KRISTALLISEANSS: Energeetiline puhastus seleniidi energiates. Lähi- ja kaugseanss
Kategooria:
seleniit kristallimandalaArmas,
Mul on suur rõõm alustada taas imeliste kristalliseanssidega ja meelerännakutega igal teisel pühapäeval. Oled armastusega oodatud osa saama neist helgetest energiatest!
ENERGEETILINE PUHASTUS SELENIIDI ENERGIATES
.
Seansil saad osaleda:
- VIDEO VAHENDUSEL KAUGSEANSINA oma kodus sobival ajal ja päeval. Saadan Sulle videolingi järelosalemiseks e-kirjaga - selleks kirjuta mulle maivi@kristallihaldjad.ee
- LÄHISEANSINA KOHAPEAL õdusas Elujõusaalis Viimsis 20.09 kell 19-20.30
.
.
Seleniidi energiad on väga kõrge sagedusega, tasakaalustades ja puhastades õrnal ja pehmel moel meie energiavälja ja füüsilist keha ning aidates meil kohaneda uue ajastu energiasagedustega. Siin saad end välja puhata ja laadida uue energiaga. Tunned end peagi jõustatumana, vitaalsemana ja emotsionaalselt tugevamana.
.
SEANSIL:
* Läbi juhendatud meditatsiooni ja meelerännaku toon Sinusse puhtad seleniidisagedusega valgusenergiad, mis LAEVAD SIND PUHTA VALGUSENERGIAGA, TASAKAALUSTAVAD, PUHASTAVAD JA PAKUVAD LÕÕGASTUSTUNNET. Kergel ja pehmel moel korrastab ja puhastab see energiavälja ning tasakaalustab emotsioone ning sujuvalt ankurdab kõrgeimaid energiavooge meie energiakehasse.
* Seansi ajal kasutan tervendavat valgusenergiat ja loome ühenduse seleniidi energeetikaga, viies Sind seda energiat kogema, taastuma ja välja puhkama.
* Teekonnal korrastatakse Sinu energeetiline struktuur sobivaks üha uuematele energiasagedustele vastavalt igaühe valmisolekule. Nii saab Sinu energiavool olema sujuv ja ühtlane ning kõrgem juhatus kättesaadav.
* Valguskanali puhastamine - energeetiline ettevalmistus tasakaaluseisundi saavutamiseks.
* Kui Sul on mõni olukord, mis vajab lahendust; haigus, mis vajab tervendust või südamesoov, mis vajab võimendust, siis saada see seansi eel või ajal mõttes Universumisse. Sina võta peale seanssi toimuvad muutused lihtsalt vastu.
* Tänulikkuse tundes ja õnnistades, jagame seansi lõpus seda imelist valgusenergiat kogu inimkonnale ja Maale.
.
Kristalliseanss on oma olemuselt energiaseanss. Energeetiline korrastus on sama vajalik kui oleme harjunud puhastama oma füüsilist keha, seeläbi saame paremini kanda hoolt ka oma hinge ja vaimu eest.
.
REGISTREERIMINE:
.
> LÄHISEANSIL osalemiseks palun registreeri oma tulek kindlasti, kirjutades maivi@kristallihaldjad.ee või Kristallihaldjate Facebooki sõnumitesse. Kohtade arv on piiratud. Osaluspanus vastavalt võimalustele 17-22€, tasumisega kohapeal sulas.
.
Lähiseansid toimuvad ELUJÕUSAALIS: Kaluri tee 5, Haabneeme, Viimsi vald. Siia saab nii autoga, jalgrattaga, jalgsi kui ühistranspordiga (bussi 1A lõpp-peatus Viimsi keskuses). Vaata Elejõusaali lehte siit > 
.
Seanss toimub lamades (matid ja pleedid on olemas). Asetan kehale ka füüsilised kristallid vastavalt igaühe vajadusele. Kuna seleniidienergiat tajutakse sageli jahedana, siis säti end riidesse soojemalt.
.
> KAUGSEANSIL osalemiseks saada kiri maivi@kristallihaldjad.ee. Ühineda on võimalik üle videosilla sulle sobival ajal ja võtta seanss vastu omal käel. Saadan Sulle videolingi ja salasõna kirjaga! Osaluspanus vastavalt võimalustele ülekandega kontole.
.
PILDIL: Imeline Seleniidist Kristallimandala, mis loodud seleniidiseansside toetuseks juba aastal 2013. Kristallimandalate kodu leiab siit ja ka Facebookist >
.
.
* 2020 Kristalliseansid toimuvad pühapäeva õhtuti Elujõusaalis ja kaugsenasina: 20.09; 04.10; 18.10; 01.11; 15.11; 29.11; 13.12, et teaksid varakult sättida seansitamise oma kalendrisse :)
.
Armastuse ja austusega,
Kristallihaldjas Maivi
.
Endalegi üllatuseks täitus mul sel aastal energiateraapia ja energeetilise tervenduse seansside läbiviimisest üheksa aastat, kus on saanud "puudutuse" tuhandeid inimesi lähedalt ja kaugelt. Hoiame ühendust!
.

« Tagasi