KUTSE! Kristallihaldjate kodukohvikusse Anna Kooki 17.07
Kategooria:
Armsad sõbrad!
.
Kutsume teid taas Viimsi kohvikutepäevale 17. juulil, meie armsasse Kristallihaldjate kodukohvikusse Anna Kooki kell 11-19 ja vabatantsuõhtule kell 20. Kristallihaldjad ja Anna Kooki loovad ka sel aastal üheskoos maagilise, kõhule ja hingele pai tegeva võluaia Leppneeme mereäärses külakeses.
.
Kirsiks tordil on paljude lemmikud Anna Kooki hõrgud vegankoogid ja soolased maiused, mis näevad välja nagu kunstiteosed - tervislikud ja täistaimsed, magusad ja suussulavad.
.
Kristallihaldjad avavad oma kristallilaekad väekate ehetega ja käsitööehetega, ainulaadsete Sri Lanka hõbeehetega ja kristallimaailma kaunitaridega. On ka seda, mida e-poest ei leia. Päris oma isklikku käevõru saab tulla ka endale meisterdama. Kristallihaldjas Maivi aitab leida just sulle sobivad kristallid.
.
Anna Kooki pakub teile tervislikke hõrkusid toitusid! Kostitame maitsemeeli imemaitsvate vegankookidega ja soolaste pirukatega - on vanu lemmikuid ja uusi üllatajaid. Et magusat tasakaalustada, pakume head kodust kartulisalatit, põnevaid soolaseid ampse ja värsket suvekraami. Saab kristallijooki, värskendavaid kokteile ja maitsvat kohvi. Avatud on kaasamüük!
.
Ja et saaksid seda kõike head maiustada nii nagu süda lustib ja keha lubab, siis kogu meie menüü on täistaimne, ilma lihata, munata ja piimata. Olgu ka mainitud, et maiustame tervislikumalt, kuna küpsetised on valge suhkruta ja mõni veel täiesti suhkruvaba. On laia valikut veganitele. 
.
Kõik valmib armastusega ja usume, et see paitab maitsemeeli, hinge ja vaimu - tule ja üllata end!
.
!!! Õhtul kell 20 avame võluaia-tantsusaali kõigile neile, kes armastavad läbi tantsu heal muusikal end kaasa viia. Me armastame tantsida ning kutsume ka teid tantsima vabalt ja südamest, liikudes läbi erinevate rütmide just nii nagu soovid end väljendada. See tants sobib ka kõigile neile, kes pole seda varem julgenud teha. Oleme siin, et alguses teid juhendada, et seejärel lubada tantsul enda sees sündida. 
.
KONTAKTID:
Juhul kui soovid juba praegu tellida tähtpäevaks Anna Kooki, siis võta ühendust: Anna Maria Kalvi, e-post: a.m.kalvi@gmail.com, tel. 59017438
Anna Kooki hõrgud koogid leiad Facebookist https://www.facebook.com/annakooki ja Instagramist.
.
Kristallihaldjate ehteid ja kristalle saab uudistada e-poest https://kristallihaldjad.ee, Facebookist https://www.facebook.com/kristallihaldjad ja Instagramist.
Kristallihaldjas Maivi e-post: maivi@kristallihaldjad.ee, tel 5022540.
.

AADRESS:
Kristallihaldjate kohvik Anna Kooki asub aadressil Kiviaia tee 1, Leppneeme küla, Viimsi. Tulla saab meie juurde jala, rattaga või pargi auto meie autovärava vastas oleva tee äärde Kiigemäe teel. Kohalike bussidega nr V2, V6, V7A Viimsi keskusest (10 min) peatusesse Luhaääre või Mäe.
.
Kui ilm on ilus, siis võtke ka aega rannamõnude nautimiseks!
.
VIIMSI KOHVIKUTEPÄEVA KOHVIKUD JA INFO: http://viimsikohvikutepaev.ee
.
Oled armastusega oodatud meile külla!
Haldjatiim Maivi, Anna, Katrin
.
.
.

.

« Tagasi