"Tähista elu! Iga jumala päev."

Kristallihaldjad

KRISTALLIHALDJATE KRISTALLIPOOD

Uued tooted

Kõik uued tooted

« Tagasi

108 mala "Kaitse"

See 108 Mala jõustab ja kaitseb oma kandjat. Suurendab enesekindlust ja usku iseendasse. Tugevdab otsusekindlust ja tahtejõudu. Toetab eesmärkide saavutamisel. Puhastab aura mittesobivatest energiatest. Külluselooja

Kristallihaldjate käsitööna valminud 108 palvehelmega Malasse on sisse loetud tervendavad mantrad.

Kristallid: püriit, laavakivi, bronsiit, hematiit, tiigrisilm, obsidiaan, kullisilm

Loe veel...

128,00 €

Vabandame, toode on otsas

Lisage oma kommentaar

108 mala "Kaitse"

108 mala "Kaitse"

See 108 Mala jõustab ja kaitseb oma kandjat. Suurendab enesekindlust ja usku iseendasse. Tugevdab otsusekindlust ja tahtejõudu. Toetab eesmärkide saavutamisel. Puhastab aura mittesobivatest energiatest. Külluselooja

Kristallihaldjate käsitööna valminud 108 palvehelmega Malasse on sisse loetud tervendavad mantrad.

Kristallid: püriit, laavakivi, bronsiit, hematiit, tiigrisilm, obsidiaan, kullisilm

Lisage oma kommentaar

Selles erilsies malas on 108 palvehelmest 8-10 mm, iga helme vahel sõlmeke mantraga. Guru-kristallina juhatab teed PÜRIIT. Helmerea pikkus ehk ümbermõõt 108 cm + Guru 4 cm

Kristallihaldjate käsitööna valminud Malas on iga helme vahel sõlmeke, millesse on sisse loetud spirituaalne või ravimantra - saadame Sulle hiljem kirjana kaasa. Valmistatud India ja Tiibeti malatraditsioonide kohaselt ja sõlmepühitsustega. 108 Mala valmistab Kristallihaldjas Maivi, kes on saanud Tiibetist liinipühitsuse ja suulise ülekande Tiibeti salajaste ravimantrate kasutamiseks, mida ka selle Mala valmistamisel on kasutatud.

Mala tähendab sanskriti keeles “palvehelmeid” ja koosneb pühast arvukombinatsioonist 27, 54 või 108 helmest. Malat kasutatakse palvehelmestena mantrate lugemisel, meditatsioonis või väekeena kaelas. Mala on väekas abiline, kui soovid endas luua selgust, ennast tundma õppida, tuua ellu harmooniat, rahu, teadlikkust või just seda, mida sina hetkel vajad.

Guru-kristall sümboliseerib spirituaalset teejuhti.

PÜRIIT - Guru-kristall. Küllusekristallina toon head õnne ja aitan luua rahalist küllust. Püriidina olen väga võimsa energeetikaga kivi, annan kandjale päikeseenergiat, vitaalsust ja suure emotsionaalse jõu. Suurendan positiivset ellusuhtumist, tõstan inimese enesekindlust ja usku iseendasse. Aitan üle saada hirmudest ja tekkivast ärevusest.

Olen talismanina suurepärane energiakilp, kaitsen inimese füüsilist keha ja peenkehasid väljastpoolt tulevate ebavajalike energiate eest nagu negatiivsus, manipulatsioon, elektromagnetsaaste, nakkused jmt. 

LAAVAKIVI olen vormunud tulisest laavast, kandes endas puhastavat tule energiat, mis aitab vabastada vanad energiad, mõttemustrid ja emotsionaalsed sidemed, millesse oled klammerdunud. Minu energia on kiire ja vahetu, andes jõudu, kui tunned end nõrgana või kui oled muutunud otsustusvõimetuks. Loon tugeva maaühenduse, mille läbi tunned end rahulikumana. Olen hea tasakaalu looja ka neile inimestele, kes on ise tulised ja kirglikud. Transformatsioonikivina ehk muutuste kivina toetan sind soovitud eesmärkideni jõudmisel.

BRONSIIDINA aitan võtta kontrolli oma elu üle, andes julgust järgida oma mõtteid ja tundeid. Toetan sind, et end paremini kehtestada, hoida kainet mõistust, taastada meelerahu ja näha suuremat pilti. Pakun kaitset negatiivsete energiate eest. Bronsiidina olen hea kaitsev ja maandav kristall. Olen abiks, kui tunned jõuetust olukordi lahendada ja oled kaotanud kontrolli toimuva üle. Annan sulle enesekindlust ja hajutan kahtlusi. Aitan sul end paremini kehtestada, hoida kainet mõistust, taastada meelerahu ja näha suuremat pilti.

HEMATIIDINA olen tugev maanduskivi ja energiate tasakaalustaja. Loon energeetilise kaitse, peegeldades tagasi ümbruskonna negatiivse energia. Ergutan loogiliste seoste loomist. Suurendan enesekindlust ja tahtejõudu. Aitan vabaneda negatiivsetest emotsioonidest ja rahustada mõtteid. Toetan stressist ja närvilisusest ülesaamisel. Eriti kasulik olen sulle siis, kui sul on kombeks muretseda. Tõstan enesehinnangut, suurendan tahtejõudu ja vastupidavust. Toetan ülesaamist häbelikkusest, erinevatest sundmõtetest ja sõltuvustest (liigsöömine, suitsetamine). Samuti lahustan mõtetest tingitud piirangute loomist iseendale. Minu valdusalas ongi mõtlemine, mälu parandamine ja loogiliste seoste loomine - eriti hästi mõjun matemaatikas ja tehnilistel aladel. Olen võimas kaitsekivi - negatiivsete energiate absorbeerija ja tumedate jõudude eest kaitsja. Takistan mittekasulike energiate sisenemist auravälja, taastades rahu ja harmoonia sinus.

TIIGRISILMANA olen tuntud kui õnnetooja. Ühendan Maa ja Päikese energiad, vahendan kuldse tervenduskiire vibratsiooni, mille läbi tunned end maandatuna ja tasakaalus. Nii saavad avaneda sinus peituvaid anded, loovus, tunnetus ja intuitsioon. Näed uusi võimalusi muutusteks ja julged neid ära kasutada. Mu tugevad energiad annavad enesekindlust ja julgust otsustada, suurendavad tahtejõudu, väärikust ja praktilist meelt. Aitan soovidel realiseeruda ja luua rahalist küllust. Kaitsen teiste halbade mõtete eest. Minu energia on tugev, toetav, soe ja tasakaalustav. Mul on võime transformeerida hirme ja muresid, mille läbi suureneb sinu isiklik vägi ja sisemine jõud, tugevneb eneseusaldus, tahtejõud, julgus ja enda väärtustamise oskus. 

SINISE TIIGRISILMANA kutsutakse mind ka KULLISILMAKS. Olen tuntud kui õnnetooja ja kaitsja. Minu energia on mehelikult tugev, soe ja tasakaalustav. Mul on võime transformeerida hirme ja muresid, mille läbi suureneb sinu isiklik vägi ja sisemine jõud, tugevneb eneseusaldus, tahtejõud, julgus ja enda väärtustamise oskus. Toon sulle mõtteselguse, mõistmise, kindlustunde, optimistliku ja positiivse hoiaku. Minu valvsa silma all saad rahulikult lõdvestuda, tunda end kindlalt ja valmistuda edasiseks. Juba ammustel aegadel on mind kasutatud kaitsva amuletina teiste inimeste halbade mõtete, rünnakute ja needuste eest. Kaitsen sind autosõidul ja suudan "painutada" aega st olukorras, kus loetud sekunditel on vaja teha otsuseid, et õnnetusest eemale end juhtida, selles olukorras koos minuga tundub aeg pikem. 

MUSTA OBSIDIAANINA kaitsen negatiivse eest ja aitan vabaneda mittetoetavast su elus. Olen väga hea auravälja puhastaja, stressi ja muremõtete vabastaja. Suurendan andeid ja ühendust vaimsete teejuhtidega. Olen hea maanduskivi. Mõjun tervendavalt ennasthävitavatele käitusmustritele ja sõltuvustele.

Armastusega ja õnnistusega,

Kristallihaldjas Maivi, selle Mala looja

6 Sama kategooria toodet: