OKTOOBRI SOODUSPAKKUMISED
Kategooria:

Poolvääriskividest käevõrudSooja ja sädelevat oktoobrikuud, armas haldjapere!

* UUS! Meile on saabunud väga palju uusi käevõrusid, et saaksid endale leida just Sulle sobiva kristalliga käevõru, kes saab Sind tulla toetama. Kõik uued ehted ja kristallid >

* KODU-KRISTALLIPOOD on avatud 10.10 / 17.10 / 24.10 kell 13-18. Vaata lähemalt siit >

OKTOOBRIS ON PUNASED KRISTALLID -15%

Oktoobris on -15% soodsamad kõik punased kristallid & ehted, kes toetavad elujõu voolamist ja suurendavad vitaalsust. 

Vaata sooduspakkumisi >

Iga meie tunne ja mõte tekitab liikumise meie energiaväljas, need muutused mõjutavad kehakeemiat. Seega mõjutab see kõike, mis toimub meie meeles ja emotsionaalsel tasandil, ka otseselt meie keha ja tervist. Nad mõjutavad meie elu iga aspekti ja vallandavad meie sees oleva vaimse, psühholoogilise ja füüsilise väe.

Eenergiakeskusteks ehk tšakrateks nimetatakse energiakeskusi inimese energiasüsteemis. Need on justkui energeetilise ja füüsilise keha ühenduslüliks – iga tśakra on ühendatud kindlate näärmete ja närvikeskustega füüsilises kehas. Kui inimese teadvuses on blokeering (takistus), siis mõjutab see kindlat tšakrat energiakehas, mis omakorda mõjutab konkreetseid organeid füüsilises kehas.

Kristallid aitavad vabastada ja tasakaalustada blokeerunud energiaid energiakeskustes.

punane jaspisJUURKESKUS & PUNANE

Värv: punane

Asukoht: sabaluu juurel, alumine puusajoon

Element: maa

Nääre: neerupealised

Valdkond: kõige põhilisem füüsiline tasand, elujõud, vitaalsus, ellujäämine, hakkamasaamine, tahtejõud, julgus, kontroll oma elu üle, peresuhted, side maaga, maandus, stabiilsus, turvalisus, kannatlikkus, raha, küllus, edu, alateadvus, instinktid.

Kui esimene tšakra talitleb korrapäraselt, tunneb inimene ennast looduslik-ainelises maailmas turvaliselt ja mugavalt. Nauding tekib iseeneslikult ja inimene ei pea õigustama enese olemasolu ega tõestama oma õigust olla just see, kes ta on. Lisaks tunnistab inimene, et tema ise on enese heaolu eest vastutav, ega tunne vajadust teiste toetuse järele. See on elujõu esimese avaldumisviisi asukoht füüsilises maailmas. Kui elujõud selle keskuse kaudu korralikult toimib, on inimesel tugev tahe elada füüsilises tegelikkuses. 

Õndraluus on nagu eetertasandi energiapump, mis aitab suunata energiavoolu mööda selga üles. Füüsiline võimekus koos elutahtega annab inimesele jõu ja vitaalsuse. See annab endast teada, öeldes: “Ma olen siin“. See tähendab füüsilises tegelikkuses head juurdumist. Jõu ja vitaalsuse olemasolu kiirgab temast eluenergiana välja. Ta toimib tihtipeale generaatorina, andes ümbritsevaile inimestele energiat ja laadides nende energiasüsteemi. Tal on tugev elutahe.

Seos füüsilise kehaga: selgroog, luud, hambad ja küüned, jämesool, pärak, eesnääre, jalad, labajalad, immuunsüsteem, veri ja rakkude moodustumine.

Ülesanne: elu toetava ja hoidva struktuuri üles ehitamine, vastutab füüsilise korrapära eest, mis annab meile turvatunde, et meid ümbritsev keskkond on kontrolli all; kohalolu, et meie unelmad saaksid teostuda.

Hirmud: hirm füüsilise ellujäämise pärast; hirm füüsilise korrapära kaotamise ees; hirm, et ei suuda täita enda või perekonna elulisi vajadusi; hirm hülgamise ees.

Vaimsed probleemid tasakaalutuse korral: isekus või enesesalgamine, ebakõlad rahaasjades, vajadus võistelda, domineerida, autoriteetsust näidata; kiire vihastumine, ärrituvus, vägivaldsus, solvumine kui kaitsereakstsioonid; kärsitus, mõtlematu käitumine, vimm, pettumine. Kuuluvustunde puudumine (üksi laias maailmas); vähe jõudu; tunne, et elu on raske koorem; suhtlemisraskused, pidev kaitsehoiak ja sellest tulenev agressiivsus, jäigad piirid; kinnismõtted ja -teod, depressioon, apaatia, ohvrimentaliteet; jäigad uskumused, keeruline tulla toime muutustega.

Füüsilised probleemid tasakaalutuse korral: füüsiliselt väheaktiivne, energiavaegus, madal vererõhk, lihaste nõrkus, ülekaal, ebakindel füüsiline seisund, krooniline valu selja alaosas, ishias, veenilaiendid, pärasoolehaigused, urineerimishäired, iseeneslik abort, soorolli hälbed, immuunsushaigused, epideemiad.

Avab ja harmoniseerib: punast ja musta värvi kristallide kandmine; looduse tunnetamine ja imetlemine (koit ja eha), loodushäälte kuulamine, maa lõhna sissehingamine, maapinnal istumine, paljajalu käimine, igasugune jalgu aktiveeriv liikumine, jalatalla massaaž; meditatsioon, jooga, reiki, enesesisendused; tantsimine, etnilised rütmid, trummimuusika, reggae; maa; taimedest seeder, nelk, punane roos; mantra LAM.

Toetavad afirmatsioonid: Ma luban energiatel voolata loomulikult ja vabalt. Ma usaldan elu. Olen maandatud ja toetatud.

Tasakaalustavad kristallid: granaat, punane jaspis, bretšastunud japsis, vikerkaare jaspis, unakiit, rubiin, rubiin tsoisiidis, hematiit, must turmaliin, suitskvarts, must obsidiaan, verekivi, bronsiit, lumehelbe obsidiaan, mahagon obsidiaan, picasso jaspis, karneool, vihmametsa jaspis, turmaliinsuletistega kvarts, must oonüks, šungiit. 

Nutika otsingiga on juurkeskuse kristallid üheskoos näha siin > 

Olge hoitud!

Sinu Kristallihaldjad

.

.

« Tagasi