KUTSE! Kristallihaldjate kodukohvikusse Anna Kooki 18.-19.07
Kategooria:
Armsad sõbrad!
.
Kutsume teid Viimsi kohvikutepäevadele 18.-19. juulil, meie armsasse Kristallihaldjate kodukohvikusse Anna Kooki kell 12-17. Sel aastal loovad Kristallihaldjad ja Anna Kooki üheskoos ühe maagilise, kõhule ja hingele pai tegeva võluaia Leppneeme mereäärses külakeses.
.
Kirsiks tordil on paljude lemmikud Anna Kooki hõrgud koogid ja maiused, mis näevad välja nagu kunstiteosed - tervislikud ja täistaimsed, magusad ja suussulavad.
.
Kristallihaldjad avavad oma kristallilaekad väekate ehetega, ainulaadsete Sri Lanka hõbeehetega, võluväega kristallidega ja Maivi Kristallimandalate ehetega. Palju on ka neid ehteid, mida e-poest ei leia. Päris oma isklikku, poolvääriskividest käevõru saab ka endale meisterdada.
.
Anna Kooki pakub teile magusaid ja soolaseid ampse, vanu lemmikuid ja uusi üllatajaid. Kindlasti maiustame juba tuttavaks saanud Kirju Koera ja Snickersiga, lisame jooksvalt menüüsse ka uusi kaaslasi. Et magusat tasakaalustada, pakume head kodust kartulisalatit. Leiame midagi ka värske suvekraami austajatele! Kostitame maitsemeeli ka magusate ja soolaste pirukatega. Saab kristallijooki, maitsvat kohvi ja ajurveeda teed.
.
Ja et saaksid seda kõike head maiustada nii nagu süda lustib ja keha lubab, siis kogu meie menüü on täistaimne, ilma liha, muna ja piimata. Olgu ka mainitud, et maiustame tervislikumalt, kuna küpsetised on valge suhkruta ja mõni veel täiesti suhkruvaba!
.
Kõik valmib armastusega ja seetõttu usume, et see paitab nii teie maitsemeeli, hinge ja vaimu!
.
KONTAKTID:
Juhul kui soovid juba praegu tellida tähtpäevaks Anna Kooki, siis võta ühendust: Anna Maria Kalvi, e-post: a.m.kalvi@gmail.com, tel. 59017438
Anna Kooki hõrgud koogid leiad Facebookist ja Instagramist.
.
Kristallihaldjas Maivi, e-post: maivi@kristallihaldjad.ee, tel 5022540.
Kristallihaldjate ehteid ja kristalle saab uudistada siit samast e-poest, Facebookist ja Instagramist.
.
AADRESS:
Kristallihaldjate kohvik Anna Kooki asub aadressil Kiviaia tee 1, Leppneeme küla, Viimsi. Tulla saab meie juurde jala, rattaga või pargi auto meie autovärava vastas oleva tee äärde Kiigemäe teel. Kohalike bussidega nr V2, V6, V7A Viimsi keskusest (10 min) peatusesse Luhaääre või Mäe.
.
.
Oled armastusega oodatud meile külla!
Haldjatiim Maivi, Anna, Katrin ja Hele
.
Anna Kooki
...

« Tagasi