« Tagasi

Mänd. Pine eeterlik õli 10 ml

Koostis: 100% MÄND / PINE (Pinus spp).

Kosutav ja värskendav. Õhku desinfitseeriv, hingamisteid avav. Aitab meestel tõsta potentsi.

10 ml

11,00 €

1 laos

KASUTAMINE: Tilgutage u 3-5 tilka eeterlikku õli lõhnalampi, diffuuserisse, vannivette, aurusauna. Nahale kandmiseks lisage baasõlisse u 5 tilka 10 ml baasõli kohta.

Lemongrass House eeterlikud õlid on kõrgelt konsentreeritud, veeaurudestillatsiooni teel saadud puhtad ekstaktid taimede õitest, lehtedest, juurtest, puidust - igal õlil on iseloomulikud omadused keha ja meele tasakaalustamiseks.

TOOTJA: Lemongrass House on spetsialiseerunud 100% naturaalsetele käsitööna valmistatud aroomiteraapilistele ja kehahooldustoodetele, mis on loodud inimesele, kes hindab looduslikku puhtust ja Tai sajandite vanuseid traditsioone, usub inimlikku headusesse ja soovib oma igapäevaellu tuua erinevaid aroome ja elamusi.

Lemongrass House 100% ökoloogiliselt puhtad tooted on kõrgelt hinnatud kogu maailmas. Lisaks eeterlikele õlidele on valikus üle 1200 kehahooldus- ja spaatoote, mis on valminud Tais Phuketi käsitöömeistrite poolt. Kõik Lemongrass House tooted on parabeeni- ja sulfaadivabad ning nende toimet ei ole kunagi testitud loomadel. Lemongrass House hoolib loodusest ja pöörab igal sammul tähelepanu keskkonna säästmisele.

Hea teada! Ka meie enda loodud kristalli- ja aroomiteraapilises sarjas SYLF AURASPREID JA SYLF KEHASPREID on osaliselt kasutatud Lemongrass House eeterlikke õlisid (sh ka teiste tootjate parimaid eeterlikke õlisid), sest hindame kõrgelt eeterlike õlide puhtust, vibratsiooni, tootmise kvaliteeti, loodust ja elukeskkonda hoidvat mõtteviisi, toetades sellega jätkusuutlikku eluviisi. Eeterlike õlide kvaliteedi tunneb ära ka nende energiavibratsioonist.

See info ei ole mõeldud meditsiinilise abi asendamiseks ja ei ole mõeldud asendamaks arsti diagnoosi ja ravi. Eeterlike õlide kasutamisel ravi eesmärgil, palume pöörduda arsti poole. Igaüks kasutab eeterlikke õlisid omal vastutusel.Lisage oma kommentaar

Mänd. Pine eeterlik õli 10 ml

Mänd. Pine eeterlik õli 10 ml

Koostis: 100% MÄND / PINE (Pinus spp).

Kosutav ja värskendav. Õhku desinfitseeriv, hingamisteid avav. Aitab meestel tõsta potentsi.

10 ml

Lisage oma kommentaar

30 Sama kategooria toodet: