KRISTALLISEANSSIDE VIDEOD
Kategooria:
Armas,
Oled armastusega oodatud osa saama kristallide helgetest energiatest ja kristalliseanssidest!
ENERGEETILINE PUHASTUS SELENIIDI ENERGIATES. Seleniidiseansil saab osaleda video teel, millal soovid. Vaata lähemalt siit >
Seansil saad osaleda varem salvestatud VIDEO VAHENDUSEL oma kodus sobival ajal ja päeval. Saadan Sulle videolingi e-kirjaga - selleks kirjuta mulle: maivi@kristallihaldjad.ee
.
Kristallienergiad on väga kõrge sagedusega, tasakaalustades ja puhastades õrnal ja pehmel moel meie energiavälja ja füüsilist keha ning aidates meil kohaneda uue ajastu energiasagedustega. Siin saad end välja puhata ja laadida uue energiaga. Tunned end peagi jõustatumana, vitaalsemana ja emotsionaalselt tugevamana.
.
SEANSIL:
* Läbi juhendatud meditatsiooni ja meelerännaku toon Sinusse puhtad valgusenergiad, mis LAEVAD SIND PUHTA VALGUSENERGIAGA, TASAKAALUSTAVAD, PUHASTAVAD JA PAKUVAD LÕÕGASTUSTUNNET. Kergel ja pehmel moel korrastab ja puhastab see energiavälja ning tasakaalustab emotsioone ning sujuvalt ankurdab kõrgeimaid energiavooge meie energiakehasse.
* Seansi ajal kasutan tervendavat valgusenergiat ja loome ühenduse kristallienergeetikaga, viies Sind seda energiat kogema, taastuma ja välja puhkama.
* Teekonnal korrastatakse Sinu energeetiline struktuur sobivaks üha uuematele energiasagedustele vastavalt igaühe valmisolekule. Nii saab Sinu energiavool olema sujuv ja ühtlane ning kõrgem juhatus kättesaadav.
* Valguskanali puhastamine - energeetiline ettevalmistus tasakaaluseisundi saavutamiseks.
* Kui Sul on mõni olukord, mis vajab lahendust; haigus, mis vajab tervendust või südamesoov, mis vajab võimendust, siis saada see seansi eel või ajal mõttes Universumisse. Sina võta peale seanssi toimuvad muutused lihtsalt vastu.
* Seansil kasutan energeetilisi kristalle.
* Tänulikkuse tundes ja õnnistades, jagame seansi lõpus seda imelist valgusenergiat kogu inimkonnale ja Maale.
.
Kristalliseanss on oma olemuselt energiaseanss. Energeetiline korrastus on sama vajalik kui oleme harjunud puhastama oma füüsilist keha, seeläbi saame paremini kanda hoolt ka oma hinge ja vaimu eest.
.
REGISTREERIMINE:
.
KAUGSEANSIL osalemiseks saada kiri maivi@kristallihaldjad.ee. Saadan sulle kirjaga LINGI VIDEOLE salasõnaga. Seanssi saad vastu võtta sulle sobival ajal. Osaluspanus vastavalt võimalustele ülekandega kontole.
.
Armastuse ja austusega,
Kristallihaldjas Maivi
.
Endalegi üllatuseks täitus mul sel aastal energiateraapia ja energeetilise tervenduse seansside läbiviimisest üheksa aastat, kus on saanud "puudutuse" tuhandeid inimesi lähedalt ja kaugelt. Hoiame ühendust!
.

« Tagasi