AROOMITERAAPIA: eeterlikud õlid, viirukid ja aroomidifuuserid
Kategooria:

Lisaks kristallidele on Kristallihaldjate salaarmastus olnud ka aroomiteraapia. Oleme võlutud puhaste eeterlike õlide tervendavatest omadustest ja jumalikest lõhnadest. Nii nagu looduslikud kristallid, on ka taimede maailm imeline kingitus Emakese Maa poolt.

>>> Oleme avanud uue sektsiooni AROOMITERAAPIA meie e-poes, kust leiad eeterlikud õlid koos põhjalike kirjeldustega, osalise valiku SYLF Auraspreidest ja erinevatest aroomidifuuseritest.

Me ei poolda sünteetiliste aroomainete kasutamist, kuna see kõik mõjutab meie tervist ja heaolu. Maailm on täis teadmisi ja taimi, kes saavad meid loomulikul teel aidata ning miks-mitte seda enda ja oma lähedaste hüveks kasutada.

AROOMIDIFUUSERID JA -LAMBID

Aroomidifuuserid on vahendid puhaste eeterlike õlide kasutamiseks. Meie valikust leiab erinevaid difuusereid:

1) Elektrilised aroomidifuusereid soovitame, kui soovid eeterlikest õlidest saada kätte kogu täiuse - külm aurumeetod teeb lõhnamolekulid peeneks, nii et need saavad kiiresti algatada biokeemilisi protsesse meie kehas ja täidavad kogu ruumi jumalike aroomidega. Elektriline aroomidifuuser e-poes >

2) Aroomilambid eeterlike õlide kasutamiseks toimivad küünlatule ja vee baasil. Aroomilamp e-poes >

3) Aroomidifuuserid-medaljonid riputamiseks tuppa, kaela või autosse on villapadjakesega medaljoni sees, kuhu saab kiirelt ja lihtsalt tilgutada 1-2 tilka eeterlikku õli. E-poe valik >

EETERLIKUD ÕLID TAIMAALT & SRI LANKALT

Oleme valinud enda sortimenti just nende tootjate eeterlikud õlid, mida me ise kõrgelt hindame ja kasutame ning mis oleksid ökoloogiliselt puhtalt toodetud.

Juba aastaid on olnud me lemmikud Lemongrass House eeterlikud õlid ja kehahooldustooted Taimaalt, mis valmivad käsitööna. Rõõm oli lugeda, et sel aastal valiti Lemongrass House aroomiteraapilised ja kehahooldustooted maailma TOP5 hulka, saades kõrgeimad hinded hotellikettide külastajatelt nagu Four Season jt.

Samuti toome Eestisse looduslikult puhtaid Liven eeterlike õlisid Sri Lankalt, kus toodetakse 100% orgaaniliselt puhtaid eeterlikke õlisid ja ajurveeda tervisetooteid. Liven toetab Sri Lanka kohalikke talunikke ja kogukondi, valmistades oma toodangu kohalikust toorainest ja neid välja koolitades parima kvaliteedi hüvanguks. Kõik Liveni tervisetooted on sertifitseeritud, autentsed ja valmivad kohapeal käsitööna.

Püüame järjepidevalt kirjutada iga eeterliku õli juurde tema omadused ja kuidas neid enda paremaks hüveks kasutada - nii on sul mugav ja lihtne asuda tutvuma ka arooomiteraapia saladustega.

VIIRUKID

Oleme valinud oma kristallipoodi vaid looduslikud puhtad viirukid kõikjalt maailmast, mis ei ole toodetud sünteetilistest ainetest. Samuti eelistame neid viirukeid, kus teame, millisest taimest see on tehtud. Kristallipoe viirukite valik on väga suur.

SYLF AURASPREID

Täiesti unikaalne on käsitööna valminud SYLF Auraspreide sari, mis koondab kokku meisterlikud teadmised essentside koosmõjust, maailma puhtaimad eeterlikud õlid, Kristallihaldjas Maivi ja Liina armastuse aroomiteraapiasse ning soovi seda jagada kõikide teistega.

SYLF Auraspreid ühendavad kristallide ja taimede väe. Lihtsalt pihusta spreid oma pea kohale ja aurasse ning heaolu ja imeline aroomipilv su ümber on garanteeritud. Valmistamisel kasutame vaid väga puhtaid eeterlikke õlisid kogu maailmast ja lilleveesid, tähtis on ka tootmisprotsess st ainult head mõtted ja energiavibratsioonid ümbritsevad auraspreisid kogu nende valmimise ja küpsemise ajal.  SYLF Auraspreide kohta saad lähemalt lugeda siit >

Vaata siit e-poe aroomiteraapia lehte >

Armastusega Sinule,

Kristallihaldjad

« Tagasi