KODU-KRISTALLIBUTIIGI avatud uste päevad novembris
Kategooria:

Armas kristallisõber!

Oled rõõmuga oodatud Kristallihaldjate kodu-kristallipoodi:

L 07.11 kell 11 -18 oleme pop-up poega T1 Mallis Buduaari inspiratsioonipäeval "Mida toob aasta 2021".

Loe lähemalt >

L 14.11 kell 13-18

L 21.11 kell 13-18

L 28.11 kell 13-18

Oleme tänulikud, kui jagad sõnumit ka oma sõpradega!

Muidugi on Kristallihaldjate kodu kristalle täis :) Seepärast avamegi oma koduuksed meie headele klientidele, et saaksite tulla kristallidele külla - teistmoodi ja koduselt. Siin on kõike palju rohkem kui e-poodi oleme jõudnud välja panna.

On saabunud palju uusi käevõrusid ja kaelakeesid!

kristallipoodAvame oma ehtelaekad väekate ehetega - on suures valikus looduslikest kristallidest käevõrusid, ripatseid ja kaelakeesid ning loomulikult võrratud Sri Lanka hõbeehted ja võluväega kristallimandala ehted. On lihvitud ja lihvimata kristalle, kristallikomplekte, on sauasid, kuule, püramiide. On väga suur valik naturaalseid viirukeid, salveid, palo santot ja muudki aroomiteraapia maailmast. On poolvääriskividest helmeid käevõrude tegemiseks. Kõik see, mida näed ka meie e-poest https://kristallihaldjad.ee.

Samal ajal võid tulla meisterdama omale ka väekat käevõru! Meil on sadu poolvääriskividest helmeid ja Maivi juhendab sind kohapeal.

KUIDAS TULLA:
Asume Kiviaia tee 1, ilusas mereäärses Leppneeme külas, Viimsis. Palun sisene Kiviaia tee poolsest uksest ja tule 2. korrusele!

Tulla saab meie juurde autoga, jala, rattaga või kohalike bussidega nr V2, V6, V7A Viimsi keskusest (10 min) peatustesse Luhaääre või Mäe. Auto palume parkida Kiigemäe teele.

Kohapeal saab tasuda eelistatult sularahas, samuti ülekandega või kaardiga. Kõik soodustused kehtivad ka!

Küsimuste korral helista 5655540 või kirjuta info@kristallihaldjad.ee

Toreda taaskohtumiseni!
Kristallihaldjad Maivi & Hele

Kodu-kristallipood Kodu-kristallipood

.

« Tagasi