"Sinu unistused täituvad vastavalt tellimusele. Hoia usku ja ära kahtle."

Kristallihaldjad

KRISTALLIHALDJATE KRISTALLIPOOD

Uued tooted

Kõik uued tooted

« Tagasi

108 mala Ingellik Rahu & Helgus sinise kvartsiga

See Kristallihaldjate käsitööna valminud 108 palvehelmega Mala väekee võngub rahu, harmoonia, helguse ja armastuse energias. Loodud sulle, kui soovid olla ümbritsetud armastusega, kaitseinglite ja vaimsete teejuhtidega, võimendada enda tajusid ja võimeid.

Kristallid: sinine kvarts, valge kuukivi, angeliit, akvamariin, pärl, roosa kvarts, magnesiit, opaliit, lumikvarts, mäekristall

Loe veel...

130,00 €

Vabandame, toode on otsas

Lisage oma kommentaar

108 mala Ingellik Rahu & Helgus sinise kvartsiga

108 mala Ingellik Rahu & Helgus sinise kvartsiga

See Kristallihaldjate käsitööna valminud 108 palvehelmega Mala väekee võngub rahu, harmoonia, helguse ja armastuse energias. Loodud sulle, kui soovid olla ümbritsetud armastusega, kaitseinglite ja vaimsete teejuhtidega, võimendada enda tajusid ja võimeid.

Kristallid: sinine kvarts, valge kuukivi, angeliit, akvamariin, pärl, roosa kvarts, magnesiit, opaliit, lumikvarts, mäekristall

Lisage oma kommentaar

Selles kaunis malas on 108 palvehelmest 8 mm, iga helme vahel sõlmeke mantraga. Tutt on tehtud 100% siidiniidist (valge ja helesinine). Guru-kristallina juhatab teed sinine kvarts.

Helmerea pikkus ehk ümbermõõt 105 cm + guru ja tutiga 10 cm. Kaelas kandes jääb mala narmastutt u 5 cm üle naba. 

Kristallihaldjate käsitööna valminud Malas on iga helme vahel sõlmeke, millesse on sisse loetud spirituaalne või ravimantra. Sina saad oma väekeesse salvestada mõtte või sõnadega selle, mida soovid ja vajad. Valmistatud India ja Tiibeti malatraditsioonide kohaselt ja sõlmepühitsustega. 108 Mala'sid valmistab Kristallihaldjas Maivi, kes on saanud Tiibetist liinipühitsuse ja suulise ülekande Tiibeti salajaste ravimantrate kasutamiseks, mida ka selle Mala valmistamisel on kasutatud.

Mala tähendab sanskriti keeles “palvehelmeid” ja koosneb pühast arvukombinatsioonist 27, 54 või 108 helmest. Malat kasutatakse palvehelmestena mantrate lugemisel, meditatsioonis või väekeena kaelas. Mala on väekas abiline, kui soovid endas luua selgust, ennast tundma õppida, tuua ellu harmooniat, rahu, teadlikkust või just seda, mida sina hetkel vajad.

Narmastutt sümboliseerib tuhandeõielist lootost kui puhtuse, tarkuse ja arengu sümbolit. Samuti puhastab ja pühib minema negatiivsed energiad.

Kristallide kirjeldus Guru-kristallist alates:


SININE KVARTS - Guru-kristall

Sinine kvarts on sillaks unistuseni jõudmisel, andes lootust ja aidates sul mõista enda vaimset olemust. Rahustab meelt ja aitab vabastada pingeid. Toetab sind stressi ja ärevuse korral. Kvartsile omaselt on ta väga hea ravitseja ja auravälja puhastaja, aidates vabaneda energiablokeeringutest, mis takistavad sul tunda rahu ja heaolu. Suurendab psüühilisi võimeid, aitab luua ühendust kõrgemate teadvustasanditega, et tuua endasse rohkem selgust. Toetab sind eneseväljendamisel ja suhtlemisoskuse täiustamisel, seda nii teiste inimestega kui ka kommunikatsioonil oma Kõrgema Minaga.

VALGE KUUKIVI

Omadused: naiselikkus, intuitsioon, spirituaalsus, armastus, selgeltnägemine

Valge kuukivina võimendan ühendust intuitsiooniga, Kõrgema Minaga ja vaimsete teejuhtidega. Olen kroonkeskuse avaja, vahendades aurasse jumalikke valgusenergiaid ja võimendades elus sünkroonsusi. Suurendan naiselikkust ja romatilist armastust.

Kuukivina olen naisenergiate tasakaalustaja. Soodustan sisekaemust ja otsuste tegemist sisetunde põhjal. Resoneerun tugevalt emotsionaalkehaga ja seepärast on emotsioonide tunnetamine minuga koos olles tugevam. Kuukivina olen rahulikkuse, õnne ja emotsioonide tasakaalu looja. Suurendan intuitsiooni, selgeltnägemise võimeid ja ühendust oma väega. Toetan armastavat suhtlemist ja abistan naisi oma naiseliku veetluse suurendamises.

ANGELIIT

Omadused: rahu, inglid, eneseväljendus, teadvus, telepaatia, Akaši kroonikad, astraalrännak

Angeliidina abistan suhtlemisel inglitega ja vaimsete teejuhtidega. Väga rahustava toimega. Aitan toime tulla emotsionaalse valuga, hirmu ja ebakindlusega. Aitan aksepteerida ja väljendada oma tõde. Suurendan telepaatiat, võimeid ja tõstan teadlikkust.

Angeliidina kutsutakse mind ka inglikristalliks, kuna aitan luua ühenduse sinu ja inglite vahel, meenutades sulle, et inglid on sulle alati toeks ja abiküsimise ulatuses.

Olen harmoonia looja. Hoian energia puhtana, et ainult head hinged saaksid sind ümbritseda. 

AKVAMARIIN

Omadused: rahu, suhtlus, maagia, vaimne kasv, tõde, tervendus, selgeltnägemine, rasedus, kaitse reisil

Akvamariinina toon sügava rahu, vabastan pingetest ja tasakaalustan emotsioone. Mu kõrged energiavõnked aitavad sul olla ühenduses oma vaimse olemusega, soodustavad selgeltnägemist ja aitavad näha tõde. Olen üks võimsamaid meditatsioonikive, aidates jõuda endas oleva sügava elutarkuseni. Nii on sul lihtsam panna kokku tervikpilt, et mõista paremini enda osa ja vastutust olukordades ning elus tervikuna. Abistan mõtete vaigistamisel ja keskendumisel.

Minu energiad on rahustavad ja vaigistavad meelt, et saaksid kuulata oma hingesõnumeid ja luua ühendust oma vaimse olemusega, avardada enda tajusid ning selgeltnägemise oskust. Toetan sind olema selges kommunikatsioonis oma Kõrgema Minaga ja algallikaga. Lisaks õpetan sulle oma emotsioone ja tundeid paremini mõistma.

PÄRL

Pärlina olen puhtuse, naiselikkuse ja veetluse sümboliks. Aitan sul ära tunda oma tõelise olemuse. Avardan sensitiivsust ja sisemist tarkust ning suurendan tahtejõudu ja rahutunnet. Hea õnne toojana aitan täituda su südamesoovidel. Pärlina olen eelkõige naiselikkuse, naiseliku veetluse ja ilu sümbol. Minu puhtad energiad mõjuvad hästi viljakusele, toetavad harmoonilisi suhteid oma lähedastega, laste ja mehega. Nii nagu kasvan pärlina merekarbis ja avanen sealt oma täiuses, niiviisi toetan ka mina lapse kasvamist emaüsas ja tema sündi. Lasen vabalt voolata su naiselikkusel, tunnetel ja mõtetel. Ankurdan auravälja ilu ja rahu energiaid. Suurendan su tajude tundlikkust, sensitiivsust ja tahtejõudu. 

ROOSA KVARTS

Omadused: armastus, harmoonia, suhted, eneseväärtustamine, stress, hirmud, hingehaavad

Olen tingimusteta armastuse, harmoonia, hoolitsuse ja rahu kristall. Minu õrnad ja pehmed energiad täidavad armastusega sinu südame, füüsilise- ja energiakeha ning kiirgavad kogu ümbritsevasse ruumi. Vahendan kõikehõlmavat jumalikku armastuseenergiat - armastust ja austust iseenda, partneri, laste kui ka kogu inimkonna ja emakese Maa suhtes. Annan lootust ja usku kõigile, kes on minu läheduses.

Kõrgema südamekeskuse kivina avan ja puhastan sinu südame ebavajalikest energiatest nagu pahameel, alaväärsuskompleks, viha, kibestumine, armukadedus ja hirm. Häälestan su armastuseenergiatele ja näitan, et armastuseallikas asub sinu enda sees. Õpetan armastust välja andma ja ka vastu võtma.

