Uus & eriline SYLF AURASPREI sari

Kategooria:

Sylf Aurasprei

On sündinud midagi väga erilist! Uued SYLF AURASPREID on kõrgvibratsiooniliste eeterlike õlide ja kristallidega aroomiteraapilised lõhnapilved harmoonia ja heaolu loomiseks.

SYLF AURASPREI puhastab, korrastab, võimendab ning tõstab kogu energiavälja vibratsiooni tervikuna. Lihtsalt pihusta lõhnapilv oma aurasse ja tunned end peagi ülendatuna.

Loodud käsitööna eeterlike õlide ja kristalliarmastajate Liina & Maivi poolt, puhaste mõtete ja taotlusega igaühe kõrgeimaks hüvanguks. Aurasprei tegemisel on kasutatud hinnalisi 100% puhtaid eeterlike õlisid, kristalle ja Damaskuse roosi ning Neroli lillevett. 

Sylfitaride Liina ja Maiviga olete kohtunud Kristallihaldjate juures ja Kristallikooli õpitubades ja seanssidel. Maivi näppude alt sünnib ka kaunis kristallimandalate sari. Liina ja Maivi:

„Sylf on sündinud meie teadmiste, tunnetuse ja kogemuse pinnalt ning kätkeb taimede ja kristallide sünergiat. Idee sündis sellest, et me sõbrad-tuttavad muudkui küsisid „mis on see imeline lõhn,  mis su ümber hõljub?“ Me nimelt oleme kõrgvibratsioonilisi auraspreisid iseendi tarbeks juba kaua aega teinud ja kasutanud. Nüüd otsustasime seda ka teistega jagada. „

Kuna kogused on väikesed, siis hetkel on auraspreid saadaval vaid Kristallihaldjate kristallipoes Nõmmel. 100 ml aurasprei maksab 34 eurot. Kristallihaldja kontoga 32.30€. Iga auraspreiga on kaasas põhjalik kirjeldus ja kasutamisõpetus.

Sylf Aurasprei

SYLF AURASPREI sarjas on hetkel 3 erineva mõjuga lõhnapilve: "Õndus", "Täiuslik tasakaal" ja "Sisemine sära". 

1. ÕNDSUS - lõdvestus * rahulolu * õnnetunne

See ametüsti kristalliga väestatud ja hinnalistest eeterlikest õlidest hoolikalt kokku segatud hellitav ja soe lõhnapilv lõdvestab ja poputab, taastab sisemise rahu ja loob kerguse tunde. Ingellik Neroli lillevesi toob helgust.

Võimenda aurasprei mõju positiivse enesesisendusega ja violetse valguse visualiseerimisega auras: “MINA OLEN ÕNNELIK SIIN JA PRAEGU”

Lõhnanoodid: PÕHI - sandlipuu, seeder, bensoe. SÜDA - lootos, mõruapelsin. TIPP - lõhnav litsea.

2. TÄIUSLIK TASAKAAL - sisemine rahu * keskendumine * selgus

See mäekristalliga väestatud ja hinnalistest eeterlikest õlidest hoolikalt kokku segatud malbe ja sügav lõhnapilv rahustab emotsioone ja keskendab meeli ning loob täiusliku seisundi vaimseteks tegevusteks. Ingellik Neroli lillevesi toob helgust.

Võimenda aurasprei mõju positiivse enesesisenduse ja valge valguse visualiseerimisega auras: “MINUS ON JÕUD, RAHU JA SELGUS”

Lõhnanoodid: PÕHI - seeder. SÜDA - elemi, lavendel, sidruneukalüpt. TIPP – mandariin.

3. SISEMINE SÄRA - enesekindlus * kirg * sära

See tsitriini kristalliga väestatud ja hinnalistest eeterlikest õlidest hoolikalt kokku segatud päikeseline ja sillerdav lõhnapilv toob hetkega naeratuse ja rõõmsad mõtted. Puhastab aura rasketest energiatest ning võimendab sisemist loovat väge. Jumalik Damaskuse roosi lillevesi loob õnnetunde.

Võimenda aurasprei mõju positiivse enesesisenduse ja kuldse valguse visualiseerimisega: “OLEN IMELINE JA LOOV, KÕIK ÕNNESTUB”

Lõhnanoodid: PÕHI - sandlipuu, vanill, bensoe. SÜDA - ylang ylang, kardemon TIPP – mandariin.

4. SÜDAME RÕÕM - armastus * rahulolu * elurõõm

Roosa kvartsiga väestatud ja hinnalistest eeterlikest õlidest kokku segatud sädelev ja lilleline lõhnapilv meenutab sulle, et elu on magus, tulvil armastust ja imelisi inimesi. Kuninglike õite ja armastuse kristalli energia avab ja äratab südame ning loob õnnetunde.

Võimenda aurasprei mõju positiivse taotlusega ja roosa valguse visualiseerimisega auras: “ARMASTAN JA OLEN ARMASTATUD”

Lõhnanoodid: PÕHI - sandlipuu. SÜDA - frangipan, roos. TIPP – apelsin.


KUIDAS AURASPREID KASUTADA?

Kindlasti raputa pudelit enne pihustamist ning pihusta spreid enda kohale ja ümber. Hinga sügavalt sisse. Tunneta maaühendust läbi jalgade, kergust südames ja taevalikku rahutunnet meeles. Ideaalne kasutamiseks harmoonilisele päevale häälestumiseks, enne vaimseid või füüsilisi praktikaid või mil iganes soovid turgutust.

Õnnistatud aega,

Sylfitarid Liina & Maivi

« Tagasi