« Tagasi

Steatiit loomakujud

Steatiidina kutsutakse mind sageli seebikiviks kergesti töödeldava materjali omaduste tõttu. Mõjun rahustavalt ja loon positiivsust. Toetan sind muutlikel aegadel ja abistan uue olukorraga harjumisel, et vastu võtta uusi väljakutseid. Aitan lasta minna vanadel käitumis- ja mõttemustritel, et saaksid olla usaldavas eluvoolus.

Looma suurus 3-4 cm

Loe veel...

Delfiin istuv
Delfiin lamav
Draakon istuv
Kilpkonn
Konn
Üksssarvik
Kass lamav
Öökull
Kotkas
Lõvi

Soodushind

5,40 €

Tavahind: 6,00 €

33 laos

Lisage oma kommentaar

Steatiit loomakujud

Steatiit loomakujud

Steatiidina kutsutakse mind sageli seebikiviks kergesti töödeldava materjali omaduste tõttu. Mõjun rahustavalt ja loon positiivsust. Toetan sind muutlikel aegadel ja abistan uue olukorraga harjumisel, et vastu võtta uusi väljakutseid. Aitan lasta minna vanadel käitumis- ja mõttemustritel, et saaksid olla usaldavas eluvoolus.

Looma suurus 3-4 cm

Lisage oma kommentaar

LOOMAKUJUDE SÜMBOOLSED TÄHENDUSED

Paljudes kultuurides on loomasümboolikal pikk ajalugu. Usutakse, et loomatalismani kandmine toob õnne ja jõukust, kaitseb kurja eest või omistab kandjale looma tugevad omadused. Et sümbolid ja amuletid toimiksid veelgi enam ja nende vägi suureneks, tehti neid sageli poolvääriskividest.

ELEVANT – Elevandikujuke toob head õnne, pika ja õnneliku elu. Eriliselt heaks sümboliks peetakse ülestõstetud londiga elevanti. Hindudel on elevandipäine jumal Ganesha - tarkuse ja teadmiste jumal, kes eemaldab teelt kõik takistused, mis ei lase heal õnnel inimesteni jõuda.

DRAAKON – Feng Shui üks võimsamaid sümboleid. Harmoonia, suursugususe, arukuse ja tarkuse sümbol. Sümboliseerib headust, äriedu, positiivsust ja paneb kodu chi-energia liikuma. Peetakse kõige heaendelisemaks sümboliks. Usutakse, et draakon kingib vaimsed teadmised, õnne ja viljakuse.

KILPKONN – Feng Shui maagiliseim loom, kes on taevase soosingu ja kaitse sümbil, tuues külluslikult head energiat, õnne ja finantsedu. Suurendab vastupidavust, iseseisvust, tarkust ja püsivust. Hiina traditsiooni järgi hoiab kilpkonn Maa ja Taeva saladusi. Kilpkonna koju toomine mõjutab kodu feng shui’d imeväel.

ÜKSSARVIK – Headuse, hinge puhtuse ja armastuse sümbol. Ükssarvik kingib vaimsed teadmised ja lasteõnne. Kaitsev talisman ka lastele.

DELFIIN – Sümboliseerib sõprust, tingimusteta armastust, perekonna õnne, muutumist, vabadust, liikumist. Kaitsev talisman ka lastele.

LÕVI – Feng Shuis peetakse lõvi tugevaks sümboliks, mis neutraliseerib väljastpoolt tuleva negatiivse mõju. Kui ruumis on purustava energiaga koht, siis võib sinna asetada lõvikuju, mis nõrgendab selle paiga negatiivset toimet. Peale selle tugevdab lõvi juhi või perekonnapea autoriteeti. Annab kaitset ja hoiab eemal naabrite pahatahtlikkust.

KASS – Aitab ligi meelitada õnne. Kass kui sümbol suurendab naiste seksuaalset energiat. Kassi peetakse ka Kuu sümboliks, võimendades intuitsiooni, selgeltnägemist ja sisemist tarkust. Äri valdkonnas soovitatakse kassikuju asetada välisukse juurde, et meelitada ligi kliente.

KONN – Sümboliseerib materiaalset heaolu ja usutakse, et meelitab koju rikkust.

Feng Shui’s on LINNUD uue võimaluse sümbolid ja kosmilised sõnumitoojad. Linnud kaitsevad neid, kes võtavad ette rahalisi ja ärilisi riske. Linnud kaitsevad ka reisil ettetulevate äparduste eest ja autos olijaid.

KOTKAS – Kuulsuse sümbol. Kui sul on suured ambitsioonid, siis usutakse, et kotka amulett kindlustab sinu head mainet. Kotka kaasabil toovad tööd ja tegemised au ja kuulsust.

ÖÖKULL – Tarkuse sümbol. Sobib hästi selle inimese kuulsuse, maine ja hea nime aktiveerimiseks, kes soovib omistada endale targa omadusi.

STEATIIT

Steatiit poolvääriskivina on populaarne materjal skulptuuride ja feng shui kujude tegemisel. Mõjub rahustavalt ja loob positiivsust. Toetab muutlikel aegadel ja abistab uue olukorraga harjumisel, et vastu võtta uusi väljakutseid. Aitab vabastada vanasid käitumis- ja mõttemustreid, et saaksid olla usaldavas eluvoolus.

Füüsiline tervendus: nahalööbed, ekseemid, nahasügelus, päikesepõletus, kortsukesed nahal, stimuleerib maksa ja sapipõit

Energiakeskused: südamekeskus, kroonkeskus, juurkeskus

Värv: rohekas, pruun, hall, valge

10 Sama kategooria toodet: