Suurepärane valik kristallvardaid, sauasid ja tippudega ripatseid

Kategooria:

Head uudised kristalliteraapia sõpradele! 

Meil on suurepärane valik erinevatest kristallidest tervendussauasid ja massažisauasid: turmaliin, lapis lazuli, fluoriit, ametüst, roosa kvarts, mäekristall, suitskvarts, shiva lingam ja paljud teised. Nii tippudena kui ümara otsaga, kaunistatuna kuulide, inglite või tšakrakividega.

Kogu valik on väljas kristallipoes Nõmmel. E-poe kristallvarraste valiku leiad siit >

Vardad ja sauad on head energiate juhtimiseks ja blokeeringute eemaldamiseks. Ümara otsaga sauasid kasutatakse kristallmassažis ja refleksioloogias.

Hea nipp kristallvarda või tipu kasutamiseks! Kiire energeetiline korrastus. Võta kristallvarras ühte või mõlemasse kätte. Aseta esmalt kristallvarda tipp suunaga väljapoole. Tee mõttes taotlus, et energiad mida sa enam ei vaja lahkuksid sinust nüüd ja muutuksid valguseks. Kujusta, kuidas saadad läbi kristallvarda kõik ebavajalikud emotsioonid ja tunded minema. Seejärel pöörda kristallvarda tipp suunaga enda poole ja tee mõttes taotlus, kuidas laed end puhta valgusenergiaga kõikidel kehatasanditel. Kujusta ja näe, kuidas su keha ja auraväli täituvad säravpuhta valgusega. 

Neile, kes armastavad teha tasakaalustavaid kristallvõresid inimese ümber väikestest kristalltippudest, siis nüüdsest on taas olemas 2-otsaga minitipud mäekristallist, ametüstist, turmaliinist, roosast kvartsist ja seleniidist. Vaata siia >

Kristalltipud on väga head energiate joondajad ja tasakaalustajad. Väga ilusa valiku leiad erinevatest kristallidest tippudega ripatseid, mida kaunistab mäekristallist kuul ja sädelevatest kristallikestest rõngas. Vaata siit >

« Tagasi