"Usaldan ennast ja lasen elujõul voolata."

KRISTALLIHALDJATE KRISTALLIPOOD

Uued tooted

Kõik uued tooted

2022 ÕNNEKRISTALLID
Kategooria:

MaiviNaistelehes ilmus artikkel "Kuidas õnn uuel aastal enda ligi meelitada", kuhu paluti soovitusi ka Kristallihaldjas Maivilt. 

Kristallihaldjas Maivi Talving tuletab meelde, et õnn ja rõõm saavad alguse meist endist – sisemisest rahulolust ning tasakaalust. Seetõttu ongi kõige tähtsam häälestada oma meel teadlikult headele asjadele iseenda elus. „Heaolutunde kaudu saame luua head energiat kodus ja peres,“ ütleb ta.

Maivi soovitab teha oma elus ja kodus korrastus ning suurpuhastus. Kõigel, mis enam rõõmu ei too ja on oma aja ära elanud, tuleb lasta minna. „Meie kodu on justkui füüsilise tasandi peegel. Kui seal on asjad segamini ja tolmunud, ei saa ka uus puhas energia liikuda,“ ütleb ta. Energeetilise tasandi peegliks oleme me ise. Kui laseme end mõjutada teistest või välisest, tekib samasugune seisund ka meisse.

Meeles tasub hoida, et iseenesest ei lähe miski korda – oluline on häälestus, tahe ja tegu. „Kui seada konkreetne soov ja taotlus, häälestada oma meel, nähes või tundes soovitut oma vaimusilmas, hakkab see looma,“ ütleb kristallihaldjas.

Pikema versiooni artiklist leiad alljärgnevalt:

Kristallid saavad meid toetada ja võimendada energiaid soovitud suunas. Tänu looduslike mineraalide korrapärasele aatomstruktuurile on kristallid imelised harmoonia loojad. Ümbritse end ja oma kodu selle imepärase looduse harmooniaga.

2022 õnnekristallid2022. aasta energiaid ja vee elemendiga tiigriaastat silmas pidades, tegin kõigile ühe õnneloova kristallimandala. Kristallimandalas on 2022 õnnekristallid, kes toetavad 2022. aasta energiaid: sodaliit, tiigriraud, kullisilm ehk sinine tiigrisilm ja tiigrisilm.

Sodaliit. Sodaliidi vee element on seotud meie emotsionaalse tasandiga. Väga hea emotsioonide tasakaalustaja ja tunnete jahutaja. Resoneerub meis oma tõe väljendusega - julgeda mõelda ja öelda seda, mida tunneme. Ühendus oma intuitsiooni ja tajudega, et kuuleksime paremini oma sisemist häält, mis juhib meid alati eluteel õiges suunas. Kõik e-poe sodaliidid leiad siit >

Tiigriraud. Võimas maa element. Loodus on loonud väga erilise mineraali tiigriraua näol, ühendades tiigrisilma, punase jaspise ja hematiidi omadused. Üheskoos loovad nad muusika, mis aitab meil tunda end kindlamini, turvaliselt ja maandatuna. Mis on maanduse mõte, küsitakse minult sageli? Inimesena me ei saa kanda endas kõrgemaid energiasagedusi, kui meil puudub maandus. Meenuta äikese eelset õhkkonda, kus õhk on pingetest laetud ja kui äike ära kõmistab, tekib selgus ja kirkus. Maa on inimese jaoks justkui piksevarras äikesele - kui kanname endas emotsioone, mis tekitavad hirme ja ärevust, panevad meie auravälja äikesemoodi värelema, siis on vajalik end maandada - kas võtta abiks mõni hea maandusekristall, minna loodusesse jalutama, tantsida või süüa juurvilju, mis kasvavad juuripidi maas. Kõik e-poe tiigrirauad leiad siit >

Kullisilm ehk sinine tiigrisilm. Vee ja maa element ühes. Juba ammustest aegadest alates on kullisilma kasutatud kaitsva kristallina teiste inimeste halbade mõtete, rünnakute ja negatiivsete energiate eest. Sellesse mandalasse tuli ta põhjusel, et me ise ja meie kodu oleks hoitud välismaailmast tuleneva disharmoonia eest. Kullisilma energiavibratsioon loob meisse rahu, vähendades ärevust ja pingeid. Kui see töö on tehtud, tunneme endas suuremat enesekindlust ja tahtejõudu. Kõik e-poe tiigrisilmad leiad siit >

Tiigrisilm. Tule element. Õnnetalisman. Aitab võimenduda enesekindlusel, julgusel, sihikindlusel ja tahtejõul. Annab elujõudu ja vastupidavust. Aitab soovidel ja ideedel realiseeruda füüsilisusse ja luua rahalist küllust. Loob tugeva kaitsekilbi, kaitstes teiste inimeste halbade mõtete, rünnakute ja needuste eest. Leevendab depressiooni, ängistust, enesekriitilisust ja aitab vabaneda kinnismõtetest. Kõik e-poe tiigrisilmad leiad siit >

Kristallid võib panna taskusse, kotti, padja alla või öökapile. Auguga kivid võib ühendada paela otsa ja kanda kaelas. Kristalle võib korraga koos kanda, need pigem toetavad ja võimendavad üksteise energiaid. Mida lähemal on kristall kehale, seda tugevam on mõju. Seepärast on kristalli kandmine ehtena väga hea viis.

Naistelehe artikli leiad siit >

Õnnistust ja rahu südamesse!

Kristallihaldjas Maivi

« Tagasi