallienergiad resoneeruvad iga inimesega personaalselt, aidates tasakaalustuda just sellel, mida inimene parasjagu vajab. 

Seotud tooted

30 Sama kategooria toodet: