Kristallihaldjate väe- ja kristallilaager naistele 13.-15.04.

Kategooria:

Armas Naine!

Kutsume Sind eemale argitoimetustest, et veeta üheskoos põnev nädalalõpp 13.-15.04. linnakärast eemal, looduse keskel. Taastame oma naiseliku väe kristallide ja valgusenergiate abil ning saavutame seeläbi tasakaalu, rahu, südame avanemise ja tervenemise. Laeme keha, vaimu ja meele, et kogeda terviklikkust iseendas. 

Naisena on meil igas päevas palju erinevaid rolle – olla armastav Naine oma Mehele, olla hooliv ja toetav Ema oma Lastele, olla kodusoojust loov Perenaine, olla ennast teostav Naine, olla mõistev Sõbranna jm. Et neis rollides kenasti toime tulla ja enda keskmes püsida, on oluline taastada oma vägi ja laadida oma vaim, samuti märgata oma vajadusi ning osata puhata.

Laagri toimumise kohaks valisime looduskauni miljööga Küla Villa, mis asub veerandtunnise autosõidu kaugusel Tallinnast, Saku vallas: http://www.kylavilla.ee/kuidas-tulla

Laagris on palju põnevaid tegemisi ja imelist koosloomist ning teisel päeval ühineb meiega Eesti selgeltnägijate tuleproovi võitnud ŠAMAAN ANU, kellega koos teeme rännaku iseendasse, et taastada oma terviklikkus.

Meie tegemised:
• Puhastav ja lõõgastav kristalli- ja valgusenergia seanss
• Pidusööming koos tutvumisega
• Tiibeti võimlemine kahel hommikul
• Kristallipraktikad koos pendliga
• Rännak šamaan Anuga
• Saunarituaalid
• Kristallist käevõru meisterdamine
• Naise südame- ja väekeskuse meditatsioon
• Hingepildi loomine
• Energiapaid

Laagrisse kutsuvad teid Kristallihaldjad Evelin Veismann ja Jane Hiibus, kes igapäevaselt on Kristallihaldjate keskuses abistamas sobilike kristallide valimisel, kui ka toimetamas erinevate õpitubadega. Evelin on üks Kristallikooli ja Kristallihaldjate keskuse loojatest ning on juba mitmeid aastaid kristallikursuseid ja -laagreid läbi viimas. Samuti teeb igapäevaselt kristalli- ja energiaseansse nii eraviisiliselt kui gruppidele. Jane on psühholoogia ja metameditsiini taustaga valguskandja ning aitab teelolijaid oma tunnetuse ja valgusenergiaga. Ta on naine, keda on läbi elu köitnud naiseks olemise müsteerium ja seda tema eri rollides. Samuti paarisuhte teemad ning partnerlus ja kuidas sel imelisel naiseks olemise teel jõuda siis täiuseni iseendas, kuidas kogeda täit rahulolu ja kirgast rõõmu?
Meie ühiseks kireks on kristallid, valgusenergiad ja töö inimestega. Usume, et ennast muutes ja tasakaalus hoides, muudame kogu maailma ilusamaks paigaks.

Koguneme Küla Villasse reedel, 13. aprillil kella 17.00-18.00 ja laagri planeeritav lõpuaeg on pühapäeval, 15. aprillil kell 15.00.

Laagris pakume kergemat taimetoitu, et olla ergas ja kohal.

Laagri tasakaalupanus on 169 € varajasele registreerijale kuni 25.märts, mis sisaldab kahte ööbimist Küla Villas, toitlustust ja kõiki tegevusi. Hilisemale registreerijale hind 185€.

Oma osalemissoovist palun kirjuta evelin@kristallihaldjad.ee

Oled südamest oodatud!
Kristallihaldjad Evelin ja Jane

« Tagasi