Kliendid meist

Galli: "Tõesti, väga vahva pood. Lihtne ja käepärane! Edu teile!"

Pirja: "Pood üle vaadatud ja oskan ainult kiita! Ilus selge ja helge kujundus, asjad on lihtsalt leitavad, keel on korrektne, fotod head ja eriti tore, et kive saab igasuguste omaduste järgi sorteerida. Tegin oma konto ka ära. Edu teile!"

Jana: "Tõeliselt imearmsad tootekirjeldused Head haldjalendu! Jõudke paljudeni!"

Piret: "Minu jaoks on teie poes kõik lihtne ja loogiline. Meeldis väga, et igale poole on lisatud lisainformatsiooni, õpetusi ja nõuandeid. Loen siin järjest kõike suure huviga."

Kaili: "Olen teie e-poe lehega väga rahul. Kõik on selgelt kirjas ja avastan teie lehelt iga päev midagi uut."

Urme: "Tänan Kristallihaldjate meeskonda, kes nii kauni kaardi on paki juurde pannud ja kiidan ka kiiret teenindust, sain paki 24 H-ga. Päev lihtsalt on kohe ilus, kui sellise kaardi saad. Päikest Teile kõigile ja olge ikka hoitud!"

Jaanika: "Te olete super inimesed! Olin meeldivalt üllatunud, kui lubasite postis purunenud saua asemal uue fluoriidisaua saata. Olen uue ja terve saua kätte saanud ja see on nii võimas ja fantastiline, täis energiat ja jõudu. Aitäh, aitäh, aitäh! Päikeselist kevadet!"

Ly: "Tere kristallihaldjad! Sain täna kätte tellitud kristallid ja kaasas oli väga positiivne ja mulle rõõmu pakkuv üllatus - kõigil kristallidel oli juures nimetus ja kirjeldus. See väike tähelepanek on suureks abiks! Olen teistest kohtadest ka kristalle tellinud, aga kuskilt ei ole sellist pisikest, kuid väga vajalikku liigutust tehtud! Aitäh hoolimast ja rõõmu igasse päeva!"

Marge: "Tere! Naudin praegu oma kaelakeed kaelas, millel küljes kolm kivi. Antud kividega sain ma tegelikult veel kaasa ühe lapsepõlve lõhna. Ei oska öelda, kas see tuleb lihvitud kividest või prinditud paberist:) Aga lõhn on täpselt selline nagu 13 aastat tagasi lapsepõlvas maal vanaema juures vesivärvidega joonistades - kõige armsaim ja puhtaim aeg. Aitäh Teile!"

Piret: "Suur tänu ilusate käevõrude eest. Nii kiire ja meeldiva teenindusega e-poest on soov ka tulevikus endale midagi meelepärast soetada. Ja aitäh kaunite soovide eest. Kõike kaunist."

Mari: "Suur aitäh! Nendest Kristallihaldjate käsitöö-käevõrudest saavad mu uued suured sõbrad uueks tööaastaks! Ma ei tea teilt ühtegi toodet, mis poleks mulle sobinud. Suure Prasioliit sõrmusega pidin kokku elama ja Roosa kvartsi sõrmus on tõsiselt vägev, et süda läheb vahel pahaks :D. Aga KÕIK on nii mõnus. Emale ka meeldis kuukivi käevõru väga!!! Jõudu Haldjatele!"

Täname ilusa tagasiside ja heade soovide eest! See on meie jaoks oluline, et Sul oleks meie poekeses hea, lihtne ja mugav ning et suutsime tuua rõõmu.

Aitäh Sulle! Sinu Kristallihaldjad

« Tagasi