OKTOOBRI soodustused & energiad
Kategooria:

Kristallihaldjas ja päikesepõimikOKTOOBRIKUU SOODUSED & ENERGIAD

Oktoobris on -10% soodsamad kõik kollased-kuldsed kristallid & ehted, et oleksid toetatud positiivsuses, rõõmus, enesekindluses ja küluse voos.

VAATA KÕIKI SOODUSPAKKUMISI >

.

Iga mõte ja emotsioon tekitab liikumise meie auras ehk energiaväljas, mis mõjutab kehakeemiat ja energiavälja vibratsiooni. Seega mõjutab see otseselt tervist, heaolu füüsilisel ja vaimsel tasandil. Teadvusta, et iga sinu mõte, tunne ja emotsioon on energia.

Kristallid aitavad häälestada meis olevaid energiaid harmooniasse ja tasakaalu. Õrnalt ja rahulikult vabastavad ja tasakaalustavad kristallid blokeerunud energiaid inimese energeetilises struktuuris, mis on omakorda seotud meis olevate energiakeskustega. 

Eenergiakeskused ehk tšakrad on osa inimese energiasüsteemist. Need on justkui energeetilise ja füüsilise keha ühenduslüliks – iga tšakra on ühendatud kindlate näärmete ja närvikeskustega füüsilises kehas, mis omakorda mõjutab konkreetseid organeid. Kui inimese energiavoos on blokeering ehk takistus, siis mõjutab see kindlat energeetilist punkti. Mida enam vabastame endas mittesoovitud emotsioone või ebameeldivaid mälestusi rakutasandil, seda tervemad me oleme ja seda kergemaks muutub elu, sest pole enam olukordi, millele meie keha ja meel jõuliselt reageeriks ning disharmoonilist energeetilist lainetust looks.

.

TSITRIIN KULDPÄIKESEPÕIMIK & KOLLANE-KULDNE

Värv: kollane

Asukoht: vahelihas

Element: tuli

Nääre: kõhunääre


Tasakaalustavad kristallid
 – tsitriin, kollane kaltsiit, meekaltsiit, orhidee kaltsiit, päikesekivi, tiigrisilm, tiigriraud, oranzh aventuriin, kollane fluoriit, ametriin, püriit, oliviin, merevaik, dalmaatsia jaspis, vihmametsa jaspis, tuliahhaat, krüsopraas, kuldne rutiilkvarts, rodoniit, kollane safiir, karneool

Valdkond: Päikesepõimik saab alguse otse päikesepõimiku tagant, mis asub rinnakorvi ja naba vahel. Enamasti tuntakse seda tšakrat „jõukeskusena“ - see funktsioneerib hoidlana, kuhu salvestuvad hinnangud, arvamused ja uskumused, mis meil on olnud enese ja maailma kohta. Hinnangud omakorda mõjutavad eneseväärikust ja enesekindlust. Emotsionaalne ja psüühiline tasakaal paiknevad selles keskuses ja siin luuakse mõttevormid. Päikesepõimiku tšakra hooleks on peamiselt inimesed, kohad ja asjad, samuti inimese seos ideaalide, ühiskondlike institutsioonide, ühiskonna ja perekonnaga. Kuuluvustunne, sõprus, usaldus, rahulolu ja pühendumus, aga ka võime säilitada keerulistel aegadel rahu.

KOLLANE KALTSIITMärksõnad: isiklik identiteet, eneseväärtustamine, endast lugupidamine, eneseusaldus ja- kindlus, valikuvabadus, tegutsemistahe, isiklik vastutus, võime ühiskonnas kohaneda, teadmised, õppimine, kogemuste sulatamine, uute asjade mõistmine, soovide harmoniseerimine, sümpaatiaid ja antipaatiaid, suhtlemine loodusega ja teiste olenditega. Päikesepõimik vahendab päikese energiat eeterkehale ja sealt füüsilisele kehale. 

Hirmud: hirm hülgamise, kriitika, vastutuse ees, füüsilise väljanägemisega seotud hirmud, rumalana paistmine, saladuste ilmsiks tulek. Kui see keskus on suletud, on inimese tunded blokeeritud ja ta ei saa üldse midagi tunnetada. Tal pole aimu emotsioonide sügavamast tähendusest, mis annab eksistentsile uue dimensiooni. Tal pole sidet enda kõrgema eesmärgiga ega unikaalsusega universumis. Kolmas tšakra kontrollib hirmutunnet. Kui tšakra on tõkestunud, tekibki hirm.

Vaimsed probleemid tasakaalutuse korral: Hirm, et ei suuda oma elu juhtida, hirm läbi kukkuda; masendus, mille on tekitanud teiste inimeste kõrged ootused; võimujanu, kontrollivajadus, vallutussoov, emotsionaalne takerdumine teistesse inimestesse (kaassõltuvus); sisemine rahutus ja tegutsemisvajadus, võimetus lõdvestuda, rahulolematus, raev; alaväärsustunne, loobumine otsustamise jõust, masendus, nukrus, ebalev ja sihitu tormlemine, viha, ülikriitilisus, negatiivsete emotsioonide endasse peitmine, isiklike soovide ja vajaduste tõrjumine, otsustamatus, energia ülemäärane voolamine väljapoole (s.h. raha laristamine), üha uute (väliste) aistingute himustamine, üliemotsionaalsus või kapseldumine, raevuhood, hirm proovida uusi asju, mure teiste arvamuse/kriitika pärast, rasketes olukordades ülemäärane närveerimine, õõnes tunne kõhus, segadus või hullus.

Füüsilised probleemid tasakaalutuse korral: Seedimis- ja ainevahetushäired, iiveldus, artriit, mao- ja kaksteistsõrmiksoole haavandid, sooleprobleemid, diabeet, maksaprobleemid, hepatiit, kõhunäärmevähk, neerupealsete probleemid, söömishäired, kaaluprobleemid, selja keskosa, kõhuõõs, seedekulgla, magu, maks, põrn, sapipõis

Tsitriin kristallimandalaAvab ja harmoniseerib: Päikesevalguse ja -soojuse tunnetamine; elava tule vaatamine, jooga, reiki, kõhuhingamine, Päikesetervitus, Agni Sara (kõhu „loksutamine“), karmajooga, jalgrattasõit, enesesisendused; õhk; marsirütmid, võimas sümfooniamuusika; kuldkollane; lavendel, rosmariin, salvei, piparmünt; mantra JAM.

Toetavad afirmatsioonid: "Ma olen täiuslik just nii nagu olen. Kõik kulgeb sujuvalt ja mänglevalt. Ma usaldan ennast ja Universumit."

.

Nutikat otsingut kasutades on päikesepõimiku keskuse kristallid üheskoos näha siin > 

.

Sädelevat kuldkollast sügist!

Sinu Kristallihaldjad

.

« Tagasi