Toon sulle õnnetunnet, sisemist rahu, romantilisi tundeid ning sensuaalsust. Õpetan sulle, kuidas end paremini armastada, väärtustada ning kuidas elada oma elu õnnelikult. Toidan armastust sinu sees ja tervendan südant. Kui su süda on terviklik, siis tunned end rõõmsa ja rahulikuna, et saaksid armastada ootusteta, tingimusteta ja klammerdumiseta. Suhteid toetava kristallina tugevdan su olemasolevat suhet oma partneriga ning vajadusel taastan partneritevahelist usaldust ja harmooniat. 

MAGNESIIT

Magnesiidina olen südamekeskuse kristall - aitan sul olla kontaktis oma südamega, et paremini aru saada, mida sinu süda soovib ja tahab öelda. Stimuleerin südame avanemist ja armastamisvõimet. Õpetan armastama iseennast ja olema enda suhtes aus. Samuti õpetan armastust vastu võtma ja seda tingimusteta jagama.

Minu väga rahustavad ja lõõgastavad energiad toovad imelist rõõmu- ja õnnetunnet. Olen väga hea emotsioonide tasakaalustaja. Toetan sind stressist, närvilisusest ja kartlikkusest vabanemisel.

OPALIIT ehk SININE KUUKLAAS

Opaliidi õrn ja müstiliselt küütlev välimus laseb sul tunda end naiseliku, elegantse ja erilisena. Usutakse, et opaliidi mõju on emotsioone rahustav ja meeleolusid tasakaalustav. Opaliit on loodud, et olla paremas ühenduses inglitega, seepärast kutsutakse teda ka inglikiviks.

LUMIKVARTS

Omadused: selgus, rõõm, rahu, heaolu, tervendus, õnn, meditatsioon, elu õppetunnid

Lumikvartsina ehk piimkvartsina iseloomustab mu energiaid naiselikkus, olles resonantsilt pehmema ja sujuvama vooga võrreldes mäekristallina. Samas kannan edasi puhtale kvartsile omaseid tugevaid tervendavaid omadusi.

Toetan sind vaimses arenguses puhastades ligipääsu kõrgematele teadvustasanditele, loon selgust ja äratundmist, aidates läbida elu õppetunde kergemal moel. Abistan selgeltnägemise ja tajude avanemisel ning toon sinusse teadmist, kuidas oma võimeid kasutada.

MÄEKRISTALL

Omadused: aurapuhastus, kaitse, tervendus, vägi, vaimsus, energia, tasakaal, el.magnetkiirgus,

Mäekristallina olen peene, puhta ja selge vibratsiooniga häälestaja. Sümboliseerin ühtsust ja puhtust. Mind peetakse meisterkristalliks ja mu harmoonilised energiad on inimese sagedustega kõige lähedasemad. Tänu oma unikaalsele aatomvõrele peetakse mind planeedi kõige võimsamaks tervendajaks ja energiate tasakaalustajaks. Minus on olemas kõikide värvitoonide lainepikkused.

Mäekristallina õpetan su kehal ennast ise tervendama. Oma elektriliste omaduste tõttu olen võimas energiate võimendaja, puhastaja ja tasakaalustaja, viies sinu ja sinu ümbruse energia nii täiuslikku seisundisse kui hetkel võimalik.

Olen väga hea energiajuht, toimides nii energia kogujana kui saatjana, pannes kogu kehas energia kiirelt ja vabalt liikuma. Puhastan ja joondan sinu energiakeskused ja energiakehad läbi kõikide kehatasandite. Häälestan su energia kõige täiuslikumasse olekusse, et sinu enda sisemine tarkus saaks teha ülejäänud vajalikud kohandused.

Vahendan sinusse universaalset valgusenergiat, täidan su rakud valgusega, avan uusi DNA-kihte ja tasakaalustan karmat. Ühendan keha, vaimu ja meele. Toetan teadvuse avardumist, ühendades sind kõrgemate teadvustasanditega ja meenutades sulle, kes sa oled - sinu algolemust. Olen sulle teekaaslaseks ühinemisel valguse ja jumaliku alglättega.

Mingu sul hästi. Ole terve ja hoitud. Ela kerguses ja õnnes.

Kristallihaldjas Maivi

11 Sama kategooria toodet: