Pane kallile inimesele ise kokku MAAGILINE KINGITUS!

Kategooria:

Kristallihaldjate jõuluideedKristallihaldjad on jõuluilus! Kingitus ei pea olema hinnalt kallis, vaid oluline on, et see oleks tehtud sooja südame ja mõtetega. Jõuludeks soovitavad Kristallihaldjad panna ise kokku maagiline kingitus oma kallile inimesele - leiad haldjalikult ilusaid kinkekarpe, millesse saad poetada ehteid või kivikesi, lisada juurde kauni soovikaardi ja kristallikirjeldused.

IMELINE JÕULUGALERII >

JÕULUSOODUSTUSED >

KUIDAS TEHA MAAGILIST KINGITUST
.
1. Vali välja sobivad kristallid või ehted - mõtiskle, milles kristallid saaksid kingisaajat aidata ja mida tema elus võimendada. Alusta kristalli otsimist omaduste järgi >
2. Vali meelepärane kinkepakk:
3. Lisa kaunilt kujundatud soovikaardike paki sisse. Soovikaardi "Kristallisoovid Sinule" leiad siit >
4. Lisame tellimuse juurde ka valitud kristallide kirjeldused, mille saad panna kinkekarpi kristallide juurde.
5. Lisa mõttes ka omad soovid kristallidele, näiteks: "Head kristallid, palun võimendage Nime elus armastust, häid suhteid ja rõõmsat meelt. Kõik toimugu Nime kõrgeimaks hüvanguks. Tänan." Ja väekas kingitus ongi valmis!
.
Kingisoovitus KristallihaldjateltKokkuvolditavasse südamega kinkekarpi mahub kenasti kuni 6 lihvitud või lihvimata kristalli ja liblikaga kinkekarpi mahub umbes 3-4 lihvitud või lihvimata kivikest. Neisse kinkekarpidesse mahuvad kenasti ka käevõrud ja ripatsid. Kinkekarpe on väga lihtne ise kokku voltida.
.
.
ALUSTA SOOVITUD KRISTALLIDE VALIMIST
.
E-poes saad mugavalt kasutada Nutikat Otsingut, märkides soovitud omadused ja nii leiab meie koduleht just õiged kristallid. Alusta kristallide valmist omaduste järgi siit >
.
Kristallipoes kohapeal aitavad sind müüjahaldjad ja iga kristalli juurest leiad kristallikirjeldused.
.
Kristallisoovid sinuleTEMAATILISED VÄLJAPANEKUD KRISTALLIPOES
.
Kristallipoes Nõmmel oleme Sinu jaoks valmis teinud väljapanekud erinevatel teemadel, kust leiad hõlpsalt kristallid ja ehted:
1. Armastuse loojad
2. Tervise tugevdajad
3. Külluse suurendajad
4. Eluenergia võimendajad
5. Teadvuse avardajad
6. Rõõmu toojad
.
Kristallipood on avatud E-R kell 10-18.30 ja L-P 11-16, aadressil Jaama 1a Nõmme südames.
.
NB! Hoia meeles e-poodi sisse logida Kristallihaldja kontoga, sest nii on kõik tavahinnad ja sooduspakkumised veel -5% soodsamad! Soodustus kehtib ka kristallipoes Nõmmel.
.
ERIPAKKUMINE! Kõik Kristallimandalad ehetena, seinapiltidena ja kleepsulehena on 8.-23. detsembril Kristallihaldjate kristallipoes Nõmmel ja e-poes -10% ning Haldjakontoga -15% soodsamad! Soodustuse saamiseks e-poes sisesta Ostukorvi kupongi kood MANDALA. Vii mind kristallimandalate lehele >
.
.
Oled armastusega oodatud,
Sinu Kristallihaldjad

« Tagasi