21.06 suvise pööripäeva tähendus ja rituaalid
Kategooria:

pööripäev"Täna, 21.06 ootab meid Suvise Päikesepöörde päev. Kõige pikem päev ja lühim öö. Astronoomilise suve algus. Sellel ajal loodus on ilus ja võimas. Päev ühendab endas kõik looduse stiihiad, suve alguse püha. Millist tähendust see päev omab transformatsioonis ja uues energias?

See sümboliseerib tippu, tõusu, lendu. On kui üleminekupunkt, mis loob vundamendi meie edasiliikumiseks ja arenguks järgmiseks pooleks aastaks. Saad tunda seost kõikide looduse vormidega ja maailmaga. Saad realiseerida oma tõelised soovid. Juunikuu on võimas, tulevad võimsad valguse lained. Võid ennast mitte eriti hästi tunda, lisaks palavusele on magnettorm ja samuti tuleb kohaneda valguselainetega. Päikesepööre on vana lõpetamine ja uue algus. Kui Sa pole veel valmis midagi lahti laskma, praegu selleks on kõige parem aeg.

Selle aasta Suvine Päikesepööre on seotud küllusega. Küllus igale inimesele tähendab oma, kuid on tähtis endalt küsida: „Mis mulle tähendab küllus? Kuidas mina oma elus tunnen küllust? Kui ma tunnen küllust oma elus, kuidas see väljendub või ilmub? Kas ma elan külluses? Milleks ma olen valmis, et tunda oma elus küllust?“. Päikesepöörde energia on võimeline tervendama meie elude valdkonnad.

Pisut sellest, mida saaksid teha enda heaks.

Päikesepöördel on hea leida endale aega, sulgeda silmad ja keskenduda oma hingamisel. Pane käsi oma südamele ja kinnita, et sa valid armastuse ja külluse enda ellu. Pärast visualiseeri roosat valgust, mis on Sinus ja ümber. Luba sellel valgusel olla Sinu südames, see valgus on elus ja teadvustatud. Tunneta oma südames tarkust ja armastust ja luba nendel luua koos Sinuga reaalsust.

Tähista Päikesepööret oma unikaalse vaimse arenguga, tuleta endale meelde oma arengu ja kasvu etapid. Täna ennast selle eest, milline Sa oled täna. Hommikul tõuse koos Päikesega ja keskendu valguse hoovust, mis läbib Sinu ja kingib rõõmu ja armastust. Tuleta endale meelde, mille eest Sa oled tänulik oma elule ja kujuta ette kuidas Valgus täidab Sind ja ruumi. Pärast suuna oma valgust välismaailmale.

Sellel päeval tugevneb päikeseenergia. Luba see energia endasse. Kujuta ette, kuidas see energiad peseb ja loputab välja Sinu sisemised energeetilised plokid, tervendab ja täidab keha elu jõuga. Kujuta endale ette kuidas Sinu päikesepõimikus elab Sinu enda pisike päike.

Iidsetel aegadel Suvine Päikeseppööre on olnud tähtis meie esivanematele, kes on elanud harmoonias Maaga ja looduse tsüklitega. Tuleta endale meelde ja ole tänulik kingituste eest, mis annab Sulle Maa. Sinul on olemas söök laual, elukoht, materiaalsed väärtused, mida saad kasutada, looduse ilu. Kõige suurem kingitus on Sinu füüsiline keha. Hoolitse enda keha eest. Saada Maale oma armastust, ole tänulik hoolitsuse ja kingituste eest.

Hea on jalutada paljajalu, tunneta oma seost Maaga, kuidas see mida Sa ei vaja lahustub Päikese valguses ja kuidas Päikese Jumalik valgus täidab Sind. Siruta käed laiali ja täna kõige eest, mis on Sinu elus olemas. Samas häälesta ennast sellele, mida Sa soovid saada eeloleva poole aasta jooksul. Naudi seost maaga. Korraks vaata tagasi, mida Sa oled soovinud endale talvel uuel aastal. Mõtle, mis on sellest täitunud, mis veel vajab Sinu tähelepanu. Mõtle, milline eluvaldkond vajab energia laiendamist, mis Sinu elus puudub, mida Sa sooviksid veel kogeda.

Võimalusel tee tuli spiraalina näiteks õueküünaldest ja käi selles spiraalis, see on sakraalne rituaal Sinu meisterlikkuse ja uue kinnitamine Sinu elus. Tähista seda päeva ja kiirga oma Valgust, ole tasakaalust loodusega ja iseendaga.” Tekst Alexis Varnum, Facebook.

Foto on tehtud eelmisel aastal suvisel pööripäeval Kristallihaldjate kodurannas.

Vägevat uue loomist suvises pööripäevas!

.

« Tagasi