JUULI -30% SOODUSPAKKUMISED toetavad kurgukeskust ja suhtlemist!

Kategooria:

Kurgukeskuse kristallidJuulikuu sinirohelised kuni -30% sooduspakkumised oleme pühendanud kristallidele, kes toetavad meid suhtlemises, julgemas eneseväljenduses ja oma tõe avamisel. 

Vaata juulikuu pakkumisi siit >>>

Kõik need pakkumises olevad kristallid aitavad tasakaalustada kurgukeskusega seotud teemasid. 

Kurgukeskust toetavad kristallid: sinine pitsahhaat, lapis lazuli, sodaliit, larimar, tselestiit, amasoniit, ioliit, angeliit, sinine kaltsiit, sinine tiigrisilm, sinine topaas, hauliit, sinine safiir, türkiis, küaniit, krüsokolla jt.

Enamjaolt tunnedki need kristallid ära sinise või sinakasrohelise värvuse järgi.

KURGUKESKUS EHK KÕRITŠAKRA

Värv: sinine, ka hõbedavärvi ja rohekassinine
Asukoht: kõri keskel
Element: eeter
Nääre: kilpnääre

Valdkond: oma tõe väljendamine, tõene suhtlemine, loov eneseväljendus läbi kõne, kirjutamise või muude kunstide; inspiratsioon, ausus, ustavus, usaldusväärsus, iseseisvus, vastutustunne.

Ülesanne: oma tahte rakendamine, oma kõrgema tõe väljendmine, loovalt elamine, isikupärase väljendusvõime arendamine. 

EnergiakeskusedSeos füüsilise kehaga: kaela, kukla ja lõualuu piirkond, kõrvad, hääleorganid, hingetoru, bronhid, kopsude ülaosa, söögitoru, käsivarred.

Tasakaalutus: raskused oma tunnete mõistmisel ja väljendamisel; mõtlematu eneseväljendus; puudub julgus ennast avameelselt ja avalikult väljendada; vajalik teiste heakskiit. 
Kui kurgutšakra on täiesti suletud: tahumatu jutt; kogelemine; tundetu jahe jutt; valjuhäälne sügavama tähenduseta jutt; soov jätta endast mulje kui tugevast isiksusest. Manipuleerimine ja klatšimine sulgevad kurgukeskuse energiad.

Avab ja harmoniseerib: elamine oma tõe järgi, ausus, enda tõe väljendamine. Selge sinise taeva või mere vaatamine, selle avaruse tunnetmine. Laulmine ja häälimine!!! Räägi ainult seda, mida mõtled ja mõtle ainult seda, mida räägid.

Kurgukeskus näitab ka, kuidas inimene suhtub kõigesse, mida elu talle pakub. See on seotud eelarvamustega. Kui inimene näeb maailma negatiivsena ja vaenulikuna, on ta ettevaatlik ega oota maailmalt midagi head. Kuna ta tekitab oma suhtumisega negatiivse jõuvälja, tõmbab ta ka negatiivset energiat ligi ning selles ringrattas ta loob seda ise aina juurde (mitte teised).

Kui inimene oma kurgukeskuse avab, hakkab ta järkjärgult väljendama rohkem hoolitsust ja seda nö ligi tõmbama, kuni seda saab nii palju, et ta suudab oma kurgukeskuse enamiku ajast avatuna hoida. Sel moel keskuse avanemine ja sulgumine kestab seni, kuni vastuvõtu väärtõlgendused muutuvad usalduseks universumi ja elu vastu.

Krüsokolla ja türkiis KristallimandalaToetavad afirmatsioonid: "Ma räägin selgelt. Ma väljendan oma tõde ja seda mida tunnen. Olen avatud ja suhtlen vabalt."

* Pildil olev Türkiis & Krüsokolla Kristallimandala ja kaasasolevad taotlused aitavad sul veelgi enam kurgukeskust avada (epoest leiad siit):

"Ma olen jumalik armastus ja valgus oma säras ja soojuses. Mu ilu peegeldub mu hinges, hoolitsen armastavalt ja väljendan end kirglikult. Olen olemuselt tark ja südames julge. Andestan ja lasen vabaks mineviku ja kahetsused. Minus on selgus ja sügav rahutunne. Olen loomulik, puhas oma meeles ja puhas oma kehas. Olen lihtsalt mina ise."

Säravat suve ja südamlikku suhtlemist!
Sinu Kristallihaldjad

« Tagasi