Pane kallile inimesele ise kokku MAAGILINE KINGITUS!

Kategooria:

Kristallihaldjate jõuluideedKingitus ei pea olema hinnalt kallis, vaid oluline on, et see oleks tehtud sooja südame ja mõtetega. Kristallihaldjad soovitavad panna ise kokku maagiline kingitus oma kallile inimesele - leiad haldjalikult ilusaid kinkekarpe, millesse saad poetada ehteid või kivikesi, lisada juurde kauni soovikaardi ja kristallikirjeldused.

KUIDAS TEHA MAAGILIST KINGITUST
.
1. Vali välja sobivad kristallid või ehted - mõtiskle, milles kristallid saaksid kingisaajat aidata ja mida tema elus võimendada. 
.
2. Vali meelepärane kinkepakk:
3. Lisa kaunilt kujundatud soovikaardike paki sisse. 
.
Kingisoovitus Kristallihaldjatelt4. Lisame tellimuse juurde ka valitud kristallide kirjeldused, mille saad panna kinkekarpi kristallide juurde.
.
5. Lisa mõttes ka omad soovid kristallidele, näiteks: "Head kristallid, palun võimendage Nime elus armastust, häid suhteid ja rõõmsat meelt. Kõik toimugu Nime kõrgeimaks hüvanguks. Tänan." Ja väekas kingitus ongi valmis!
.
Kokkuvolditavasse südamega kinkekarpi mahub kenasti kuni 6 lihvitud või lihvimata kristalli ja liblikaga kinkekarpi mahub umbes 3-4 lihvitud või lihvimata kivikest. Neisse kinkekarpidesse mahuvad kenasti ka käevõrud ja ripatsid. Kinkekarpe on väga lihtne ise kokku voltida.
.
.
.
ALUSTA SOOVITUD KRISTALLIDE VALIMIST
.
Kristallisoovid sinuleE-poes saad mugavalt kasutada Nutikat Otsingut, märkides soovitud omadused ja nii leiab meie koduleht just õiged kristallid.
.
NB! Hoia meeles e-poodi sisse logida Kristallihaldja kontoga, sest nii on kõik tavahinnad ja sooduspakkumised veel -5% soodsamad! 
.
.
Armastusega,
Sinu Kristallihaldjad
.
.
.
.
.

« Tagasi