"Tähista elu! Iga jumala päev."

Kristallihaldjad

KRISTALLIHALDJATE KRISTALLIPOOD

Uued tooted

Kõik uued tooted

108 MALA & VÄEKEE valmistamine 1. aprillil
Kategooria:
108 mala, väekee

108 MALA & VÄEKEE VALMISTAMISE KURSUS

1. APRILLIL kell 12-17

Kutsun Sind tegema endale erilist 108 palvehelmega Malat, mida saad kasutada väekeena kaelas või mantrameditatsiooni praktikas. 108 Mala ei ole lihtsalt kaunis väekee, vaid see valmistatakse kindla praktilise eesmärgiga ja tähenduslikke detaile arvestades. Neisse saladustesse Sind ka pühendan.

Alguses teen ülevaate 108 Mala tähendusest erinevates kultuurides. Oma Mala valmistatakse teadlikus kohalolus ja peenhäälestatud meeleseisundis, selleks praktiseerime ühe ringi ehk 108 helmest üht vaimset mantrat ja viin Sind läbi juhendatud meditatsiooni oma Malat vaimusilmas nägema. Seejärel asume valmistama malasid, milleks kasutame looduslikest kristallidest helmeid, gurukristalli ja soovi korral ka tutti. Näitan Sulle tegemise käigus töövõtteid ja selgitan tähendusi. Mala tegemine võtab aega - varu selleks päevaks ja oma Mala loomiseks u 4-5 tundi.

India ja Tiibeti traditsioonides on kasutusel palju mantraid ja mantrate lugemisel kasutatakse Malasid, mis samuti luuakse erineval moel. Selles töötoas järgime Tiibeti joogide traditsiooni ja annan Sulle edasi kogutud teadmised, mis on mind inspireerinud. Nii saad soovi korral oma Mala võtta appi mantrate lugemisel. Mantra tähendab sanskriti keeles meele kaitset. Mantraid kasutatakse meeleseisundi häälestamiseks, enesetervendamiseks, valgustumiseks, teatud seisundite ja omaduste arendamiseks. Läbi mantrate väestad oma Malat igakord ja saad seda kanda enda toetuseks ja kaitseks ka väekeena kaelas.

REGISTREERI oma tulek kirjutades maivi@kristallihaldjad.ee. Lisainfo tel 5022540. 

Mala tegemise töötoas saab korraga osaleda max 6 inimest. Seepärast on oluline, et annaksid mulle oma osalemisesoovist varakult ette teada.

Kursusel osalemine on 35 €. Lisanduvad Mala tegemise materjalid, milleks arvesta umbes 70-100 €, sõltuvalt kasutatud kristallhelmestest. Tasuda saab kohapeal eelistatult sularahas või vajadusel ülekandega. Osalemise grupis kinnitab ettemaks 15 eurot, mille kohta saadan info meilitsi.

Kursus toimub Kristallihaldjate kodustuudios Kiviaia tee 1, Leppneeme külas Viimsis. Kõik vajalikud materjalid, töövahendid ja kristallhelmed on kohapeal olemas Kristallihaldjate ehtelaegastes.

NB! Kui Sul on soov pühenduda sügavamalt Tiibeti mantramediatsiooni praktikasse, on Sul võimalus seda teha MANTRAMEDITATSIOONI KURSUSEL 29. aprillil kell 12-15. Kursusel osalemiseks on vaja 108 Malat. Registreerimisel info meilile.

Kursust juhendab Kristallihaldjate looja, meditatsiooniõpetaja Maivi Talving, kes on meditatsioone juhendanud üle kümne aasta ja saanud suulise mantraravi liini ülekande Tiibeti jogiinilt Drukmo Gyal. Maivi on meditatsioonijuht, joogaõpetaja ja kehateraapia terapeut. Pühendanud end järjepidevalt teadlikkust avardavate teadmiste omandamisele ja nende teadmiste edasi andmisele läbi omaenda kogemuse, kursuste, retriitide ja teraapiapraktika. Paljud teavad Maivit ka Kristallimandalate loojana.

Oled armastusega oodatud looma!
https://kristallihaldjad.ee
http://www.holetta.ee

« Tagasi